Turniej na maksy

Środa, 18 marca 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
150Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8963.7021
273Andrzej Cięciała
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/9562.8120
34Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6862.1919
45Katarzyna Dufrat
Piotr Kulesza
11.0
5.0
MP
DS
DS/6861.2818
578Antoni Sękowski
Janusz Kobylarski
18.0
4.0
PMPM/6661.2518
668Andrzej Duda
Piotr Klichta
3.0
4.0
OPOP/9560.9117
727Wit Klapper
Kazimierz Gałka
21.0
5.0
WP
MP
MP/8960.2116
891Wacław Wejknis
Ireneusz Dzikowski
15.0
18.0
PMPM/6660.1415
98Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6860.0114
1043Włodzimierz Wala
Waldemar Jaworski
19.0
13.0
MP
SL
MP/8958.9113
1187Józef Pochroń
Jacek Lew
19.0
13.0
PMPM/6658.2212
1292Krzysztof Czapczyk
Mirosław Małypan
2.0
3.0
PMPM/6657.7911
1356Marcin Wilczyński
Bogusław Wardzała
3.0
7.0
MPMP/8957.2511
146Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0
DSDS/6857.0810
1566Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9557.069
1620Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/680.3657.058
1744Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/8956.417
1895Łukasz Nierzwicki
Rafał Fabrykiewicz
3.0
4.0
PMPM/6656.276
1941Edward Warząchowski
Krzysztof Kleinrok
12.0
12.0
MPMP/8956.245
2048Tomasz Stryszawski
Adam Matyasik
5.0
5.0
MPMP/8956.225
2149Janusz Natorski
Janusz Szyszkowski
4.0
12.0
MPMP/8955.965
2269Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9555.944
2362Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
2.5
9.0
MPMP/8955.854
2453Marek Jaworski
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/8955.814
2590Aldona Chrenowska
Aleksander Chrenowski
3.0
13.0
PMPM/6655.754
2696Marta Harat
Michał Wróblewski
1.0
3.0
PMPM/6654.504
2751Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8954.394
287Szymon Niewiadomski
Piotr Klubiński
1.5
9.0
DSDS/6854.223
2913Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
7.0
4.0
DSDS/680.3654.163
3054Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MPMP/8953.693
3145Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/8953.553
3283Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
7.0
5.0
PMPM/6653.313
3374Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/9553.203
3489Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6653.093
3530Adam Lenda
Kazimierz Lenda
3.0
4.0
MPMP/8952.642
3658Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8952.462
3765Mirosław Urbanek
Antoni Żółtański
3.0
3.0
OPOP/9552.402
3863Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9552.352
3912Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DSDS/68-0.1852.222
4035Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8950.832
419Agnieszka Chudy
Łukasz Gaweł
3.0
5.0
DSDS/68-1.0750.782
4240Paweł Skałacki
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/8950.601
4359Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MPMP/8950.471
441Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6850.441
4594Elżbieta Czekaj
Aleksander Kasprzak
11.0
18.0
PMPM/6650.431
4642Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
3.0
MPMP/8950.121
4731Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MPMP/8949.761
4822Czesław Usarz
Halina Samborek
0.5
1.5
MPMP/8949.13
4919Wiesław Kubiński
Wojciech Lubas
4.0
5.0
DSDS/6848.89
5093Szczepan Chruścicki
Józef Gurfinkiel
4.0
0.0
PM
AMA
PM/6648.56
5136Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8948.49
5226Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8948.21
5316Cathy Bałdysz
Piotr Ilczuk
17.0
18.0
MA
WP
DS/6847.79
5428Ryszard Cieślik
Tytus Bisping
1.5
5.0
MPMP/8947.69
5537Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/8947.42
5686Marek Piętak
Artur Klein
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6647.26
5738Barbara Batkiewicz
Małgorzata Praszałowicz
9.0
5.0
MPMP/8947.23
5829Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.0
MPMP/8947.23
5923Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/8947.08
603Jan Biniewski
Ryszard Hojka
4.0
0.0
DSDS/6846.70
6133Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8946.60
6224Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MPMP/8946.56
6355Elżbieta Twardowska
Maksymilian Chodacki
2.5
4.0
SL
MP
MP/8946.14
6417Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
0.0
DSDS/6846.06
6546Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
3.0
3.0
MPMP/8945.74
6625Józef Barczyk
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8945.68
6715Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6845.64
6882Józef Gnaciński
Janusz Stefański
4.0
2.5
PMPM/6645.62
6921Jacek Młyńczyk
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MPMP/8945.17
7061Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MPMP/8945.08
7164Michał Bąk
Jan Glenz
2.5
3.0
OPOP/9544.71
7267Herbert Basztoń
Wojciech Stodolnik
0.5
1.0
OPOP/9544.51
7388Olgierd Zieliński
0.0
0.0
PM
 
PM/6644.50
7471Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OPOP/9544.22
7557Zdzisław Burda
Marek Gumuła
0.0
0.5
MPMP/8944.10
7652Tomasz Bielaczyc
Michał Grzemowski
0.0
0.0
MPMP/8943.99
7710Marian Ganicz
Janusz Piernikowski
2.5
7.0
DSDS/6843.87
7880Jakub Kasprzak
Michał Samet
11.0
1.0
PMPM/6643.86
7981Olena Gruca
Artur Toeplitz
1.5
5.0
PMPM/6643.59
8039Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8943.49
812Grzegorz Debita
Andrzej Pliszczyński
3.0
4.0
DSDS/6843.26
8218Jerzy Gładysz
Sławek Robel
12.0
4.0
DSDS/6843.21
8385Dariusz Podfigurny
Dariusz Milewski
4.0
1.5
PMPM/6643.06
8479Paweł Anastaziak
Łukasz Kuczewski
3.0
0.5
PM
KP
PM/6642.99
8577Lechosław Suszka
Witold Kaliński
4.0
12.0
PMPM/6642.96
8675Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9542.46
8732Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/8941.60
8870Andrzej Materla
Kajetan Olewicz
5.0
5.0
OPOP/9540.46
8934Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/8940.46
9072Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9540.00
9114Rachel Lillycrop
Jonathan Lillycrop
6.0
6.0
USADS/68-1.6138.72
9284Arkadiusz Matyjas
Kazimierz Dominiak
1.0
9.0
PMPM/6637.85
9311Janusz Kowalski
Stanisław Nadkierniczny
1.0
3.0
DSDS/6834.30
9447Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8932.33

Statystyka ośrodków...