Turniej na maksy

Środa, 11 marca 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
142Kazimiera Przybyło
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
MPMP/4165.0522
240Mariusz Bakalarski
Robert Różak
1.0
5.0
SL
MP
MP/4163.8522
363Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MPMP/8963.2921
450Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
12.0
12.0
MPMP/8961.5520
591Edward Dorosz
Kajetan Olewicz
5.0
5.0
OPOP/9561.4219
6104Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
11.0
PMPM/6658.9718
714Piotr Kulesza
Piotr Marcinowski
5.0
4.0
DSDS/6858.8918
897Antoni Sękowski
Witold Kaliński
18.0
12.0
PMPM/6658.4217
930Janusz Wrześniak
Adam Rydz
1.5
1.5
MP
SW
MP/4158.0816
1033Janina Fabijańska
Krzysztof Fabijański
0.0
0.0
MA
LU
MP/4157.7515
1141Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPMP/4157.6915
1284Grzegorz Superson
Marek Filipowski
9.0
12.0
MPMP/8957.4314
13102Jacek Lew
Aleksander Chrenowski
13.0
13.0
PMPM/6657.3113
1494Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/9557.2112
153Dariusz Żmuda
Tomasz Gorzkowski
1.0
0.0
DSDS/68-0.3657.0012
1634Hanna Kalotka-Kręglewska
Anna Bułat
1.5
2.5
MA
MP
MP/4156.7111
1776Marek Radoń
Wiesław Skrzyszowski
3.0
9.0
MPMP/8956.5510
1835Bogusław Chomentowski
Wiesław Miłkowski
5.0
5.0
MAMP/4156.409
19101Szczepan Chruścicki
Józef Gurfinkiel
4.0
0.0
PM
AMA
PM/6655.959
2061Józef Barczyk
Adam Lenda
5.0
3.0
MPMP/8955.478
212Anna Jankowska
Bohdan Mazur
2.0
13.0
DS
OP
DS/68-0.1855.397
22109Ryszard Jarmużewski
Józef Idczak
5.0
7.0
PMPM/6655.327
2355Anna Burda
Przemysław Gałek
2.0
7.0
DS
MP
MP/8955.166
2460Marek Jaworski
Magdalena Lankosz
12.0
9.0
MPMP/8954.885
2554Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8954.445
264Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0
DSDS/680.3654.425
2738Grażyna Tymczyszyn
Roman Grzona
0.0
0.0
MP/4154.405
2879Włodzimierz Wala
Andrzej Żurek
19.0
13.0
MPMP/8954.124
29111Kazimierz Dominiak
Jerzy Starczewski
9.0
0.0
PM
AMA
PM/6654.044
3085Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9554.034
3148Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8954.024
3293Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9553.934
3373Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
SL
MP/8953.884
3483Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8953.644
3564Tomasz Twaróg
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MPMP/8953.624
3611Sławek Robel
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/68-0.3653.613
3753Tomasz Kadłubicki
Łukasz Stworzewicz
3.0
0.0
SLMP/8953.433
3820Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6853.263
3913Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DSDS/68-0.1853.083
4058Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/8952.863
41110Olena Gruca
Artur Toeplitz
1.5
5.0
PMPM/6652.693
4286Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9552.633
439Cathy Bałdysz
Piotr Dobryszycki
17.0
12.0
MA
DS
DS/6852.583
44105Wiesława Kasperek
Jerzy Kajzer
3.0
3.0
WM
PM
PM/6652.472
4545Wit Klapper
Kazimierz Gałka
21.0
5.0
WP
MP
MP/8952.382
4649Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8952.312
4771Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
3.0
MPMP/8952.212
4822Feliks Czechowski
Andrzej Rączaszek
1.0
1.0
MA
SL
MP/4152.142
49114Janusz Kobylarski
Piotr Zamiar
4.0
3.0
PMPM/6651.962
5051Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/8951.812
5166Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/8951.742
5298Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
3.0
3.0
PMPM/6651.681
5390Herbert Basztoń
Wojciech Stodolnik
0.5
1.0
OP
DS
OP/9551.601
54117Michał Samet
Jakub Kasprzak
0.5
11.0
PMPM/6651.351
556Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6851.341
5639Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
MP/4151.261
5746Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8951.141
5899Danuta Żabicka
Mirosław Małypan
5.0
3.0
PMPM/6650.951
5977Stanisław Jaros
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/8950.79
6088Michał Bąk
Eryk Hamerski
2.5
2.5
OPOP/9550.75
6110Marian Ganicz
Henryk Nowiński
2.5
3.0
DSDS/6850.58
6267Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
11.0
12.0
MPMP/8950.45
637Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6850.43
64100Michał Wróblewski
Marta Harat
3.0
1.0
PMPM/6650.42
6562Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
2.5
9.0
MPMP/8950.31
6689Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/9550.16
6775Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8950.12
6816Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6849.28
69119Bogusław Matuszkiewicz
Stanisław Szejko
12.0
5.0
PMPM/6648.99
70120Paweł Łużecki
Marek Fijałkowski
1.0
1.5
PMPM/6648.92
7115Rachel Lillycrop
Jonathan Lillycrop
0.0
0.0
USADS/6848.79
72118Marek Piętak
Dariusz Milewski
0.5
1.5
PMPM/6648.76
7359Czesław Myszczyszyn
Ryszard Calik
3.0
3.0
MPMP/8948.52
7436Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPMP/4148.40
7537Wojciech Sadowski
Heinrich Manz
0.0
0.0

GER
MP/4148.33
7612Janusz Drozdowski
Maciej Rochowicz
12.0
4.0
DSDS/6848.00
7717Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6847.97
7832Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
3.0
2.5
MAMP/4147.83
7956Jerzy Bałon
Dorota Gadaś
1.5
2.0
MPMP/8947.74
80112Marek Parol
Aleksander Kasprzak
3.0
18.0
PMPM/6647.45
8144Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8947.30
8269Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MPMP/8947.06
8380Stanisław Król
Marian Sierpiński
5.0
0.5
MPMP/8946.98
84115Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
3.0
5.0
PMPM/6646.82
851Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/68-0.3646.82
868Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DSDS/6846.22
8765Janusz Natorski
Janusz Szyszkowski
4.0
12.0
MPMP/8946.18
8870Stanisław Dynowski
Wacław Gąssowski
3.0
12.0
MPMP/8946.17
8923Irena Błaszak
Elżbieta Brewińska
0.0
0.0

MA
MP/4145.29
9029Wioletta Lichodziejewska
Kazimierz Krupiński
0.5
2.0
MAMP/4145.20
91107Artur Klein
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMAPM/6644.94
9227Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/4144.86
9328Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/4144.83
94103Krzysztof Niemkiewicz
Dariusz Podfigurny
5.0
4.0
PMPM/6644.00
95108Andrzej Zaleski
Józef Pochroń
7.0
19.0
PMPM/6643.75
9668Ryszard Cieślik
Tytus Bisping
1.5
5.0
MPMP/8943.45
9721Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMMP/4142.68
9843Jacek Młyńczyk
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MPMP/8942.53
9981Michał Grzemowski
Tomasz Bielaczyc
0.0
0.0
MPMP/8942.43
10024Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAMP/4142.35
101116Marzena Banach
Barbara Boros
1.0
1.5
PMPM/6642.24
1025Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
0.0
DSDS/68-0.7142.20
10347Zdzisław Gędłek
Kazimierz Chłobowski
4.0
9.0
MPMP/89-0.6342.07
10478Adam Matyasik
Tomasz Stryszawski
5.0
5.0
MPMP/8940.82
10526Magdalena Głombińska
Ludwik Murat
2.0
3.0
MA
LU
MP/4140.61
10674Zdzisław Burda
Marek Gumuła
0.0
0.5
MPMP/8940.59
10795Andrzej Cięciała
Wojciech Soroka
1.0
0.0
OPOP/9540.46
10892Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/9539.68
10919Leszek Haber
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/68-0.1839.65
11087Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9539.20
11172Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
2.0
19.0
MP
SL
MP/8939.05
11252Kazimierz Lenda
Zbigniew Przeginiak
4.0
3.0
MPMP/8938.92
11318Grzegorz Debita
Wojciech Lubas
3.0
5.0
DSDS/6838.53
11457Andrzej Kościński
Jerzy Pasich
3.0
7.0
MPMP/8938.09
115106Olgierd Zieliński
Czesława Pietkiewicz
0.0
0.0
PM
PM/6634.61
11625Anna Michnowska
Anna Wójcik
0.0
0.0
WMMP/4132.84

Statystyka ośrodków...