Turniej na maksy - "O uśmiech Patryka"

Niedziela, 8 marca 2015

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Grzegorz Niemiec
Robert Różak
3.0
5.0
MPMP/4065.7013
255Maja Żabierek
Mariusz Bakalarski
3.0
1.0
MA
SL
MP/4164.6912
316Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
12.0
7.0
PK
MP
MP/4063.2311
450Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPMP/4161.9811
554Tatiana Verkhos
Janusz Wrześniak
2.5
1.5
MA
MP
MP/4161.3310
657Bogusław Chomentowski
Wiesław Miłkowski
5.0
5.0
MAMP/4161.009
728Mikołaj Taczewski
Wiktor Pantak
15.0
0.5
SLMP/4060.918
833Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
5.0
5.0
MPMP/4059.797
956Anna Bułat
Krzysztof Fabijański
2.5
0.0
MP
LU
MP/4159.416
1036Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MPMP/4058.805
111Ryszard Kiełczewski
Robert Cimr
18.0
5.0
SLMP/4058.674
1211Andrzej Lubojemski
Sławomir Gwizdek
13.0
1.5
MPMP/4058.094
139Robert Podsiadły
Marzena Kwiecińska-Wilk
2.5
4.0
MPMP/4057.873
1420Jan Blajda
Piotr Stopa
13.0
13.0
MPMP/4056.703
1531Beata Madej
Jacek Szczerbowski
1.5
5.0
SLMP/4056.143
1610Leszek Nowak
Piotr Mądry
7.0
12.0
MPMP/4055.113
1721Mateusz Słuszniak
Maciej Kędzierski
1.0
1.0
MPMP/4055.012
1853Wiesław Dymek
Anna Dymek
1.5
2.0
MPMP/4154.882
1913Michał Tuszyński
Andrzej Lasota
3.0
4.0
MPMP/4054.512
203Bogdan Palczyński
Jacek Brózda
9.0
2.5
MPMP/4054.002
2158Wioletta Lichodziejewska
Kazimierz Krupiński
0.5
2.0
MAMP/4153.632
2224Artur Janeczko
Maciej Janeczko
4.0
5.0
SLMP/4052.952
2351Kazimiera Przybyło
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/4152.722
2442Andrzej Rączaszek
Ludwik Murat
1.0
3.0
SL
LU
MP/4152.331
2523Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
4.0
2.5
MPMP/4052.111
2622Eugenia Stefanów
Ryszard Cieślik
1.5
1.5
MPMP/4051.891
2719Maciej Wieczorek
Tomasz Kutek
3.0
3.0
MPMP/4051.691
2838Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MPMP/4051.501
292Łukasz Pląder
Przemysław Picheta
2.5
3.0
MPMP/4051.061
3049Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPMP/4150.46
3127Jakub Lenkiewicz
Krzysztof Superson
1.5
3.0
MPMP/4049.95
326Stanisław Jaros
Józef Barczyk
5.0
5.0
MPMP/4049.92
3312Michał Igła
Ewa Beldzik
3.0
2.0
MPMP/4049.76
348Karolina Piekarz
Marianna Pasińska
1.5
0.5
MPMP/4049.74
3537Agnieszka Szczypczyk
Natalia Banaś
4.0
3.0
MP
DS
MP/4048.93
3652Wojciech Sadowski
Heinrich Manz
0.0
0.0

GER
MP/4148.47
3743Grażyna Tymczyszyn
Roman Grzona
0.0
0.0
MP/4147.94
3826Mateusz Krzemyk
Daniel Ryszka
1.0
0.0
MPMP/4047.66
394Tytus Bisping
Andrzej Kusion
5.0
7.0
MPMP/4047.06
4017Magdalena Madej
Roman Madej
2.0
0.0
MPMP/4046.67
4114Piotr Ludwikowski
Małgorzata Ludwikowska
4.0
2.5
MPMP/4045.98
4241Maria Jacykiewicz
Lidia Stachnik
0.0
0.0
MP/4145.03
4347Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
1.0
1.5
MAMP/4144.80
4415Aleksandra Byra
Anna Burda
2.0
2.0
MP
DS
MP/4043.37
4525Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MPMP/4042.97
4645Zofia Dabrowska
Franciszek Miska
0.0
3.0
MPMP/4142.53
4735Robert Mostek
Sławomir Reising
3.0
2.5
MPMP/4042.26
4846Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAMP/4141.36
4939Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMMP/4141.14
505Jacek Guzik
Wojciech Migdał
0.5
2.0
MPMP/4039.88
5144Adam Rydz
Magdalena Głombińska
1.5
2.0
SW
MA
MP/4139.86
5240Anna Kobis
Jerzy Kobis
0.0
0.5

MP
MP/4139.22
5318Gabriel Chrabąszcz
Antoni Wójcik
1.0
0.5
MPMP/4038.71
5448Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
MP/4137.63
5529Iza Myśliwiec
Aleksandra Bajorek
0.0
0.0
MPMP/4035.53
567Czesłąw Gazda
Zdzisław Baran
0.0
0.0
 
MP
MP/4035.48
5730Weronika Tarnawska
Zofia Skrzypulec
0.0
0.0
MPMP/4032.62
5834Jakub Zembaczyński
Sebastian Maciąga
0.0
0.0
MPMP/4027.80

Statystyka ośrodków...