Turniej na maksy
Poniedziałek, 2 marca 2015
Wyniki z 17 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/30
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
4
213
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/30
63.42
30
10
217
Michał Dembiński
Krzysztof Brudka
12.0
13.0
WP
WP/30
61.41
27
17
219
Marek Klatkiewicz
Tomasz Wasilewski
5.0
5.0
WP
WP/30
60.35
23
29
203
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
3.0
12.0
WP
WP/30
57.93
17
31
202
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/30
57.79
16
32
206
Jerzy Roszak
Beata Bojarska
9.0
5.0
WP
WP/30
57.63
15
39
224
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WP
WP/30
56.89
12
47
201
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/30
56.33
7
56
215
Danuta Kazmucha
Justyna Stachowiak
13.0
4.0
WP
WP/30
55.45
6
65
214
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
12.0
WP
WP/30
54.37
5
74
189
Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/30
53.27
5
77
195
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/30
52.70
4
96
194
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/30
51.32
3
99
190
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/30
51.09
2
105
191
Marek Szukała
Sławomir Piechocki
19.0
7.0
WP
WP/30
-0.38
50.74
2
106
193
Maciej Wybranowski
Adam Peszke
4.0
4.0
WP
WP/30
50.74
2
112
207
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
2.5
WP
WP/30
50.50
1
113
199
Zbigniew Kaczorowski
Janusz Kopras
2.0
3.0
WP
WP/30
50.49
1
122
218
Mieczysław Szczechowiak
Włodzimierz Kwiatkowski
3.0
12.0
WP
WP/30
49.59
130
196
Zbigniew Przybylczak
Jerzy Bajka
3.0
5.0
WP
WP/30
49.19
141
200
Andrzej Dymek
Leszek Rosochowicz
4.0
5.0
WP
WP/30
48.45
143
216
Jerzy Stefanowski
Marek Janik
3.0
4.0
WP
WP/30
48.43
163
211
Zofia Mikołajczyk
Ewa Mielcarzewicz
3.0
5.0
WP
WP/30
47.09
168
210
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
1.0
WP
WP/30
46.08
175
220
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
1.5
1.5
WP
WP/30
45.43
176
198
Hanna Utecht
Małgorzata Zielonacka
1.0
1.0
WP
WP/30
45.42
180
209
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
1.5
WP
WP/30
44.83
181
221
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/30
44.76
184
197
Włodzimierz Jachalski
Włodzimierz Górny
3.0
3.0
WP
WP/30
44.45
191
205
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
LD
WP/30
43.59
196
212
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
3.0
1.5
WP
WP/30
43.27
203
223
Jerzy Werner
Włodzimierz Robak
1.5
2.0
WP
WP/30
-0.38
42.18
212
208
Małgorzata Augustyn
Piotr Surdyk
1.5
1.5
WP
WP/30
40.74
223
192
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
0.0
WP
WP/30
37.64
225
204
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
1.0
WP
WP/30
37.07
Statystyka ośrodków...