Turniej na maksy
Poniedziałek, 2 marca 2015
Wyniki z 17 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
43
Jerzy Gaworczyk
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
71.82
32
2
239
Jerzy Kullass
Jan Chmielewski
7.0
5.0
ZP
ZP/63
69.76
32
3
64
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
13.0
12.0
MA
MA/65
63.83
31
4
213
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/30
63.42
30
5
86
Marian Jamka
Zenon Filipiak
0.0
1.5
MA
MA/86
62.44
30
6
47
Zbigniew Szymczyk
Andrzej Krakowiak
5.0
5.0
LD
LD/48
61.87
29
7
78
Alojzy Wróbel
Aleksander Wypyszyński
5.0
4.0
MA
MA/82
61.86
29
8
144
Wiesław Pietraszewski
Janusz Pawluczuk
9.0
5.0
PD
PD/81
61.62
28
9
82
Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
2.5
2.0
MA
MA/86
61.54
28
10
217
Michał Dembiński
Krzysztof Brudka
12.0
13.0
WP
WP/30
61.41
27
11
124
Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OP
OP/95
61.16
26
12
140
Piotr Latała
Zbigniew Ruchlicki
3.0
2.0
PD
PD/81
61.05
26
13
176
Krzysztof Antas
Wacław Janicki
19.0
17.0
WP
PM
PM/102
60.91
25
14
117
Grzegorz Superson
Jan Blajda
9.0
13.0
MP
MP/40
60.77
25
15
8
Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
3.0
1.5
DS
DS/104
60.75
24
16
121
Kajetan Olewicz
Andrzej Materla
5.0
5.0
OP
OP/95
60.64
24
17
219
Marek Klatkiewicz
Tomasz Wasilewski
5.0
5.0
WP
WP/30
60.35
23
18
87
Tadeusz Wojtyś
Tadeusz Osiecki
1.5
1.5
MA
MA/86
59.84
23
19
16
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
12.0
12.0
DS
DS/72
59.30
22
20
21
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
59.02
22
21
113
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/40
58.95
21
22
118
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
58.94
21
23
244
Janusz Wierucki
Piotr Jankowski
4.0
3.0
ZP
ZP/63
58.91
20
24
157
Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
2.0
5.0
PK
PK/51
58.63
20
25
170
Bogumił Macierzyński
Marek Boros
9.0
4.0
PM
PM/102
58.59
19
26
240
Ludwik Piotrowski
Józef Klimowski
7.0
2.5
ZP
ZP/63
58.54
18
27
182
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
11.0
PM
PM/102
58.52
18
28
119
Piotr Klichta
Tomasz Tapper
4.0
1.5
OP
OP/95
57.98
17
29
203
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
3.0
12.0
WP
WP/30
57.93
17
30
116
Józef Barczyk
Andrzej Borek
5.0
5.0
MP
MP/40
57.89
16
31
202
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/30
57.79
16
32
206
Jerzy Roszak
Beata Bojarska
9.0
5.0
WP
WP/30
57.63
15
33
52
Grzegorz Sokołowski
Marek Krowicki
0.0
1.5
NZ
MA
MA/46
57.57
15
34
49
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
1.0
MA
MA/46
57.49
14
35
103
Stanisław Urbanowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/40
57.16
14
36
24
Leszek Hejne
Mariusz Krakowiak
5.0
5.0
KP
KP/50
57.12
13
37
235
Władysław Kucenko
Dariusz Głowiński
5.0
1.5
ZP
ZP/63
56.96
13
38
54
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
56.93
12
39
224
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WP
WP/30
56.89
12
40
109
Eugenia Stefanów
Reginald Sukiennik
1.5
12.0
MP
MP/40
56.89
11
41
32
Henryk Jeliński
Andrzej Karczewski
1.5
3.0
KP
KP/50
56.79
11
42
187
Kazimierz Dominiak
Witold Kaliński
9.0
12.0
PM
PM/102
56.78
10
43
71
Sławomir Woźniak
Tadeusz Gawart
1.5
4.0
LD
MA
MA/82
56.77
9
44
27
Rafał Szafranek
Piotr Proporowicz
3.0
4.0
KP
KP/50
56.68
9
45
227
Andrzej Jabłoński
Radosław Sielczak
3.0
2.5
ZP
ZP/63
56.64
8
46
70
Teresa Olczyk
Lechosław Piotrowski
5.0
7.0
MA
MA/82
56.46
8
47
201
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/30
56.33
7
48
153
Bogdan Rojkowicz
Bogusław Sygulski
5.0
3.0
PK
PK/51
56.33
7
49
67
Danuta Krupnik
Bolesław Krzewski
5.0
9.0
MA
MA/65
55.99
7
50
13
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
55.84
7
51
89
Krzysztof Pietruszka
Maciej Osmolak
1.5
1.5
MA
MA/86
55.81
7
52
165
Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
3.0
4.0
PM
PM/102
55.72
7
53
184
Krzysztof Niemkiewicz
Zdzisław Jędrzejczak
5.0
3.0
PM
PM/102
55.64
6
54
114
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
55.60
6
55
150
Damian Smulski
Zbigniew Wilisowski
3.0
5.0
PK
PK/51
55.54
6
56
215
Danuta Kazmucha
Justyna Stachowiak
13.0
4.0
WP
WP/30
55.45
6
57
236
Andrzej Pożerski
Andrzej Szłapka
4.0
2.5
ZP
ZP/63
55.44
6
58
5
Tadeusz Janeczek
Krzysztof Baranowski
3.0
1.5
DS
DS/104
55.24
6
59
243
Roman Marczewski
Piotr Wilczok
4.0
2.5
ZP
ZP/63
55.23
6
60
99
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/40
55.21
6
61
26
Andrzej Sielużycki
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
55.14
6
62
81
Ireneusz Liberadzki
Sławomir Moroz
1.5
1.5
MA
MA/86
55.07
6
63
115
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
12.0
5.0
MP
MP/40
54.99
6
64
95
Wiesław Stój
Jan Grygowicz
2.5
2.0
MP
MP/138
54.76
5
65
214
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
12.0
WP
WP/30
54.37
5
66
129
Krzysztof Krajewski
Adam Chmielewski
5.0
7.0
PD
PD/70
53.72
5
67
74
Tadeusz Pawlak
Tomasz Mikołajczyk
3.0
3.0
MA
MA/82
53.67
5
68
230
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
0.0
0.0
NZ
ZP/63
53.67
5
69
188
Jarosław Pęski
Aleksander Gruca
4.0
4.0
PM
PM/102
53.66
5
70
34
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
4.0
KP
KP/50
53.59
5
71
12
Roland Lippik
Jacek Rutowicz
5.0
4.0
DS
DS/72
53.59
5
72
130
Bogdan Zakrzewski
Tadeusz Wałkuski
7.0
5.0
PD
PD/70
53.39
5
73
145
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PD
PD/81
53.36
5
74
189
Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/30
53.27
5
75
148
Stanisław Pruś
Marek Hocaniuk
5.0
4.0
PK
PK/51
53.07
4
76
104
Piotr Kuc-Dzierżawski
Maciej Karpała
5.0
4.0
MP
MP/40
52.80
4
77
195
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/30
52.70
4
78
72
Daniel Wacławek
Stanisław Stachlewski
1.5
9.0
MA
MA/82
52.64
4
79
90
Dariusz Olejnik
Przemysław Nitek
1.5
1.5
MA
MA/86
52.61
4
80
181
Jacek Lew
Jacek Piotrowski
13.0
12.0
PM
PM/102
52.58
4
81
128
Andrzej Cięciała
Jerzy Jankowski
1.0
2.0
OP
OP/95
52.39
4
82
131
Stanisław Walewski
Wojciech Kozłowski
1.5
0.0
PD
PD/70
52.36
4
83
79
Zuzanna Pęsiek
Tomasz Kopka
0.0
2.5
MA
MA/86
52.34
4
84
179
Marek Niesłuchowski
Józef Idczak
5.0
7.0
PM
PM/102
52.11
4
85
51
Jacek Krajewski
Kazimierz Buchalski
0.0
0.0
NZ
KP
MA/46
52.04
4
86
19
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
52.03
3
87
58
Andrzej Rywocki
Marcin Piotrowski
2.5
5.0
KP
MA/46
51.99
3
88
18
Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
0.5
DS
DS/72
51.74
3
89
100
Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
5.0
1.5
MP
MP/40
51.73
3
90
35
Rafał Konieczny
Grzegorz Rojewski
11.0
12.0
KP
KP/50
51.62
3
91
229
Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
NZ
ZP/63
51.54
3
92
151
Jacek Gąsiorek
Marek Szczudło
2.0
1.5
PK
PK/51
51.54
3
93
3
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
51.53
3
94
2
Marian Hutnik
Andrzej Jabłonowski
0.0
0.0
NZ
DS/104
51.53
3
95
168
Marek Piętak
Dariusz Milewski
0.5
1.5
PM
PM/102
51.47
3
96
194
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/30
51.32
3
97
66
Piotr Nowak
Kazimierz Falkowski
5.0
5.0
MA
MA/65
51.16
2
98
141
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
51.14
2
99
190
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/30
51.09
2
100
175
Gabriela Gnacińska
Danuta Żabicka
9.0
5.0
PM
PM/102
51.08
2
101
23
Wojciech Giżyński
Marek Warda
4.0
4.0
KP
KP/50
51.04
2
102
94
Lidia Warzecha
Zbigniew Warzecha
0.0
0.0
MP
MP/138
51.03
2
103
169
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
0.5
PM
PM/102
51.02
2
104
180
Jan Wieczorek
Bogusław Matuszkiewicz
9.0
12.0
PM
PM/102
50.79
2
105
191
Marek Szukała
Sławomir Piechocki
19.0
7.0
WP
WP/30
-0.38
50.74
2
106
193
Maciej Wybranowski
Adam Peszke
4.0
4.0
WP
WP/30
50.74
2
107
57
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
4.0
1.5
MA
MA/46
50.69
2
108
6
Stanisław Cygan
Zbigniew Wróblewski
1.5
0.5
DS
DS/104
50.69
1
109
84
Kinga Kiraga
Maria Osmolak
1.5
0.5
MA
MA/86
50.66
1
110
39
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
50.55
1
111
183
Wiesława Kasperek
Jerzy Kajzer
3.0
3.0
WM
PM
PM/102
50.51
1
112
207
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
2.5
WP
WP/30
50.50
1
113
199
Zbigniew Kaczorowski
Janusz Kopras
2.0
3.0
WP
WP/30
50.49
1
114
139
Adam Szempliński
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/81
50.48
1
115
25
Zenon Biczkowski
Mirosław Graczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
50.46
1
116
231
Marek Wawrzyniak
Bogdan Trun
4.0
3.0
ZP
ZP/63
50.40
1
117
232
Krzysztof Lipowski
Ryszard Borowski
2.5
0.0
ZP
NZ
ZP/63
50.32
1
118
75
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/82
50.31
119
28
Lech Kobajło
Jarosław Żurawski
0.0
3.0
KP
KP/50
50.06
120
132
Tomasz Zaleski
Jacek Pióro
2.0
1.0
PD
PD/70
49.98
121
123
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
49.95
122
218
Mieczysław Szczechowiak
Włodzimierz Kwiatkowski
3.0
12.0
WP
WP/30
49.59
123
125
Bernard Broda
Mirosław Urbanek
5.0
3.0
OP
OP/95
49.53
124
97
Sławomir Czech
Roman Narewski
2.5
4.0
MP
MP/138
49.44
125
55
Wojciech Ziółkowski
Dariusz Jagodziński
0.0
1.0
NZ
MA
MA/46
49.37
126
171
Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
5.0
3.0
PM
PM/102
49.30
127
93
Andrzej Kokoszyński
Eugeniusz Liana
0.0
0.5
MP
MP/138
49.27
128
92
Tadeusz Przybycień
Sławomir Kowalski
1.5
2.0
MP
MP/138
49.26
129
9
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
4.0
DS
DS/72
49.20
130
196
Zbigniew Przybylczak
Jerzy Bajka
3.0
5.0
WP
WP/30
49.19
131
160
Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
5.0
PK
PK/51
49.10
132
167
Joanna Śliwowska
Paweł Anastaziak
2.5
3.0
PM
PM/102
49.04
133
147
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PK
PK/51
48.98
134
143
Tomasz Dadura
Andrzej Raczkowski
3.0
5.0
PD
PD/81
48.85
135
177
Adam Kozłowski
Andrzej Malinowski
2.0
5.0
PM
PM/102
48.74
136
14
Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DS
DS/72
48.73
137
138
Mirosław Morchat
Władysław Szałkiewicz
4.0
3.0
PD
PD/81
48.67
138
38
Stanisław Łański
Andrzej Buczkowski
9.0
3.0
KP
KP/50
48.57
139
62
Andrzej Jaroński
Ireneusz Głowacki
4.0
3.0
MA
MA/65
48.55
140
126
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/95
48.52
141
200
Andrzej Dymek
Leszek Rosochowicz
4.0
5.0
WP
WP/30
48.45
142
15
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
48.44
143
216
Jerzy Stefanowski
Marek Janik
3.0
4.0
WP
WP/30
48.43
144
91
Jan Gorczyca
Stanisław Przybylski
2.0
1.5
MP
MP/138
48.37
145
134
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
3.0
2.5
PD
PD/70
48.35
146
106
Czesław Usarz
Halina Samborek
0.5
1.5
MP
MP/40
48.31
147
56
Zbigniew Rychlik
Anna Leśniewska
4.0
2.5
KP
MA/46
48.30
148
159
Grzegorz Bis
Tadeusz Przybyło
1.5
9.0
PK
PK/51
48.28
149
37
Kazimierz Ligęza
Jerzy Kowalski
5.0
13.0
KP
KP/50
48.24
150
173
Artur Toeplitz
Olena Gruca
5.0
1.5
PM
PM/102
48.12
151
40
Andrzej Mikołajewski
Janusz Tańcula
0.0
1.0
LD
LD/48
48.00
152
178
Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
4.0
PM
PM/102
47.98
153
96
Jacek Witek
Ryszard Bolek
1.5
1.5
MP
MP/138
47.87
154
46
Waldemar Mamiński
Adam Żywiec
2.5
3.0
LD
SL
LD/48
47.84
155
142
Jarosław Roszczenko
Wiesław Korpula
2.0
1.0
PD
PD/81
47.69
156
111
Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MP
MP/40
47.63
157
135
Janusz Galewski
Jan Ciulkin
4.0
4.0
PD
PD/81
47.60
158
155
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
NZ
PK/51
47.58
159
149
Jan Lipior
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/51
47.53
160
44
Marcin Mazerant
Kazimierz Dróżdż
0.0
3.0
LD
LD/48
47.50
161
156
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.0
3.0
PK
PK/51
47.36
162
185
Antoni Sękowski
Aleksander Chrenowski
18.0
13.0
PM
PM/102
47.10
163
211
Zofia Mikołajczyk
Ewa Mielcarzewicz
3.0
5.0
WP
WP/30
47.09
164
186
Ryszard Kamiński
Łukasz Kuczewski
3.0
0.5
PM
KP
PM/102
46.93
165
137
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
4.0
4.0
PD
PD/81
46.86
166
174
Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
3.0
4.0
PM
PM/102
46.86
167
29
Ryszard Kurpios
Jerzy Bronisławski
1.0
4.0
KP
KP/50
46.84
168
210
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
1.0
WP
WP/30
46.08
169
146
Grzegorz Zalewski
Ryszard Serafin
5.0
0.5
PD
PD/81
46.03
170
63
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
46.03
171
88
Paweł Gniado
Andrzej Wiśniewski
0.0
0.0
MA
MA/86
45.91
172
41
Adam Adamczyk
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
45.65
173
162
Stanisław Brzozowski
Zdzisław Stawski
7.0
5.0
PM
PM/102
45.61
174
11
Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.0
DS
DS/72
45.55
175
220
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
1.5
1.5
WP
WP/30
45.43
176
198
Hanna Utecht
Małgorzata Zielonacka
1.0
1.0
WP
WP/30
45.42
177
241
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
0.5
0.0
NZ
ZP
ZP/63
45.34
178
108
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
SL
MP
MP/40
45.29
179
53
Lech Bramorski
Sławomir Malanowski
0.5
1.5
MA
MA/46
45.14
180
209
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
1.5
WP
WP/30
44.83
181
221
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/30
44.76
182
164
Marek Fijałkowski
Zygfryd Figurski
1.5
0.0
PM
PM/102
44.69
183
228
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
NZ
ZP/63
44.68
184
197
Włodzimierz Jachalski
Włodzimierz Górny
3.0
3.0
WP
WP/30
44.45
185
237
Aniela Jarnutowska
Jerzy Świętoń
0.0
0.0
NZ
ZP/63
44.39
186
65
Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MA
MA/65
44.27
187
10
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
44.27
188
45
Jerzy Rzymski
Stanisław Majewski
0.0
3.0
LD
LD/48
44.00
189
112
Leszek Ochał
Włodzimierz Wala
2.0
19.0
MP
MP/40
43.91
190
4
Marian Najmrodzki
Zdzisław Niemirski
0.5
0.0
DS
NZ
DS/104
43.61
191
205
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
LD
WP/30
43.59
192
161
Halina Sułkowska
Paweł Łużecki
0.0
1.0
PM
PM/102
43.47
193
7
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
1.0
DS
DS/104
43.37
194
50
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
3.0
3.0
ZP
KP
MA/46
43.35
195
1
Halina Pietrzykowska
Radosław Surowiak
1.5
4.0
DS
DS/104
43.29
196
212
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
3.0
1.5
WP
WP/30
43.27
197
234
Czesław Niewadził
Marek Winnicki
0.0
0.0
NZ
ZP/63
43.16
198
152
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PK
PK/51
42.86
199
166
Marzena Banach
Barbara Boros
1.0
1.5
PM
PM/102
42.83
200
17
Bogdan Piętocha
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DS
DS/72
42.76
201
154
Zygmunt Szczudło
Bogdan Ortyl
2.0
0.0
PK
NZ
PK/51
42.51
202
133
Lech Wyrwas
Zygmunt Piaścik
1.5
1.0
PD
PD/70
42.20
203
223
Jerzy Werner
Włodzimierz Robak
1.5
2.0
WP
WP/30
-0.38
42.18
204
33
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
1.5
KP
KP/50
42.04
205
76
Włodzimierz Rutkowski
Marek Wrocławski
3.0
3.0
MA
MA/82
42.01
206
36
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
41.79
207
127
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/95
41.71
208
110
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/40
41.70
209
225
Sylwester Jóźko
Leszek Pankowski
0.0
0.0
NZ
ZP/63
41.67
210
120
Michał Bąk
Eryk Hamerski
2.5
2.5
OP
OP/95
41.59
211
238
Jerzy Leonowicz
Henryk Adaszewski
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/63
40.93
212
208
Małgorzata Augustyn
Piotr Surdyk
1.5
1.5
WP
WP/30
40.74
213
69
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MA/82
40.59
214
107
Halina Święch
Maria Krasowska
5.0
4.0
MP
MP/40
40.54
215
172
Wiesława Halmann
Olgierd Zieliński
0.0
0.0
PM
PM/102
40.41
216
61
Kazimierz Paczkowski
Tadeusz Gawroński
2.5
4.0
MA
MA/65
40.16
217
31
Zbigniew Dąbek
Jerzy Powalisz
5.0
1.5
KP
KP/50
39.96
218
163
Adam Suchodolski
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PM
PM/102
39.57
219
20
Franciszek Sromek
Piotr Rapacki
0.0
1.0
DS
DS/72
39.48
220
83
Filip Przyłuski
Wiktor Witkowski
1.0
0.0
MA
MA/86
38.84
221
59
Zbigniew Leśniewski
Mirosław Okrutny
0.0
0.0
NZ
MA/46
38.41
222
226
Sławomir Dąbrowski
Bogdan Trzyciecki
0.0
0.0
NZ
ZP/63
38.34
223
192
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
0.0
WP
WP/30
37.64
224
101
Zdzisław Baran
Jerzy Dobrowolski
0.0
0.0
MP
MP/40
37.54
225
204
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
1.0
WP
WP/30
37.07
226
105
Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
3.0
0.0
MP
MP/40
37.07
227
102
Wojciech Skoś
Anna Dymek
1.5
2.0
MP
MP/40
36.98
228
136
Stanisław Pochodowicz
Henryk Stecewicz
5.0
3.0
PD
PD/81
36.65
229
77
Jarosław Romaniuk
Andrzej Dachowski
9.0
2.0
PM
MA
MA/82
36.59
230
122
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/95
36.53
231
80
Katarzyna Wierzchowska
Karolina Kowalska
0.0
0.0
MA
MA/86
36.30
232
233
Michał Daź
Ludwik Padewski
0.0
0.0
NZ
ZP/63
35.78
233
42
Stanisław Zbroja
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
32.77
234
85
Kamila Kiraga
Agata Szymańska
0.5
0.0
MA
MA/86
28.64
Statystyka ośrodków...