Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 26 lutego 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
144Jakub Lenkiewicz
Błażej Krawczyk
1.5
4.0
MPMP/4182.3911
246Agata Kowal
Mateusz Słuszniak
5.0
1.0
MPMP/4173.6810
311Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6768.2810
419Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7260.959
525Witold Petryszyn
Marcin Kuflowski
2.5
4.0
MPMP/4155.638
647Szymon Superson
Krzysztof Superson
1.0
3.0
MPMP/4152.057
739Maja Mrozek
Maciej Kędzierski
1.5
1.0
MPMP/4140.416
824Aleksandra Byra
Maciej Janeczko
2.0
5.0
MP
SL
MP/4134.695
913Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/6732.904
101Wojciech Skonieczny
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSDS/6732.284
114Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6727.633
1231Robert Różak
Jan Gąsienica-Józkowy
5.0
1.5
MPMP/4127.153
1334Oskar Trybus
Michał Kuczkowski
0.5
1.5
MPMP/4126.692
1421Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
4.0
DSDS/7225.152
1517Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
4.0
4.0
DSDS/7222.102
162Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.0
DSDS/6720.442
1723Dominika Ocylok
Adrian Bakalarz
1.0
5.0
MP
SL
MP/4119.332
1828Anna Litwora
Łukasz Kostek
1.5
3.0
MP
SL
MP/4118.272
1930Barbara Superson
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.0
MPMP/4115.272
2043Jan Paczkowski
Antoni Wójcik
0.5
0.5
MPMP/4112.831
2118Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
0.5
DSDS/727.201
2220Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/726.811
2337Karolina Piekarz
Mateusz Krzemyk
1.5
1.0
MPMP/416.281
2412Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/675.681
2550Michał Cygan
Kacper Wieczorkowski
0.0
0.0
MPMP/415.231
2638Tytus Żurawski
Krzysztof Hajdo
0.0
0.5
KP
MP
MP/41-3.80
273Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
4.0
4.0
DSDS/67-3.82
2845Łukasz Pląder
Przemysław Picheta
2.5
3.0
MPMP/41-3.92
2940Aleksandra Bajorek
Zofia Skrzypulec
0.0
0.0
MPMP/41-4.12
3010Dariusz Marczak
Marcin Motykiewicz
4.0
3.0
DSDS/67-9.04
318Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/67-11.85
3235Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
2.5
2.5
MPMP/41-12.16
339Sławek Robel
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/67-13.19
3422Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DSDS/72-14.27
3532Roman Madej
Dominik Brożyna
0.0
1.5
MP
PK
MP/41-14.46
367Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/67-24.89
3741Jakub Zembaczyński
Bartosz Wróbel
0.0
0.0
MPMP/41-25.90
3848Kajetan Leśniak
Marianna Pasińska
0.5
0.5
MPMP/41-27.22
395Janisław Fituch
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/67-29.02
406Barbara Radomska
Ryszard Korpalski
3.0
1.5
DSDS/67-32.59
4136Weronika Tarnawska
Gabriela Kisielewska
0.0
0.0
MPMP/41-33.60
4226Izabela Gajko
Wiktoria Tochowicz
0.0
0.0
MPMP/41-36.89
4349Jeremi Mazur
Bartosz Bunar
0.5
0.0
MPMP/41-37.64
4416Franciszek Sromek
Piotr Rapacki
0.0
1.0
DSDS/72-39.98
4542Michał Dudwał
Adam Błachut
0.0
0.0
MPMP/41-52.28
4629Michał Mirecki
Filip Cieślik
0.0
0.0
MPMP/41-53.44
4714Andrzej Telus
Jan Pawłowski
2.5
2.5
DSDS/67-62.82
4815Janusz Kozioł
Marek Drecki
2.0
7.0
DSDS/72-67.96
4927Dominik Rajtar
Igor Nowak
0.0
0.0
MPMP/41-80.33
5033Hieronim Dzieślewski
Przemysław Pasiński
0.0
0.0
MPMP/41-84.16

Statystyka ośrodków...