Turniej na maksy
Piątek, 20 lutego 2015
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
42
Błażej Krawczyk
Witold Petryszyn
4.0
2.5
MP
MP/41
65.70
12
2
51
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
5.0
5.0
MP
PK/51
62.43
11
3
27
Karolina Kowalska
Kacper Kopka
0.0
2.5
MA
MA/86
62.07
11
4
23
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
1.5
1.0
MA
MA/62
60.98
10
5
41
Wojciech Garncarz
Wojciech Krawczyk
1.5
2.5
MP
MP/41
59.31
9
6
18
Piotr Klubiński
Tomasz Wiącek
9.0
0.0
DS
DS/67
57.55
8
7
24
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MA
MA/62
57.23
7
8
2
Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
56.51
7
9
6
Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
2.5
DS
DS/67
56.06
6
10
54
Zbigniew Wilisowski
Tadeusz Urbanek
5.0
5.0
PK
PK/51
54.94
5
11
28
Karolina Kupczyk
Jakub Zatorski
1.5
0.0
MA
MA/86
54.29
4
12
3
Marcin Motykiewicz
Krzysztof Obłój
3.0
3.0
DS
DS/67
53.84
3
13
32
Kamila Kiraga
Krzysztof Pietruszka
0.5
1.5
MA
MA/86
53.49
3
14
49
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.0
3.0
PK
PK/51
53.18
3
15
48
Grzegorz Bis
Tadeusz Przybyło
1.5
9.0
PK
PK/51
53.08
3
16
33
Zuzanna Pęsiek
Andrzej Wiśniewski
0.0
0.0
MA
MA/86
52.95
2
17
15
Stanisław Greszta
Zbigniew Olszewski
1.5
0.0
DS
DS/67
52.93
2
18
40
Michał Kuczkowski
Dominik Brożyna
1.5
1.5
MP
PK
MP/41
52.79
2
19
19
Zygmunt Kempiński
Włodzimierz Suchecki
1.5
0.0
MA
MA/62
52.71
2
20
44
Mariusz Kita
Maciej Kita
12.0
4.0
MP
PK/51
52.42
2
21
7
Anna Jankowska
Kamila Kukuła
2.0
3.0
DS
DS/67
52.37
2
22
8
Marian Krzypkowski
Andrzej Szczotka
0.0
1.5
DS
DS/67
52.32
2
23
57
Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PK
PK/51
52.14
1
24
56
Andrzej Janda
Tomasz Mazur
5.0
2.0
PK
PK/51
52.05
1
25
4
Andrzej Suchodolski
Leszek Haber
4.0
4.0
DS
DS/67
52.01
1
26
37
Aleksandra Pacura
Anna Litwora
1.5
1.5
MP
MP/41
51.65
1
27
21
Jacek Długołęcki
Jacek Długołęcki
0.0
0.0
MA/62
51.44
1
28
58
Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
5.0
PK
PK/51
50.95
1
29
17
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
50.70
1
30
46
Marek Szczudło
Jacek Gąsiorek
1.5
2.0
PK
PK/51
50.60
31
14
Barbara Radomska
Jerzy Więcławski
3.0
4.0
DS
DS/67
50.59
32
22
Grzegorz Makowski
Andrzej Orłow
4.0
7.0
MA/62
50.30
33
29
Karolina Misiak
Sławomir Moroz
0.0
1.5
MA
MA/86
50.05
34
16
Janisław Fituch
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
49.75
35
31
Maria Osmolak
Maciej Osmolak
0.5
1.5
MA
MA/86
49.19
36
1
Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DS
DS/67
48.64
37
52
Sławomir Reising
Robert Mostek
2.5
3.0
MP
PK/51
48.50
38
36
Kinga Kiraga
Ireneusz Liberadzki
1.5
1.5
MA
MA/86
48.38
39
45
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PK
PK/51
48.16
40
50
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
NZ
PK/51
47.69
41
47
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
2.5
4.0
PK
PK/51
47.66
42
30
Zenon Filipiak
Marian Jamka
1.5
0.0
MA
MA/86
46.13
43
38
Oskar Trybus
Krzysztof Hajdo
0.5
0.5
MP
MP/41
45.92
44
34
Jakub Dziuba
Sebastian Kowalski
0.0
0.0
MA
MA/86
45.33
45
55
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.5
2.0
PK
PK/51
45.22
46
10
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DS
DS/67
44.67
47
20
Jakub Andruszkiewicz
Grzegorz Szulc
1.5
3.0
MA
MA/62
44.50
48
12
Stanisław Korona
Andrzej Zawadzki
2.5
0.0
DS
DS/67
43.97
49
43
Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZ
PK/51
43.40
50
13
Sammy Bałdysz
Krzysztof Ćwik
4.0
4.0
DS
DS/67
42.96
51
11
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
42.79
52
25
Alicja Pers
Janusz Kake
0.0
0.0
MA/62
42.28
53
5
Stanisław Zapaśnik
Antoni Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
40.77
54
26
Jerzy Cynarski
Marek Pujkiewicz
0.0
0.0
MA/62
40.57
55
35
Agata Szymańska
Katarzyna Wierzchowska
0.0
0.0
MA
MA/86
38.13
56
53
Damian Smulski
Wojciech Micek
3.0
3.0
PK
PK/51
37.59
57
39
Krzysztof Szpala
Jeremi Mazur
0.5
0.5
MP
MP/41
24.64
Statystyka ośrodków...