Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 lutego 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
112Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/673.6077.3414
239Jakub Zawada
Przemysław Zawada
3.0
15.0
PK
SL
MP/13756.2113
321Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/724.8052.0911
44Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/6748.9010
538Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MPMP/13742.198
616Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
2.0
0.0
DSDS/673.6040.327
737Marek Surmiak
Andrzej Broda
5.0
12.0
MPMP/13739.786
86Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/673.6038.734
932Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
3.0
5.0
MPMP/13736.393
1018Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/724.8035.563
1119Marek Drecki
Krzysztof Grela
7.0
4.0
DSDS/724.8031.683
1213Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/673.6018.562
1335Lech Kozłowski
Feliks Wawrzon
0.0
1.0
MPMP/13713.452
1415Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/673.6011.292
1526Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/1378.242
1640Roman Opaliński
Kamil Nowak
18.0
5.0
PK
WP
MP/1377.411
1730Leszek Gabriel
Mariusz Kita
7.0
12.0
MPMP/1370.911
1817Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DSDS/724.80-0.961
198Marcin Motykiewicz
Leszek Haber
3.0
4.0
DSDS/67-4.431
2034Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.5
12.0
MP
PK
MP/137-5.53
2127Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MPMP/137-6.03
2229Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/137-11.01
232Sławek Robel
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/67-11.18
2422Janusz Kozioł
Dorota Kwintkiewicz
2.0
2.5
DSDS/724.80-11.38
2531Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/137-12.97
261Aleksandra Łyczkowska
Marcin Pastudzki
0.0
1.5
DSDS/67-13.38
279Grzegorz Nowakowski
Jan Kamionka
4.0
4.0
DSDS/673.60-16.05
285Robert Księżopolski
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DSDS/67-17.47
2923Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
0.5
1.5
DSDS/724.80-22.32
3014Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/673.60-23.48
317Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/673.60-26.09
3210Anna Jankowska
Dominik Michniewski
2.0
0.5
DSDS/673.60-26.41
3325Maciej Grabiec
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/137-28.25
3428Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
2.5
PK
MP
MP/137-42.72
3533Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/137-43.86
3620Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.0
DSDS/724.80-51.08
3736Stanisław Drwal
Jerzy Wójtowicz
1.5
0.0
MPMP/137-54.22
3811Ryszard Mazurkiewicz
Janusz Kowalski
1.0
1.0
DSDS/673.60-60.65

Statystyka ośrodków...