Turniej na maksy
Środa, 18 lutego 2015
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
75
Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PM
PM/66
-1.00
63.04
21
2
18
Piotr Klubiński
Sławek Robel
9.0
4.0
DS
DS/68
-0.18
61.47
20
3
83
Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
3.0
5.0
PM
PM/66
61.28
19
4
64
Adam Krysa
Bartłomiej Igła
7.0
12.0
MP
MP/89
59.47
18
5
32
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
5.0
5.0
MP
MP/89
59.41
18
6
57
Jacek Kalinowski
Kazimierz Chłobowski
7.0
9.0
MP
MP/89
58.83
17
7
17
Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
9.0
9.0
DS
DS/68
58.38
16
8
72
Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OP
OP/95
58.07
15
9
55
Wit Klapper
Tytus Bisping
21.0
5.0
WP
MP
MP/89
57.54
14
10
61
Edward Warząchowski
Krzysztof Kleinrok
12.0
12.0
MP
MP/89
57.33
13
11
67
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/95
56.54
12
12
14
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DS
DS/68
56.36
11
13
6
Cathy Bałdysz
Franciszek Zarzecki
17.0
13.0
MA
DS
DS/68
56.28
11
14
85
Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
3.0
PM
PM/66
56.02
10
15
41
Adam Lenda
Bogusław Wardzała
3.0
7.0
MP
MP/89
55.62
9
16
66
Michał Igła
Ewa Beldzik
3.0
2.0
MP
MP/89
55.54
8
17
78
Zbigniew Prasek
Marta Harat
5.0
1.0
PM
PM/66
55.51
7
18
56
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/89
55.46
6
19
76
Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
3.0
PM
PM/66
55.38
5
20
48
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
3.0
MP
MP/89
55.33
5
21
82
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
17.0
15.0
PM
PM/66
55.04
5
22
60
Wojciech Strzemecki
Marek Orłowicz
19.0
2.5
SL
MP
MP/89
54.97
4
23
26
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/89
54.63
4
24
58
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MP
MP/89
54.37
4
25
43
Adam Matyasik
Tomasz Stryszawski
5.0
5.0
MP
MP/89
54.04
4
26
45
Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MP
MP/89
53.97
4
27
29
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MP
MP/89
53.43
4
28
86
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
0.0
PM
PM/66
52.93
3
29
53
Marek Jaworski
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MP
MP/89
52.39
3
30
9
Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DS
DS/68
52.27
3
31
4
Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DS
DS/68
51.88
3
32
16
Marian Ganicz
Henryk Nowiński
2.5
3.0
DS
DS/68
51.82
3
33
52
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/89
51.72
3
34
34
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MP
MP/89
51.32
3
35
40
Zbigniew Sagan
Andrzej Biernat
9.0
4.0
MP
MP/89
51.31
2
36
7
Dariusz Żmuda
Tomasz Gorzkowski
1.0
0.0
DS
DS/68
51.16
2
37
27
Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/89
51.15
2
38
20
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DS
DS/68
51.07
2
39
77
Michał Wróblewski
Robert Krawczyk
3.0
3.0
PM
PM/66
50.98
2
40
31
Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MP
MP/89
50.97
2
41
54
Janusz Szyszkowski
Janusz Natorski
12.0
4.0
MP
MP/89
50.86
2
42
12
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/68
50.50
1
43
70
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
50.31
1
44
22
Stanisław Król
Mirosław Kwiatkowski
5.0
1.5
MP
MP/89
50.30
1
45
90
Marzena Banach
Barbara Boros
1.0
1.5
PM
PM/66
50.00
1
46
35
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
3.0
MP
MP/89
49.99
1
47
19
Tomasz Koźlecki
Marcin Baj
3.0
3.0
DS
DS/68
-0.18
49.99
1
48
10
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/68
49.91
49
94
Lechosław Suszka
Witold Kaliński
4.0
12.0
PM
PM/66
49.86
50
62
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/89
49.83
51
92
Ryszard Jarmużewski
Józef Idczak
5.0
7.0
PM
PM/66
49.49
52
30
Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/89
49.39
53
44
Jerzy Jasiński
Marzena Kwiecińska-Wilk
0.0
4.0
MP
MP/89
49.10
54
8
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DS
DS/68
49.00
55
68
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/95
48.99
56
63
Bogdan Palczyński
Jacek Brózda
9.0
2.5
MP
MP/89
48.78
57
2
Bohdan Mazur
Kamila Kukuła
13.0
3.0
OP
DS
DS/68
48.41
58
24
Józef Barczyk
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MP
MP/89
48.29
59
5
Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/68
48.26
60
73
Marek Parol
Aleksander Kasprzak
3.0
18.0
PM
PM/66
47.97
61
49
Tadeusz Garbacik
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/89
47.93
62
87
Gabriela Gnacińska
Janusz Kobylarski
9.0
4.0
PM
PM/66
-1.00
47.69
63
23
Piotr Radzikowski
Piotr Ludwikowski
7.0
4.0
MP
MP/89
47.64
64
79
Paweł Anastaziak
Joanna Śliwowska
3.0
2.5
PM
PM/66
47.50
65
88
Andrzej Osiński
Mirosław Giełczyński
2.0
0.0
PM
PM/66
47.10
66
39
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/89
47.00
67
13
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DS
DS/68
46.91
68
15
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/68
46.86
69
93
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PM
PM/66
46.73
70
65
Łukasz Pląder
Przemysław Picheta
2.5
3.0
MP
MP/89
46.49
71
74
Andrzej Bunikowski
Elżbieta Czekaj
18.0
11.0
PM
PM/66
46.45
72
51
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
SL
MP/89
45.65
73
1
Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DS
DS/68
45.63
74
36
Marek Radoń
Wiesław Skrzyszowski
3.0
9.0
MP
MP/89
45.60
75
89
Jacek Lew
Józef Pochroń
13.0
19.0
PM
PM/66
45.59
76
50
Leszek Faber
Marek Dąbek
2.5
2.0
MP
MP/89
45.07
77
59
Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MP
MP/89
44.73
78
37
Czesław Usarz
Halina Samborek
0.5
1.5
MP
MP/89
44.61
79
33
Sławomir Skocz
Artur Korzybski
1.0
1.5
MP
MP/89
44.59
80
47
Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MP
MP/89
44.52
81
69
Jan Glenz
Adrian Spyrka
3.0
3.0
OP
OP/95
44.52
82
42
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.0
MP
MP/89
-0.19
43.91
83
21
Marcin Krawczyk
Jacek Młyńczyk
12.0
13.0
MP
MP/89
43.46
84
84
Artur Toeplitz
Zdzisław Jędrzejczak
5.0
3.0
PM
PM/66
43.33
85
81
Marek Piętak
Artur Klein
0.5
0.0
PM
PM/66
43.01
86
80
Łukasz Kuczewski
Arkadiusz Matyjas
0.5
1.0
KP
PM
PM/66
42.60
87
28
Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.5
7.0
MP
MP/89
42.23
88
25
Stanisław Jaros
Kazimierz Latawiec
5.0
11.0
MP
MP/89
42.07
89
71
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
41.90
90
46
Ryszard Calik
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MP
MP/89
41.35
91
91
Kazimierz Dominiak
Jerzy Kajzer
9.0
3.0
PM
PM/66
40.47
92
38
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MP
MP/89
38.72
93
11
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DS
DS/68
37.05
94
3
Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
0.0
DS
DS/68
-0.71
35.71
Statystyka ośrodków...