Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 stycznia 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
134Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
4.0
7.0
MPMP/13760.0413
217Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
2.0
2.0
DSDS/723.6054.6512
340Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/1373.6054.6311
419Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/723.6045.069
530Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
2.5
PK
MP
MP/13744.338
68Andrzej Robak
Artur Pacelt
4.0
3.0
DSDS/6737.587
713Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
4.0
4.0
DSDS/723.6033.036
812Włodzimierz Szczepanik
Mariusz Kowalczyk
11.0
4.0
DSDS/6726.604
92Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
9.0
5.0
DSDS/6725.803
1027Mariusz Kita
Marek Surmiak
12.0
5.0
MPMP/13721.503
1139Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
1.0
2.5
MPMP/1373.6019.993
1214Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6019.192
1318Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/723.6016.512
1436Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/1373.6013.652
1533Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1373.6010.062
1616Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DSDS/723.609.432
177Mateusz Strzelczyk
Anna Jankowska
1.5
2.0
DSDS/678.591
185Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/678.311
1915Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
1.5
DSDS/723.608.171
201Ryszard Korpalski
Jerzy Gładysz
1.5
12.0
DSDS/674.171
2110Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/673.63
2228Feliks Wawrzon
Lech Kozłowski
1.0
0.0
MPMP/1373.41
2325Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/722.60
2431Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/1371.62
253Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/67-1.001.01
2632Dariusz Sosin
Robert Mostek
5.0
3.0
MPMP/1373.60-0.90
2738Andrzej Broda
Maciej Prokuszki
12.0
2.5
MPMP/1373.60-4.74
289Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DSDS/67-17.75
2922Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.5
0.5
DSDS/723.60-17.99
3020Wanda Kowalik
Ewa Sokolińska
0.0
0.0
DS/723.60-18.49
316Janusz Kowalski
Ryszard Mazurkiewicz
1.0
1.0
DSDS/67-20.42
3211Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/67-22.25
3324Jerzy Cychowski
Tomasz Łowicki
4.0
2.5
DSDS/72-22.90
3442Jerzy Wójtowicz
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MPMP/1373.60-42.23
3537Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/1373.60-43.45
3621Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/723.60-44.61
3735Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.5
2.5
MPMP/1373.60-49.60
3823Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/72-51.06
3941Adam Dmochowski
Stefan Bentkowski
5.0
0.5
MPMP/1373.60-52.30
404Aleksandra Łyczkowska
Marcin Pastudzki
0.0
1.5
DSDS/67-56.27

Statystyka ośrodków...