Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 15 stycznia 2015
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
26
Mariusz Kita
Marek Surmiak
12.0
5.0
MP
MP/137
38.00
13
2
22
Janusz Tomaszczuk
Stanisław Stachlewski
0.0
9.0
MA
MA/58
2.40
37.00
12
3
24
Piotr Józefaciuk
Bogdan Kakietek
3.0
5.0
MA
MA/58
2.40
30.67
10
4
9
Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DS
DS/72
3.60
27.13
9
5
32
Ryszard Jaśkiewicz
Maciej Rodzaj
9.0
7.0
MP
MP/137
3.60
26.11
7
6
33
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.5
12.0
MP
PK
MP/137
3.60
24.64
6
7
11
Jacek Koter
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MA
MA/58
2.40
23.00
5
8
7
Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DS
DS/72
3.60
22.93
3
9
4
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
4.0
DS
DS/72
3.60
17.47
3
10
8
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
3.60
17.13
3
11
20
Piotr Szwarclos
Bogdan Szlacheta
2.0
5.0
MA
MA/58
2.40
14.80
2
12
14
Dariusz Gelo
Adam Łaszczotko
0.0
4.0
MA
MA/58
2.40
13.87
2
13
30
Leszek Gabriel
Jerzy Wójtowicz
7.0
0.0
MP
MP/137
3.60
12.82
2
14
29
Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MP
MP/137
3.60
9.53
2
15
23
Daniel Wacławek
Alicja Rybak
1.5
1.0
MA
MA/58
2.40
9.40
1
16
2
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
4.0
DS
DS/72
3.60
9.13
1
17
25
Stefan Bentkowski
Adam Dmochowski
0.5
5.0
MP
MP/137
3.60
8.60
1
18
34
Andrzej Pietrucha
Robert Mostek
7.0
3.0
MP
MP/137
7.27
1
19
6
Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DS
DS/72
3.60
6.53
20
36
Ziemowit Sacha
Andrzej Broda
0.0
12.0
MP
MP/137
3.60
4.40
21
28
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MP
MP/137
3.53
22
19
Czesław Czyżkowski
Bogdan Radwański
13.0
5.0
MA
MA/58
2.40
-2.33
23
35
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MP
MP/137
3.60
-3.40
24
18
Waldemar Kostrzewa
Jerzy Szukała
3.0
4.0
MA
MA/58
2.40
-4.07
25
27
Piotr Markiewicz
Waldemar Guła
5.0
4.0
MP
MP/137
3.60
-7.07
26
21
Jerzy Jodełka
Andrzej Dachowski
4.0
2.0
MA
MA/58
2.40
-9.27
27
12
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/58
2.40
-13.93
28
37
Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
11.0
3.0
MP
MP/137
3.60
-14.80
29
5
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DS
DS/72
3.60
-15.07
30
15
Włodzimierz Rutkowski
Marek Wrocławski
3.0
3.0
MA
MA/58
2.40
-19.80
31
1
Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/72
3.60
-20.20
32
13
Eugeniusz Treichel
Jerzy Marszałek
1.5
0.0
MA
MA/58
2.40
-21.60
33
16
Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
3.0
4.0
MA
MA/58
2.40
-26.53
34
3
Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.5
0.5
DS
DS/72
3.60
-32.67
35
38
Feliks Wawrzon
Lech Kozłowski
1.0
0.0
MP
MP/137
3.60
-73.64
Statystyka ośrodków...