Turniej na maksy

Środa, 7 stycznia 2015

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
136Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/9561.2916
21Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
19.0
13.0
MPMP/8959.0614
329Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
2.0
OPOP/9557.7313
422Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
19.0
2.0
SL
MP
MP/8957.6011
54Ewa Kwiecień
Zbigniew Przeginiak
2.5
2.5
MPMP/8956.799
628Edward Warząchowski
Krzysztof Kleinrok
12.0
12.0
MPMP/8956.538
726Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8955.706
811Janusz Szyszkowski
Janusz Natorski
12.0
4.0
MPMP/8955.134
98Józef Barczyk
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/89-0.5652.764
1014Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
3.0
MPMP/8952.703
119Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/8952.583
125Adam Lenda
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/8951.773
1319Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MPMP/8951.752
1420Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8951.602
1515Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8951.492
1635Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9551.372
177Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
0.5
0.0
MPMP/8951.111
182Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MPMP/8951.041
1917Marek Jaworski
Włodzimierz Wala
12.0
19.0
MPMP/8950.961
2013Kazimierz Latawiec
Magdalena Lankosz
11.0
9.0
MPMP/8949.46
2131Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9549.06
2230Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OPOP/9548.98
2324Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
SL
MP/8948.14
246Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/8948.11
2516Zbigniew Sagan
Andrzej Biernat
9.0
4.0
MPMP/8947.76
2633Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9547.51
2734Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9547.33
2827Jakub Kowal
Tomasz Stryszawski
12.0
5.0
MPMP/8947.26
2910Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8945.77
3018Jacek Młyńczyk
Jerzy Jeleń
13.0
1.5
SL
MP
MP/8945.14
3123Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/8944.07
3221Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8944.03
333Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/8943.55
3437Piotr Klichta
Tomasz Prądzyński
4.0
3.0
OPOP/9543.44
3532Andrzej Cięciała
Wojciech Soroka
1.0
0.0
OPOP/9543.30
3625Waldemar Rybka
Jarosław Duda
4.0
3.0
MPMP/8942.76
3712Barbara Batkiewicz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/8935.59

Statystyka ośrodków...