Turniej na maksy
Środa, 7 stycznia 2015
Wyniki z 2 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
36
Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OP
OP/95
61.29
16
2
1
Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
19.0
13.0
MP
MP/89
59.06
14
3
29
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
2.0
OP
OP/95
57.73
13
4
22
Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
19.0
2.0
SL
MP
MP/89
57.60
11
5
4
Ewa Kwiecień
Zbigniew Przeginiak
2.5
2.5
MP
MP/89
56.79
9
6
28
Edward Warząchowski
Krzysztof Kleinrok
12.0
12.0
MP
MP/89
56.53
8
7
26
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/89
55.70
6
8
11
Janusz Szyszkowski
Janusz Natorski
12.0
4.0
MP
MP/89
55.13
4
9
8
Józef Barczyk
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MP
MP/89
-0.56
52.76
4
10
14
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
3.0
MP
MP/89
52.70
3
11
9
Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MP
MP/89
52.58
3
12
5
Adam Lenda
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MP
MP/89
51.77
3
13
19
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MP
MP/89
51.75
2
14
20
Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MP
MP/89
51.60
2
15
15
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/89
51.49
2
16
35
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
51.37
2
17
7
Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
0.5
0.0
MP
MP/89
51.11
1
18
2
Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MP
MP/89
51.04
1
19
17
Marek Jaworski
Włodzimierz Wala
12.0
19.0
MP
MP/89
50.96
1
20
13
Kazimierz Latawiec
Magdalena Lankosz
11.0
9.0
MP
MP/89
49.46
21
31
Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OP
OP/95
49.06
22
30
Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OP
OP/95
48.98
23
24
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
SL
MP/89
48.14
24
6
Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/89
48.11
25
16
Zbigniew Sagan
Andrzej Biernat
9.0
4.0
MP
MP/89
47.76
26
33
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
47.51
27
34
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/95
47.33
28
27
Jakub Kowal
Tomasz Stryszawski
12.0
5.0
MP
MP/89
47.26
29
10
Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/89
45.77
30
18
Jacek Młyńczyk
Jerzy Jeleń
13.0
1.5
SL
MP
MP/89
45.14
31
23
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MP
MP/89
44.07
32
21
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MP
MP/89
44.03
33
3
Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MP
MP/89
43.55
34
37
Piotr Klichta
Tomasz Prądzyński
4.0
3.0
OP
OP/95
43.44
35
32
Andrzej Cięciała
Wojciech Soroka
1.0
0.0
OP
OP/95
43.30
36
25
Waldemar Rybka
Jarosław Duda
4.0
3.0
MP
MP/89
42.76
37
12
Barbara Batkiewicz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MP
MP/89
35.59
Statystyka ośrodków...