Turniej na maksy
Poniedziałek, 5 stycznia 2015
Wyniki z 14 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
27
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
67.62
29
2
167
Krzysztof Antas
Wacław Janicki
19.0
17.0
WP
PM
PM/102
62.74
29
3
52
Piotr Kaliński
Leon Kubicki
4.0
3.0
KP
KP/160
62.74
28
4
96
Dariusz Olejnik
Przemysław Nitek
1.5
1.5
MA
MA/86
62.30
27
5
192
Jerzy Nowak
Marek Szukała
12.0
19.0
WP
WP/30
61.59
27
6
93
Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
2.5
2.0
MA
MA/86
61.20
26
7
62
Mirosław Marszał
Jerzy Gaworczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
61.16
25
8
187
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
WP/30
60.58
25
9
123
Aleksander Jezioro
Piotr Stopa
19.0
13.0
MP
MP/40
60.53
24
10
54
Elżbieta Zalewska
Mirosław Szparaga
1.5
5.0
KP
KP/160
60.47
24
11
88
Maciej Osmolak
Wiktor Witkowski
1.5
0.0
MA
MA/86
60.28
23
12
22
Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
2.5
DS
DS/67
59.89
23
13
182
Zofia Mikołajczyk
Jerzy Bajka
3.0
5.0
WP
WP/30
59.73
22
14
115
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MP
MP/40
59.72
22
15
158
Józef Pochroń
Krzysztof Czapczyk
19.0
1.5
PM
PM/102
59.20
21
16
81
Mariusz Nowak
Leszek Łuniewski
9.0
12.0
MA
MA/65
58.89
20
17
127
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
58.57
20
18
14
Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
1.5
1.5
DS
DS/67
58.37
19
19
61
Teresa Pudelewicz
Zbigniew Szymczyk
3.0
5.0
LD
LD/48
-0.56
58.18
19
20
11
Andrzej Suchodolski
Jan Sadowski
4.0
3.0
DS
WP
DS/67
58.13
18
21
18
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
57.82
18
22
32
Tadeusz Pogwizd
Jerzy Cychowski
4.0
4.0
DS
DS/72
57.72
17
23
140
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
57.68
17
24
180
Małgorzata Augustyn
Adam Peszke
1.5
4.0
WP
WP/30
57.60
16
25
106
Waldemar Guła
Adam Krysa
4.0
7.0
MP
MP/101
57.46
15
26
46
Magdalena Kazimierczak
Łukasz Kuczewski
1.5
0.5
KP
KP/160
57.35
15
27
69
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
57.34
14
28
183
John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
NZ
WP/30
57.15
14
29
78
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
2.5
3.0
MA
MA/46
57.08
13
30
67
Dariusz Piotrkiewicz
Andrzej Sokołowski
1.0
2.5
MA
MA/46
56.86
13
31
201
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/30
56.73
12
32
119
Hubert Jaworowski
Zdzisław Reczek
13.0
12.0
MP
MP/40
56.71
11
33
74
Zbigniew Rychlik
Anna Leśniewska
4.0
2.5
KP
MA/46
56.42
11
34
162
Grzegorz Preiss
Robert Krawczyk
3.0
3.0
PM
PM/102
56.41
10
35
121
Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
1.5
19.0
MP
MP/40
56.40
10
36
51
Andrzej Sekuła
Wojciech Wójciak
7.0
5.0
KP
KP/160
56.09
9
37
144
Władysław Szałkiewicz
Janusz Pawluczuk
3.0
5.0
PD
PD/81
56.02
9
38
91
Anrdzej Wiśniewski
Paweł Gniado
0.0
0.0
MA
MA/86
55.92
8
39
33
Albina Suder
Zofia Diakowska
2.0
1.5
DS
DS/72
55.87
8
40
156
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/102
55.83
7
41
136
Janusz Galewski
Roman Kruk
4.0
7.0
PD
PD/81
55.76
6
42
12
Marcin Motykiewicz
Krzysztof Obłój
3.0
3.0
DS
DS/67
55.42
6
43
171
Eugeniusz Starzyński
Grzegorz Bieńkowski
7.0
3.0
PM
PM/102
55.34
6
44
170
Leszek Dybizbański
Zbigniew Dybizbański
1.5
1.5
PM
PM/102
55.24
6
45
3
Tadeusz Janeczek
Krzysztof Baranowski
3.0
1.5
DS
DS/104
55.21
6
46
38
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
55.14
6
47
85
Andrzej Jaroński
Adam Amrozy
4.0
3.0
MA
MA/65
55.09
6
48
6
Zbigniew Skórecki
Zdzisław Niemirski
3.0
0.0
DS
NZ
DS/104
55.08
6
49
99
Lech Kozłowski
Feliks Wawrzon
0.0
1.0
MP
MP/101
54.89
6
50
60
Rafał Imiela
Szymon Rogut
3.0
0.0
LD
LD/48
54.70
5
51
108
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MP
MP/101
54.68
5
52
186
Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
11.0
5.0
WP
WP/30
54.50
5
53
10
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
54.50
5
54
50
Wiesław Rafalski
Dariusz Borysow
2.0
5.0
WP
KP
KP/160
54.35
5
55
161
Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
4.0
PM
PM/102
54.34
5
56
198
Andrzej Dymek
Jerzy Roszak
4.0
9.0
WP
WP/30
54.09
5
57
203
Jarosław Marczewski
Robert Ciesielski
2.0
1.5
WP
WP/30
54.06
5
58
152
Tadeusz Urbanek
Tomasz Mazur
5.0
2.0
PK
PK/71
54.06
5
59
57
Andrzej Skowroński
Stanisław Dróżdż
2.0
0.0
LD
LD/48
54.03
5
60
146
Marek Szczudło
Józef Turecki
1.5
2.5
PK
PK/71
53.94
4
61
40
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
53.90
4
62
87
Tadeusz Wojtyś
Zenon Filipiak
1.5
1.5
MA
MA/86
53.74
4
63
86
Aleksander Marciniak
Kazimierz Falkowski
5.0
5.0
MA
MA/65
53.52
4
64
7
Włodzimierz Kubas
Tadeusz Kusik
2.0
0.0
DS
NZ
DS/104
53.49
4
65
110
Robert Mostek
Sławomir Reising
3.0
2.5
MP
MP/101
53.39
4
66
185
Stefan Bernat
Stefan Żuberek
5.0
4.0
WP
WP/30
53.19
4
67
138
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
3.0
4.0
PD
PD/81
53.06
4
68
188
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
13.0
12.0
WP
WP/30
52.94
4
69
131
Halina Święch
Małgorzata Praszałowicz
5.0
5.0
MP
MP/40
52.68
4
70
199
Marek Górny
Stefan Masternak
4.0
4.0
WP
WP/30
52.40
4
71
9
Piotr Klubiński
Zbigniew Sobczyk
9.0
12.0
DS
DS/67
52.10
3
72
2
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
1.0
DS
DS/104
52.08
3
73
200
Włodzimierz Robak
Krzysztof Staśkiewicz
2.0
2.5
WP
WP/30
52.06
3
74
105
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MP
MP/101
51.95
3
75
148
Bogusław Sygulski
Bogdan Rojkowicz
3.0
5.0
PK
PK/71
51.71
3
76
28
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
4.0
DS
DS/72
51.57
3
77
112
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
12.0
12.0
PK
MP/101
51.52
3
78
100
Jarosław Jurkiewicz
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
MP
MP/101
51.37
3
79
111
Witold Stachnik
Wacław Sypień
7.0
5.0
MP
MP/101
51.29
3
80
66
Adam Żywiec
Waldemar Mamiński
3.0
2.5
SL
LD
LD/48
51.24
3
81
149
Andrzej Janda
Zbigniew Kozioł
5.0
3.0
PK
PK/71
51.20
2
82
89
Kinga Kiraga
Ireneusz Liberadzki
1.5
1.5
MA
MA/86
50.97
2
83
165
Marcin Wasłowicz
Krystian Bojeczko
1.5
0.5
PM
PM/102
50.90
2
84
147
Jan Warchoł
Bronisław Mycielski
2.0
5.0
PK
PK/71
50.86
2
85
101
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/101
50.70
2
86
84
Piotr Nowak
Tomasz Urbański
5.0
4.0
MA
MA/65
50.69
2
87
169
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
0.5
PM
PM/102
50.68
2
88
129
Maciej Szczerczak
Tytus Bisping
3.0
5.0
MP
MP/40
50.67
2
89
196
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/30
50.58
2
90
153
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.5
2.0
PK
PK/71
50.56
2
91
150
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.0
3.0
PK
PK/71
50.55
2
92
159
Dariusz Podfigurny
Czesław Gruszecki
3.0
1.0
PM
PM/102
50.54
1
93
143
Waldemar Miłuński
Wiesław Pietraszewski
3.0
9.0
PD
PD/81
50.42
1
94
98
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MP
MP/101
50.25
1
95
202
Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/30
50.13
1
96
132
Kazimierz Gałka
Kazimierz Latawiec
5.0
11.0
MP
MP/40
50.04
1
97
142
Jarosław Roszczenko
Wiesław Korpula
2.0
1.0
PD
PD/81
50.00
1
98
75
Marcin Piotrowski
Andrzej Rywocki
5.0
2.5
KP
MA/46
49.98
1
99
63
Zbigniew Dworzyński
Adam Adamczyk
0.0
0.0
LD
LD/48
49.90
1
100
139
Dariusz Szepietowski
Jacek Cieślewicz
1.5
0.0
PD
PD/81
49.74
1
101
79
Danuta Krupnik
Bolesław Krzewski
5.0
9.0
MA
MA/65
49.68
1
102
197
Marek Janik
Roman Mączkowski
4.0
4.0
WP
WP/30
49.60
103
114
Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
2.0
12.0
MP
MP/40
49.60
104
117
Rafał Śmiałek
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/40
49.57
105
103
Bogusław Lesiecki
Ryszard Skotarski
12.0
12.0
MP
MP/101
49.57
106
94
Jakub Zatorski
Tomasz Kopka
0.0
2.5
MA
MA/86
49.53
107
97
Andrzej Broda
Maciej Prokuszki
12.0
2.5
MP
MP/101
49.47
108
189
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.0
4.0
WP
WP/30
49.42
109
39
Antoni Ochot
Waldemar Siuda
12.0
12.0
DS
DS/72
49.42
110
92
Kamila Kiraga
Krzysztof Pietruszka
0.5
1.5
MA
MA/86
49.41
111
120
Jerzy Jasiński
Marzena Kwiecińska-Wilk
0.0
4.0
MP
MP/40
49.34
112
16
Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
0.0
3.0
DS
DS/67
49.10
113
179
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.0
4.0
WP
WP/30
48.96
114
36
Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DS
DS/72
48.91
115
134
Anna Tompolska
Stanisław Lisowski
3.0
3.0
PD
PD/81
48.90
116
53
Włodzimierz Płaczkiewicz
Grzegorz Rempel
0.5
3.0
KP
KP/160
48.78
117
15
Marcin Pastudzki
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
DS
DS/67
48.78
118
80
Kazimierz Paczkowski
Tadeusz Gawroński
2.5
4.0
MA
MA/65
48.65
119
35
Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.5
0.5
DS
DS/72
48.63
120
24
Jerzy Więcławski
Michał Stadnik
4.0
4.0
DS
DS/67
48.61
121
1
Wacław Rój
Mariusz Kołodziejczuk
1.0
0.0
DS
NZ
DS/104
48.53
122
71
Albin Borkowski
Józef Adamski
5.0
4.0
KP
MA/46
48.49
123
160
Janusz Kobylarski
Witold Kaliński
4.0
12.0
PM
PM/102
48.47
124
76
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
ZP
MA/46
48.40
125
45
Tadeusz Giernalczyk
Szymon Rosowski
1.5
2.5
KP
KP/160
48.40
126
122
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
48.39
127
118
Janusz Matiolański
Mieczysław Szwarc
11.0
3.0
MP
MP/40
48.31
128
25
Stanisław Kosowski
Bogdan Sokół
6.0
4.0
USA
DS
DS/67
48.23
129
4
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
48.19
130
190
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/30
48.18
131
151
Bogdan Ortyl
Zygmunt Szczudło
0.0
2.0
PK
PK/71
48.06
132
126
Piotr Stefanów
Eugenia Stefanów
1.5
1.5
MP
MP/40
48.03
133
13
Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DS
DS/67
47.86
134
181
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
2.5
WP
WP/30
47.80
135
184
Justyna Stachowiak
Beata Bojarska
4.0
4.0
WP
WP/30
47.78
136
49
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.0
0.0
KP
KP/160
47.49
137
163
Adam Kozłowski
Zdzisław Stawski
2.0
5.0
PM
PM/102
47.45
138
68
Edward Aranowski
Szymon Dutkiewicz
5.0
5.0
MA
MA/46
47.43
139
191
Wojciech Kaniewski
Henryk Duszyński
4.0
3.0
WP
WP/30
47.43
140
173
Kazimierz Dominiak
Waldemar Warzała
9.0
11.0
PM
PM/102
47.39
141
8
Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
3.0
1.5
DS
DS/104
47.26
142
56
Jerzy Szostak
Lesław Pyda
0.0
0.0
LD
LD/48
47.10
143
124
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
5.0
5.0
MP
MP/40
0.37
47.04
144
70
Zbigniew Szczechowicz
Jolanta Siemiątkowska
2.0
0.5
MA
MA/46
47.03
145
168
Adam Suchodolski
Zbigniew Prasek
1.5
5.0
PM
PM/102
46.93
146
157
Ryszard Kamiński
Józef Idczak
3.0
7.0
PM
PM/102
46.77
147
30
Franciszek Sromek
Piotr Rapacki
0.0
1.0
DS
DS/72
46.66
148
128
Paweł Skałacki
Krzysztof Zając
7.0
4.0
MP
LD
MP/40
46.65
149
29
Dawid Permus
Ryszard Makuch
1.5
5.0
DS
DS/72
46.59
150
73
Tadeusz Wiśniewski
Andrzej Chrzanowski
3.0
3.0
MA
MA/46
46.54
151
204
Ryszard Nowicki
Jerzy Stefanowski
3.0
3.0
WP
WP/30
46.39
152
109
Andrzej Pietrucha
Krzysztof Kapusta
7.0
4.0
MP
MP/101
46.38
153
44
Ewa Malka
Ciesielski Maciej
0.5
0.0
KP
KP/160
46.30
154
17
Arkadiusz Poziemski
Anna Jankowska
1.0
2.0
DS
DS/67
46.26
155
145
Zbigniew Wilisowski
Stanisław Malinowski
5.0
4.0
PK
PK/71
45.82
156
41
Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KP
KP/160
45.77
157
164
Robert Mularczyk
Szczepan Chruścicki
0.0
4.0
PM
PM/102
45.72
158
195
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
1.5
WP
WP/30
45.68
159
19
Janisław Fituch
Kazimierz Komorowicz
3.0
3.0
DS
DS/67
45.52
160
141
Piotr Latała
Zbigniew Ruchlicki
3.0
2.0
PD
PD/81
45.47
161
125
Zbigniew Przeginiak
Wit Klapper
2.5
21.0
MP
WP
MP/40
45.42
162
116
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MP
MP/40
45.31
163
107
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
1.5
2.0
MP
MP/101
45.27
164
55
Janusz Tańcula
Zbigniew Kowalczyk
1.0
1.5
LD
LD/48
45.26
165
64
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
45.14
166
166
Józef Gurfinkiel
Andrzej Waleśkiewicz
0.0
1.5
PM
PM/102
45.02
167
77
Zbigniew Leśniewski
Jacek Krajewski
0.0
0.0
NZ
MA/46
44.97
168
135
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
4.0
2.5
PD
PD/81
44.94
169
172
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
1.5
5.0
PM
PM/102
44.75
170
137
Stanisław Pochodowicz
Aleksander Szczupakowski
5.0
3.0
PD
PD/81
44.34
171
83
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
5.0
MA
MA/65
44.31
172
133
Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.0
PD
PD/81
43.69
173
154
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
PK/71
43.23
174
194
Jan Sztuba
Sławomir Tomaszewski
1.5
0.0
WP
WP/30
43.03
175
58
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
42.94
176
20
Dariusz Budnik
Wojciech Skonieczny
2.0
5.0
DS
DS/67
42.73
177
48
Jan Hołowiński
Jarosław Kosmalski
3.0
3.0
KP
KP/160
42.51
178
21
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/67
42.25
179
178
Mirosława Miętkiewska
Adam Meller
2.5
5.0
WP
WP/30
42.23
180
177
Eugeniusz Dota
Janusz Kopras
1.5
3.0
WP
WP/30
42.23
181
155
Teresa Górkiewicz
Janina Buszman
2.0
1.0
PM
PM/102
41.50
182
47
Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.0
3.0
KP
KP/160
41.42
183
193
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/30
41.33
184
104
Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.0
MP
MP/101
41.27
185
34
Andrzej Wyrzykowski
Jan Kulczycki
1.5
1.5
DS
DS/72
40.90
186
59
Mieczysław Niciak
Stanisław Zbroja
0.0
0.0
LD
LD/48
40.76
187
102
Adam Dmochowski
Zdzisław Czajkowski
5.0
0.0
MP
MP/101
40.53
188
42
Skupiński
Zachariasz Hupało
0.0
3.0
KP
PM
KP/160
40.27
189
5
Stanisław Cygan
Zbigniew Wróblewski
1.0
0.5
DS
DS/104
40.14
190
113
Wiesław Dymek
Anna Dymek
1.5
2.0
MP
MP/40
39.75
191
72
Sławomir Malanowski
Marian Kalinowski
1.5
3.0
MA
MA/46
39.47
192
31
Ryszard Suder
Janusz Kozioł
2.5
2.0
DS
DS/72
39.28
193
82
Ireneusz Głowacki
Janusz Maruszewski
3.0
4.0
MA
MA/65
39.17
194
37
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
1.5
2.5
DS
DS/72
37.78
195
130
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
12.0
5.0
MP
MP/40
37.63
196
176
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/30
37.57
197
175
Alicja Stefanowska
Barbara Podgórska
3.0
3.0
WP
WP/30
36.21
198
174
Halina Sułkowska
Wiesława Halmann
0.0
0.0
PM
PM/102
35.44
199
26
Ryszard Korotko
Leszek Haber
2.0
4.0
DS
DS/67
35.11
200
90
Agata Szymańska
Zuzanna Pęsiek
0.0
0.0
MA
MA/86
32.25
201
95
Maria Pietruszka
Halina Kobierecka
0.0
0.0
MA
MA/86
24.40
Statystyka ośrodków...