Turniej na impy (cav.)

Piątek, 23 sierpnia 2013

Wyniki oficjalne z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
128Michał Nowakowski
Krzysztof Ziewacz
0.5
4.0
OP
MP
MP/414.0057.1813
218Edward Aranowski
Andrzej Rutowski
4.0
4.0
MAMA/468.0048.9312
312Marcin Baj
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6742.9411
427Rafał Maszenda
Kacper Kopka
1.5
1.5
MAMP/414.0042.5410
54Zbigniew Sobczyk
Bogusław Chmielewski
12.0
4.0
DSDS/6734.098
61Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
2.5
4.0
DSDS/6730.497
726Olga Długosz
Maciej Kita
2.5
4.0
MPMP/414.0029.606
823Aleksandra Pacura
Tomasz Radko
1.0
4.0
MPMP/414.0024.785
939Angelika Konderak
Monika Suchodolska
1.0
0.5
MP
PM
MP/4123.064
1020Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
4.0
4.0
MAMA/468.0021.543
113Marian Szymonowicz
Mariusz Kowalczyk
7.0
4.0
DSDS/6717.323
1219Marian Kalinowski
Zdzisław Marcinkowski
2.5
1.0
MAMA/468.0014.713
1324Joanna Byra
Aleksandra Byra
1.5
1.5
MPMP/414.0014.702
145Janusz Piernikowski
Aleksander Czajka
7.0
7.0
DSDS/6713.052
1542Anna Litwora
Dominika Ocylok
1.5
0.5
MPMP/4111.252
1621Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
2.5
1.5
MAMA/468.008.922
1735Joanna Dańda
Przemysław Picheta
1.0
2.0
MPMP/414.008.912
1817Andrzej Chrzanowski
Szymon Dutkiewicz
2.5
4.0
MAMA/468.008.861
192Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
2.5
DSDS/678.261
2013Piotr Kulesza
Piotr Klubiński
2.5
7.0
DSDS/677.021
2130Wojciech Krawczyk
Jan Gąsienica-Józkowy
2.0
1.0
MPMP/414.005.771
2237Przemysław Kurzak
Maciej Śliwiński
1.0
1.0
MPMP/414.90
2338Wojciech Garncarz
Witold Petryszyn
1.5
1.5
MPMP/412.72
2432Przemysław Nitek
Dariusz Olejnik
1.0
1.0
MAMP/414.002.15
2525Filip Czaplicki
Jan Łuczkiewicz
0.5
0.0
PMMP/414.002.14
268Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/671.19
2729Małgorzata Kurkowska
Dominik Krajnik
0.0
0.5
PMMP/414.000.51
289Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
2.5
2.0
DSDS/67-2.08
2915Tadeusz Wiśniewski
Arkadiusz Sokół
2.5
0.0
MAMA/468.00-10.53
3040Michał Krysa
Błażej Krawczyk
2.5
2.5
MPMP/41-13.28
3114Ryszard Mazurkiewicz
Marian Iwanek
0.0
1.0
DSDS/67-16.28
3234Wojciech Okuniewski
Piotr Pęsiek
0.5
1.5
PM
MA
MP/414.00-16.69
3336Piotr Wzorek
Łukasz Pląder
2.0
1.5
MPMP/41-19.42
3431Jędrzej Hycnar
Patryk Iwaniuk
2.0
1.0
MP
PM
MP/414.00-26.18
357Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
2.0
2.5
DSDS/67-26.54
3611Dariusz Marczak
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/67-28.77
3710Anna Czarnowska
Leszek Haber
2.0
4.0
DSDS/67-28.81
3841Grzegorz Skołyszewski
Maciej Grabiec
2.0
4.0
MPMP/41-28.99
3933Agnieszka Szczypczyk
Krzysztof Superson
4.0
2.5
MPMP/414.00-33.26
4016Henryk Misiarz
Ireneusz Kos
0.5
2.5
MAMA/468.00-36.43
4143Gabriel Chrabąszcz
Marcin Wasłowicz
0.5
1.5
MP
PM
MP/41-40.39
426Stanisław Kosowski
Krzysztof Obłój
5.0
2.5
USA
DS
DS/67-51.87

Statystyka ośrodków...