Turniej na maksy

Niedziela, 11 sierpnia 2013

Wyniki oficjalne z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
110Krzysztof Ziewacz
Michał Kuczkowski
4.0
0.0
MP
MP/4165.4713
214Agata Kowal
Barbara Superson
4.0
0.5
MPMP/4165.2112
39Anna Kuczkowska
Maciej Janeczko
0.0
4.0
MP
SL
MP/4164.6911
432Hubert Urban
Andrzej Lućko
4.0
18.0
SWMP/4560.7510
54Artur Guniewicz
Mateusz Mazurek
0.0
0.0
MPMP/4160.589
617Jakub Kowal
Gabriel Chrabąszcz
7.0
0.5
MPMP/4159.798
722Wojciech Ligman
Kacper Kopka
0.0
1.5
PM
MA
MP/4159.627
846Ryszard Woliński
Józef Waśko
7.0
4.0
MPMP/4558.956
97Jerzy Maszenda
Dominik Brożyna
2.0
1.0
MA
PK
MP/4158.135
1035Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
4.0
7.0
MPMP/4557.914
111Agnieszka Szczypczyk
Mateusz Krzemyk
4.0
0.0
MPMP/4157.603
1229Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
2.5
2.5
MPMP/4557.223
1342Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
4.0
4.0
MPMP/4556.873
1420Piotr Kruczek
Michał Maszenda
0.0
1.5
PK
MA
MP/4156.563
1511Tomasz Kopka
Kinga Kiraga
2.0
0.5
MAMP/4156.292
1640Zbigniew Kozioł
Zbigniew Samogranicki
2.5
2.5
PK
MP
MP/4553.812
1733Norbert Oeksy
Andrzej Świder
0.0
0.0
MPMP/4553.812
1839Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
MPMP/4553.652
1930Wiesław Fecko
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MPMP/4553.482
2016Krzysztof Superson
Marcel Solecki
2.5
0.0
MP
MP/4152.531
212Julia Grodzka
Marcin Kuflowski
0.0
4.0

MP
MP/4152.361
2218Piotr Gębski
Michał Przybyliński
0.5
0.5
MAMP/4152.011
2323Bogumił Wierzchowski
Adam Suchodolski
1.0
0.0
MA
PM
MP/4151.661
2434Józef Nastałek
Lech Zakrzewski
2.5
4.0
MPMP/4551.381
2512Joanna Nużka
Kornelia Rędzio
0.0
0.0

MP
MP/4151.221
2648Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/4551.21
2719Paweł Piekarz
Izabela Radomska
0.5
1.0
MPMP/4151.05
2843Wiesław Stój
Jan Grygowicz
1.5
1.5
MPMP/4550.89
2938Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
2.5
2.5
MPMP/4550.24
305Wiktor Solecki
Piotr Solecki
0.0
4.0

WP
MP/4148.95
313Filip Trojański
Wiktor Pantak
0.0
0.0

SL
MP/4148.69
3236Monika Czub-Gołaszewska
Ryszard Jaśkiewicz
2.5
7.0
MPMP/4547.73
3324Maria Osmolak
Maciej Osmolak
0.0
0.5
MAMP/4147.55
3444Jerzy Kozłowski
Jarosław Kowalik
2.5
2.5
MPMP/4547.35
3547Stanisław Przybylski
Hieronim Alibożek
1.0
0.0
MPMP/4546.67
3625Kinga Kołecka
Vanessa Olewicz
0.0
0.0
PM
OP
MP/4146.33
3741Sławomir Czech
Roman Narewski
2.5
4.0
MPMP/4546.02
3849Krzysztof Rodak
Maciej Rodzaj
1.5
4.0
MPMP/4544.85
3921Piotr Cichocki
Bartłomiej Ćwirko
0.0
0.0
WMMP/4144.14
406Katarzyna Łatecka
Gabriela Musiał
0.0
0.0
MPMP/4142.66
4128Jan Tryba
Przemysław Milewski
0.0
0.0
MP
PM
MP/4141.87
4227Filip Przyłuski
Radosław Strzelczyk
0.0
0.5
MAMP/4141.08
4331Tytus Bisping
Adam Stono
4.0
7.0
MP
PK
MP/4540.26
4437Eugeniusz Liana
Jacek Witek
0.0
1.5
MPMP/4537.42
4513Stanisław Kachniewski
Tomasz Tarnawski
0.0
0.0
MP/4136.63
4626Tomasz Bartnik
Maciej Kolasa
0.0
0.0
MP/4132.43
4745Jan Wdowiak
Krystyna Kociołek-Montesinos
1.0
0.0
MPMP/4530.95
488Zuzanna Juszkiewicz
Maja Madeja
0.0
0.0
MP/4128.41
4915Renata Dziędziel
Ksenia Domżał
0.0
0.0
MPMP/4126.49

Statystyka ośrodków...