Turniej na impy (cav.)

Piątek, 9 sierpnia 2013

Wyniki oficjalne z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
137Renata Dziędziel
Mateusz Krzemyk
0.0
0.0
MPMP/4171.1510
238Wojciech Ligman
Adam Suchodolski
0.0
0.0
PMMP/4163.689
334Artur Toeplitz
Kacper Kopka
4.0
1.5
PM
MA
MP/4162.199
442Tomasz Kopka
Michał Przybyliński
2.0
0.5
MAMP/4161.238
520Agata Kowal
Katarzyna Łatecka
4.0
0.0
MPMP/414.0058.887
614Szymon Dutkiewicz
Andrzej Chrzanowski
4.0
2.5
MAMA/468.0057.606
728Krzysztof Ziewacz
Dominik Brożyna
4.0
1.0
MP
PK
MP/414.0047.625
817Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
2.5
1.5
MAMA/468.0039.434
95Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6739.314
1047Michał Maszenda
Leszek Nowak
1.5
4.0
MA
MP
MP/4134.403
1135Paweł Piekarz
Gabriel Chrabąszcz
0.5
0.5
MPMP/4132.462
1248Filip Przyłuski
Radosław Strzelczyk
0.0
0.5
MAMP/4126.212
1326Michał Kuczkowski
Piotr Kruczek
0.0
0.0

PK
MP/414.0023.352
1443Bogumił Wierzchowski
Piotr Gębski
1.0
0.5
MAMP/4122.952
1540Barbara Superson
Izabela Radomska
0.5
1.0
MPMP/4120.662
1619Ksenia Domżał
Maciej Janeczko
0.0
4.0
MP
SL
MP/414.0015.012
1710Leszek Haber
Marian Iwanek
4.0
1.0
DSDS/6711.232
1845Maria Osmolak
Marcin Kuflowski
0.0
4.0
MA
MP
MP/419.451
199Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
2.0
4.0
DSDS/679.101
2032Bartłomiej Ćwirko
Piotr Cichocki
0.0
0.0
WMMP/414.003.891
216Janusz Piernikowski
Aleksander Czajka
7.0
7.0
DSDS/672.311
227Ryszard Rolka
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/670.231
2331Julia Grodzka
Joanna Nużka
0.0
0.0
MP/414.00-0.971
2413Zbigniew Szczechowicz
Tadeusz Wiśniewski
2.0
2.5
MAMA/468.00-1.63
2541Jerzy Maszenda
Michał Janeczko
2.0
0.0
MA
MP/41-3.08
268Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
2.5
4.0
DSDS/67-3.98
2715Elżbieta Przelicka
Jolanta Siemiątkowska
1.0
0.5
DS
MA
MA/468.00-4.30
2816Anna Czarnowska
Zdzisław Wójcik
1.5
7.0
DSMA/468.00-7.03
294Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
2.0
DSDS/67-9.32
3023Marcel Solecki
Wiktor Solecki
0.0
0.0
MP/414.00-9.50
311Stanisław Zapaśnik
Antoni Słowik
2.5
2.5
DSDS/67-11.12
3239Mateusz Mazurek
Artur Guniewicz
0.0
0.0
MPMP/41-12.14
3311Ireneusz Kos
Henryk Misiarz
2.5
0.5
MAMA/468.00-13.29
3412Marian Kalinowski
Zdzisław Marcinkowski
2.5
1.0
MAMA/468.00-14.78
3536Kinga Kołecka
Kinga Kiraga
0.0
0.5
PM
MA
MP/41-15.46
363Zbigniew Sobczyk
Bogusław Chmielewski
12.0
4.0
DSDS/67-16.04
3724Anna Kuczkowska
Agnieszka Wieczorek
0.0
0.5
MPMP/414.00-16.94
382Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/67-21.72
3930Jan Tryba
Kornelia Rędzio
0.0
0.0
MPMP/414.00-26.67
4025Vanessa Olewicz
Grzegorz Kopania
0.0
0.0
OP
MP/414.00-33.84
4122Filip Trojański
Wiktor Pantak
0.0
0.0

SL
MP/414.00-43.34
4221Gabriela Musiał
Piotr Bahyrycz
0.0
0.0
MPMP/414.00-48.56
4346Stanisław Kachniewski
Tomasz Tarnawski
0.0
0.0
MP/41-51.30
4429Zuzanna Juszkiewicz
Maja Madeja
0.0
0.0
MP/414.00-53.59
4527Maciej Kolasa
Tomasz Bartnik
0.0
0.0
MP/414.00-60.07
4633Przemysław Milewski
Jakub Woźniak
0.0
0.0
PM
WM
MP/414.00-117.65

Statystyka ośrodków...