Turniej na maksy

Wtorek, 30 grudnia 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
126Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
9.0
7.0
MPMP/4171.9212
218Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
15.0
SLMP/4167.4811
327Maja Żabierek
Tomasz Freitag
3.0
5.0
MA
WP
MP/4164.8910
47Piotr Kaliński
Leon Kubicki
4.0
3.0
KPKP/16062.859
523Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
3.0
13.0
MAMP/4160.428
613Wojciech Micek
Tadeusz Urbanek
3.0
5.0
PKMP/4159.387
79Stanisław Miłkowski
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
1.5
1.5
MPMP/4158.766
820Jan Górka
Robert Wójcik
7.0
0.0
MP
SW
MP/4158.564
939Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4557.893
1024Mieczysław Magott
Bogdan Lipczak
2.5
5.0
OPMP/4156.823
111Dariusz Borysow
Wiesław Rafalski
5.0
2.0
KP
WP
KP/16056.123
1242Roman Cabała
Leszek Margasiński
7.0
1.5
MPMP/4556.072
1330Elżbieta Zalewska
Jarosław Michałowski
1.5
18.0
KPMP/4155.642
1417Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
5.0
18.0
MA
WP
MP/4155.292
1514Józef Nastałek
Wiesław Fecko
4.0
11.0
MPMP/4155.112
1634Anne Cuvelette
Marek Nowak
0.0
3.0

LB
MP/4150.562
1729Zbigniew Hałaczkiewicz
Tatiana Verkhos
5.0
2.5
LD
MA
MP/4150.421
1838Elżbieta Wróblewska
Zenon Kaczmarek
4.0
5.0
MA
WP
MP/4150.131
1912Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
MP/4149.861
203Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KPKP/16049.601
2143Krzysztof Niebelski
Jacek Witek
3.0
1.5
MPMP/4549.011
224Andrzej Sekuła
Włodzimierz Pawłowski
7.0
3.0
KPKP/16048.85
2344Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4548.26
242Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KPKP/16047.53
2533Maciej Kliś
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPMP/4147.04
2641Wacław Owca
Piotr Turczynowicz
1.5
1.5
MPMP/4546.76
2740Jan Wdowiak
Aleksander Wrotniak
1.5
0.0
MPMP/4546.02
2816Krystyna Marson
Anita Michnowska
0.0
0.0
MP/4145.33
296Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.0
3.0
KPKP/16045.18
3011Jan Skąpski
Marian Staniec
3.0
0.0
WM
MP/4144.58
3115Elżieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
MP/4142.92
3231Ireneusz Jagielski
Katarzyna Kowalska-Nowak
7.0
0.0
MA
MP
MP/4142.89
3319Ewa Krakówka
Leszek Muras
0.5
1.5
KP
ZP
MP/4142.05
3437Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
2.5
1.5
MPMP/4141.98
3532Tamara Cesarz
Andrzej Krassowski
0.0
0.0
MP/4141.13
3622Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
1.0
0.5
MAMP/4140.91
375Ewa Malka
Ciesielski Maciej
0.5
0.0
KPKP/16040.71
3835Magdalena Kazimierczak
Anna Bułat
1.5
2.5
KP
MP
MP/4140.33
3921Irena Błaszak
Wojciech Broniszewski
0.0
0.0
MP/4140.27
4025Jan Stoklasek
Adam Rydz
4.0
1.5
LB
SW
MP/4140.12
4110Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MP/4138.98
4228Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/4136.24

Statystyka ośrodków...