Turniej na maksy

Środa, 17 grudnia 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
17Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6866.9120
255Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8961.7019
365Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9558.9618
447Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8957.2417
533Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
12.0
12.0
MPMP/8957.0316
669Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9556.8315
724Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
3.0
19.0
MPMP/8956.5913
822Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6856.3912
946Mateusz Sobczak
Maksymilian Chodacki
5.0
3.0
DS
MP
MP/8956.3811
1058Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8956.3710
1127Józef Barczyk
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/8956.359
125Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6856.298
1335Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/8956.007
1449Magdalena Lankosz
Jan Prajsnar
9.0
3.0
MPMP/8955.826
1514Lech Warężak
Anna Jankowska
9.0
1.5
DSDS/68-0.1855.795
1621Rob Helle
Michał Nowosadzki
7.0
21.0
MP
KP
DS/6855.214
1741Waldemar Jaworski
Janusz Buksa
13.0
5.0
SL
MP
MP/8955.044
186Michał Stadnik
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6854.844
1942Hubert Jaworowski
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MPMP/8954.704
2037Robert Podsiadły
Jacek Gurgul
2.5
5.0
MPMP/8953.044
219Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DSDS/6852.863
2234Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
19.0
13.0
MPMP/8952.233
2367Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9552.183
2440Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MPMP/8952.013
2566Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OPOP/9551.623
2626Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
2.5
2.0
MPMP/8951.302
2748Wojciech Strzemecki
Marek Orłowicz
18.0
2.5
SL
MP
MP/8951.032
2823Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8950.792
2913Cathy Bałdysz
Janusz Pawlicki
17.0
5.0
MA
DS
DS/68-0.1850.552
304Maciej Dorabiała
Piotr Kulesza
7.0
4.0
DSDS/6850.492
3161Adam Matyasik
Tomasz Stryszawski
5.0
5.0
MPMP/8950.462
3245Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/8950.361
3360Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
4.0
5.0
MPMP/8950.151
3463Barbara Nazim
Grzegorz Żyła
0.5
4.0
MPMP/8950.051
3529Kazimierz Gałka
Marek Kiepura
5.0
5.0
MPMP/8949.961
363Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6849.941
3771Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9549.70
3818Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6849.62
3968Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9549.58
4044Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/8949.48
4132Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8949.44
4264Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
2.5
9.0
MPMP/8949.04
4312Piotr Klubiński
Sławomir Pękalski
9.0
3.0
DSDS/6848.57
4439Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/8948.53
4528Marek Jaworski
Jarosław Posłuszny
12.0
11.0
MPMP/8948.45
4616Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6848.37
4738Marek Heichel
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MPMP/8948.28
4859Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8948.18
4925Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
3.0
MPMP/8948.02
5017Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6847.76
5136Halina Samborek
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MPMP/8947.39
5256Stanisław Jaros
Kazimierz Chłobowski
5.0
9.0
MPMP/8947.33
5319Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
2.5
DSDS/6847.07
5430Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MPMP/8946.65
551Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/68-0.1845.98
568Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6845.52
5731Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8945.45
5843Adam Lenda
Jerzy Pasich
3.0
7.0
MPMP/8945.38
5911Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DSDS/6845.14
602Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/68-0.1844.50
6110Anna Czarnowska
Bolesław Bernat
2.0
3.0
DSDS/68-0.5444.43
6254Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
3.0
MPMP/8943.76
6315Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
1.5
1.5
DSDS/6842.50
6452Wit Klapper
Barbara Batkiewicz
21.0
9.0
WP
MP
MP/8942.21
6550Maciej Mąka
Piotr Zięba
5.0
5.0
MPMP/8941.26
6672Andrzej Cięciała
Jerzy Jankowski
1.0
1.5
OPOP/9541.10
6753Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8940.91
6857Piotr Radzikowski
Andrzej Lasota
7.0
4.0
MPMP/8940.89
6920Janusz Piernikowski
Marian Ganicz
7.0
2.5
DSDS/6840.04
7070Eryk Hamerski
Piotr Klichta
2.5
4.0
OPOP/9540.03
7151Sebastian Wybranowski
Robert Kwiatkowski
3.0
3.0
PKMP/8929.98

Statystyka ośrodków...