Turniej na maksy
Poniedziałek, 15 grudnia 2014
Wyniki z 16 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/30
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
229
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
WP/30
66.51
31
11
231
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Dymek
3.0
4.0
WP
WP/30
61.78
25
15
230
Jacek Wędrychowicz
Stanisław Drzymała
12.0
5.0
WP
WP/30
60.49
23
21
219
Marek Szukała
Sławomir Piechocki
19.0
7.0
WP
WP/30
58.61
20
33
205
Jacek Kokociński
Marcin Pędziński
5.0
15.0
WP
WP/30
56.73
14
48
204
Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/30
54.70
7
51
223
Maciej Wiliński
Przemysław Nowakowski
3.0
2.0
WP
WP/30
54.64
6
60
232
Jerzy Roszak
Jan Borychowski
9.0
12.0
WP
WP/30
53.75
5
62
222
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/30
53.59
5
70
227
Justyna Stachowiak
Beata Bojarska
4.0
4.0
WP
WP/30
53.17
4
83
209
Zofia Mikołajczyk
Marek Sosiński
3.0
7.0
WP
WP/30
51.80
3
85
220
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/30
51.68
3
97
216
Cezary Serek
Olech Bestrzyński
12.0
13.0
WP
WP/30
50.52
2
107
215
Jerzy Stefanowski
Marek Janik
3.0
4.0
WP
WP/30
50.09
1
110
213
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
2.5
4.0
WP
WP/30
49.82
1
111
208
Włodzimierz Kwiatkowski
Przemysław Weymann
12.0
9.0
WP
WP/30
49.78
1
114
228
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WP
WP/30
49.68
127
214
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/30
48.96
151
210
Michał Kanikowski
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/30
47.70
162
221
Eugeniusz Dota
Janusz Kopras
1.5
3.0
WP
WP/30
47.11
168
211
Mirosława Miętkiewska
Adam Meller
2.5
5.0
WP
WP/30
46.45
171
226
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/30
46.29
179
218
Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WP
WP/30
45.40
189
212
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.0
WP
WP/30
44.22
190
203
Justyna Łaniewska
Małgorzata Zielonacka
1.0
1.0
WP
WP/30
44.11
201
207
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/30
42.46
210
224
Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
1.0
4.0
WP
WP/30
39.99
219
225
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
1.5
WP
WP/30
37.79
222
206
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
1.0
1.0
WP
WP/30
35.52
Statystyka ośrodków...