Turniej na maksy
Czwartek, 4 grudnia 2014
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
46
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.5
MA
MA/88
63.25
15
2
41
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
5.0
5.0
WM
MA/88
62.45
15
3
24
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
62.37
14
4
72
Anna Krasińska
Piotr Suchodolski
0.0
4.0
NZ
PM
PM/108
60.37
13
5
66
Tadeusz Chmielowiec
Dariusz Gil
4.0
1.0
PK
PK/51
60.35
12
6
71
Robert Krawczyk
Adam Suchodolski
3.0
1.5
PM
PM/108
59.76
11
7
61
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/103
59.50
11
8
2
Piotr Klubiński
Mariusz Kowalczyk
9.0
4.0
DS
DS/67
57.44
10
9
7
Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DS
DS/67
56.68
9
10
76
Monika Suchodolska
Michał Wróblewski
1.5
2.5
PM
PM/108
56.46
8
11
30
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MA
MA/58
56.03
7
12
5
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
55.94
7
13
55
Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
9.0
MP
MP/103
54.59
6
14
53
Adam Matyasik
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/103
54.41
5
15
39
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
1.5
1.5
MA
MA/88
54.28
4
16
28
Bogdan Kakietek
Wiesław Pawlik
5.0
0.0
MA
MA/58
54.21
4
17
29
Daniel Wacławek
Alicja Rybak
1.5
1.0
MA
MA/58
54.14
3
18
67
Bogdan Rojkowicz
Marek Rusek
5.0
2.5
PK
PK/51
53.80
3
19
25
Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MA
MA/58
53.74
3
20
47
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.5
4.0
MP
DS
MP/103
53.67
3
21
19
Roman Żyto
Ryszard Wojtala
3.0
3.0
DS
DS/94
53.30
3
22
33
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MA
MA/58
53.14
3
23
79
Leszek Szybowski
Jan Koralewski
0.0
0.0
PM
PM/108
52.88
3
24
18
Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DS
DS/94
52.82
2
25
75
Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PM
PM/108
52.56
2
26
78
Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
9.0
PM
PM/108
52.48
2
27
38
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
5.0
9.0
MA
MA/88
52.14
2
28
15
Zenon Szanfisz
Andrzej Piłaszewicz
2.0
2.0
DS
DS/94
51.17
2
29
3
Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DS
DS/67
51.07
2
30
13
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
51.01
2
31
36
Urszula Wasilewska
Jan Domański
0.0
2.5
MA
MA/88
50.90
2
32
6
Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DS
DS/67
50.85
1
33
73
Andrzej Michałowski
Roman Rudnicki
3.0
1.5
PM
PM/108
50.85
1
34
11
Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
4.0
4.0
DS
DS/67
50.79
1
35
12
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DS
DS/67
50.78
1
36
34
Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
3.0
MA
MA/58
50.75
1
37
60
Kazimierz Nowaczyk
Jan Truniarz
1.5
1.0
MP
MP/103
50.69
1
38
16
Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DS
DS/94
50.67
1
39
58
Anna Bułat
Aleksandra Jurkiewicz
2.5
5.0
MP
MP/103
50.10
40
56
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
5.0
12.0
MP
MP/103
49.97
41
49
Rafał Śmiałek
Marcin Wilczyński
3.0
3.0
MP
MP/103
49.97
42
64
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PK
PK/51
49.96
43
50
Czesław Usarz
Bolesław Zysek
0.5
1.0
MP
MP/103
49.89
44
21
Henryk Wielgus
Adam Bąk
3.0
2.0
DS
DS/94
49.76
45
31
Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
0.0
MA
MA/58
49.53
46
10
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DS
DS/67
49.45
47
65
Józef Turecki
Jacek Gąsiorek
2.5
2.0
PK
PK/51
49.18
48
70
Zbigniew Kozioł
Zygmunt Szczudło
3.0
2.0
PK
PK/51
48.90
49
54
Barbara Batkiewicz
Tytus Bisping
9.0
5.0
MP
MP/103
48.70
50
45
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
48.54
51
43
Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MA
MA/88
48.21
52
32
Elżbieta Wróblewska
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MA
MA/58
47.67
53
1
Leszek Haber
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/67
47.43
54
59
Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.0
2.0
MP
MP/103
47.28
55
35
Janusz Krzykowski
Waldemar Surmacz
0.5
1.5
MA
MA/88
46.63
56
48
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MP
MP/103
46.63
57
20
Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
0.0
0.5
DS
DS/94
46.33
58
8
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
46.18
59
57
Zbigniew Gruszecki
Jacek Jurczyński
4.0
2.5
MP
MP/103
45.37
60
52
Dorota Gadaś
Wojciech Skoś
2.0
1.5
MP
MP/103
45.18
61
17
Mirosław Powązka
Zdzisława Zabłocka
3.0
2.5
WP
DS/94
45.04
62
69
Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZ
PK/51
44.67
63
81
Sławomir Lasota
Aleksander Górski
1.0
1.5
PM
PM/108
44.57
64
9
Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DS
DS/67
44.50
65
51
Władysław Kaczor
Andrzej Kopański
3.0
3.0
MP
MP/103
43.73
66
77
Mateusz Mania
Marcin Smyczyński
1.5
1.5
PM
PM/108
43.37
67
40
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
43.15
68
68
Zdzisław Żuber
Jerzy Matelowski
2.5
2.0
PK
PK/51
43.14
69
74
Aleksandra Rekowska
Wojciech Sosnowski
0.0
0.0
NZ
PM/108
42.84
70
37
Jerzy Cichowski
Jan Milewski
1.5
0.0
MA
MA/88
41.67
71
26
Janusz Tomaszczuk
Stanisław Stachlewski
0.0
9.0
MA
MA/58
40.85
72
27
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MA
MA/58
39.95
73
22
Andrzej Malik
Wojciech Natkaniec
2.0
1.0
DS
DS/94
38.54
74
4
Zdzisław Malkiewicz
Marcin Motykiewicz
3.0
3.0
DS
DS/67
37.87
75
42
Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MA
MA/88
37.30
76
80
Krystyna Marson
Władysław Król
0.0
0.0
PM/108
36.26
Statystyka ośrodków...