Turniej na maksy

Środa, 26 listopada 2014

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
120Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/8961.1119
239Adam Lenda
Jerzy Pasich
3.0
7.0
MPMP/8960.3118
350Andrzej Lubojemski
Aleksander Jezioro
13.0
19.0
MPMP/8960.0417
440Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8959.0815
516Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6858.8214
624Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8958.0913
76Janusz Piernikowski
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/6857.5211
836Janusz Wrześniak
Piotr Radzikowski
1.5
7.0
MPMP/8956.6410
958Edward Warząchowski
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/89-0.3756.059
103Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6855.128
1131Hubert Jaworowski
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MPMP/8954.816
1223Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
5.0
5.0
MPMP/8954.765
1346Jarosław Duda
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MPMP/8954.564
1443Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.0
2.5
MPMP/8954.534
1535Witold Stachnik
Marek Jaworski
7.0
12.0
MPMP/8953.944
164Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
1.5
3.0
DSDS/6853.674
178Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6853.033
1828Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8952.863
1937Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
2.5
5.0
ZP
MP
MP/8952.663
2012Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/6852.533
215Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6852.422
2219Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.5
3.0
MPMP/8952.392
2314Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6851.852
2449Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
2.0
18.0
MP
SL
MP/8951.732
2525Janusz Matiolański
Łukasz Pląder
11.0
2.5
MPMP/8951.372
2653Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MPMP/8951.231
2722Magdalena Lankosz
Marzena Kwiecińska-Wilk
9.0
4.0
MPMP/8951.201
2826Jan Skuciński
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/8951.061
297Adam Razik
Janusz Pawlicki
9.0
5.0
DSDS/6850.721
3027Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8950.52
312Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6850.17
3247Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
7.0
4.0
MPMP/8950.03
3341Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8949.86
3418Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6849.51
3542Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8949.42
3655Barbara Batkiewicz
Tadeusz Wawrzyniak
9.0
9.0
MPMP/8948.73
371Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
4.0
4.0
DSDS/6848.44
3838Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/8948.42
399Tomasz Koźlecki
Piotr Kulesza
3.0
4.0
DSDS/6848.15
4044Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8947.58
4154Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MPMP/8947.43
4210Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
3.0
3.0
DSDS/6847.23
4334Wit Klapper
Jarosław Posłuszny
19.0
11.0
WP
MP
MP/8946.07
4429Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8945.26
4513Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/6845.14
4611Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6844.97
4748Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8944.96
4845Eugeniusz Somogyi
Halina Samborek
0.0
1.5
MPMP/8944.63
4915Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6843.73
5057Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8943.38
5156Kazimierz Chłobowski
Marcin Wilczyński
9.0
3.0
MPMP/8942.89
5233Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
3.0
3.0
MPMP/8942.75
5352Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8942.45
5430Tytus Bisping
Andrzej Kopański
5.0
3.0
MPMP/8941.95
5532Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/8941.03
5651Piotr Kamiński
Andrzej Cholewa
4.0
5.0
MPMP/8939.76
5717Marian Ganicz
Wojciech Szałapak
2.5
3.0
DSDS/6836.98
5821Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8934.40

Statystyka ośrodków...