Turniej na maksy

Środa, 19 listopada 2014

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 62: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 11.0, MP, MP/89

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
148: J. Natorski - W. Rybka, 8.0, MP EW 3 SS CK-1 5069.12
148: J. Natorski - W. Rybka, 8.0, MP EW 4 DS S5-1 10095.59
148: J. Natorski - W. Rybka, 8.0, MP EW 2 DS C5+1 11066.18
249: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP EW 3 NTE H7+2 66088.24
249: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP EW 6 SN H4= 143041.18
249: M. Krawczyk - P. Stopa, 25.0, MP EW 2 CW D6-1 10035.29
335: A. Borek - J. Skuciński, 10.0, MP NS 4 SE DK-1 10067.65
335: A. Borek - J. Skuciński, 10.0, MP NS 3 NTN C8= 40036.76
335: A. Borek - J. Skuciński, 10.0, MP NS 4 HS SJ+2 48076.47
440: A. Biernat - Z. Sagan, 13.0, MP EW 2 NTS C8+2 18052.94
440: A. Biernat - Z. Sagan, 13.0, MP EW 3 CE SQ-1 5016.18
440: A. Biernat - Z. Sagan, 13.0, MP EW 2 SW D10= 11057.35
544: A. Lenda - K. Lenda, 7.0, MP EW 7 SS DK= 221013.24
544: A. Lenda - K. Lenda, 7.0, MP EW 4 S xE HK= 59097.06
544: A. Lenda - K. Lenda, 7.0, MP EW 2 DE HA-1 5040.64
664: W. Klapper - J. Michałek, 38.0, WP/SL NS 4 SW HK= 62036.76
664: W. Klapper - J. Michałek, 38.0, WP/SL NS 4 SS CA-2 1001.47
664: W. Klapper - J. Michałek, 38.0, WP/SL NS 3 SW DK-1 5033.82
760: E. Kwiecień - M. Wilczyński, 5.5, MP NS 3 DW SK= 11088.24
760: E. Kwiecień - M. Wilczyński, 5.5, MP NS 3 NTW C5+2 66023.53
760: E. Kwiecień - M. Wilczyński, 5.5, MP NS 1 SS C5= 8036.76
839: R. Podsiadły - Z. Przeginiak, 5.0, MP EW 4 SS HK+1 4505.88
839: R. Podsiadły - Z. Przeginiak, 5.0, MP EW 2 SE DA+1 14057.35
839: R. Podsiadły - Z. Przeginiak, 5.0, MP EW 1 NTN SJ-1 5055.88
945: W. Sawa - M. Szwarc, 5.5, MP EW 4 SN HK+2 48057.35
945: W. Sawa - M. Szwarc, 5.5, MP EW 4 HW C7+1 65054.41
945: W. Sawa - M. Szwarc, 5.5, MP EW 4 S xS CK-2 30070.59
 +/-
 WYNIK50.96
 MIEJSCE29