Turniej na maksy

Środa, 19 listopada 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
172Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OPOP/9561.0319
214Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6860.7718
342Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
1.5
19.0
MPMP/8960.7117
427Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
5.0
MAMA/6559.9716
512Cathy Bałdysz
Janusz Pawlicki
17.0
5.0
MA
DS
DS/6859.2415
651Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8957.8214
750Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MPMP/8957.8113
844Adam Lenda
Kazimierz Lenda
3.0
4.0
MPMP/8957.4312
910Janusz Piernikowski
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/6856.8011
105Włodzimierz Szczepanik
Marian Szymonowicz
11.0
11.0
DSDS/6856.3210
1166Eryk Hamerski
Piotr Klichta
2.5
4.0
OPOP/9556.299
1264Wit Klapper
Jerzy Michałek
19.0
19.0
WP
SL
MP/8956.248
1326Aleksander Marciniak
Zbigniew Słomski
5.0
1.5
MAMA/6556.077
1440Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8955.576
1530Mariusz Nowak
Maciej Wiącek
9.0
12.0
MAMA/6555.545
1649Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MPMP/8955.014
1771Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9554.934
1865Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9554.604
196Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6854.514
201Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
DSDS/6853.943
2143Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
0.0
7.0
MPMP/8953.783
2257Grzegorz Superson
Maciej Superson
9.0
4.0
MPMP/8953.323
2331Jarosław Szczygieł
Ireneusz Głowacki
3.0
3.0
MAMA/6553.053
2439Robert Podsiadły
Zbigniew Przeginiak
2.5
2.5
MPMP/8952.533
253Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6852.473
268Piotr Klubiński
Marcin Pastudzki
9.0
1.5
DSDS/6851.472
2763Łukasz Brede
Marek Orłowicz
15.0
2.5
SL
MP
MP/8951.372
2828Leszek Łuniewski
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
MAMA/6551.362
2962Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/8950.962
3017Piotr Ilczuk
Lech Warężak
18.0
9.0
WP
DS
DS/6850.942
3121Marcin Baj
Tomasz Koźlecki
3.0
3.0
DSDS/6850.892
327Jerzy Kowalski
Bohdan Mazur
0.0
13.0
DS
OP
DS/6850.731
3359Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
12.0
5.0
MPMP/8950.571
3425Jerzy Maszenda
Michał Maszenda
2.0
2.0
MAMA/6550.391
3560Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MPMP/8950.051
362Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/68-0.1849.821
3745Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
3.0
MPMP/8949.45
3853Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8949.33
3938Tadeusz Prewo
Janusz Sokołowski
0.0
0.0
MPMP/8948.77
4018Piotr Kulesza
Maciej Rochowicz
4.0
4.0
DSDS/6848.72
4132Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
4.0
4.0
MAMA/6548.59
429Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6848.47
4337Zdzisław Gędłek
Kazimierz Chłobowski
4.0
9.0
MPMP/8948.29
4468Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9548.25
4567Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9548.01
4635Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/8947.96
4713Marian Ganicz
Wojciech Szałapak
2.5
3.0
DSDS/6847.90
4834Maryla Zdrojewska
Kazimierz Falkowski
2.0
5.0
MAMA/6547.89
4915Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/6847.88
5069Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9546.92
5156Tytus Bisping
Maciej Kliś
5.0
2.0
MPMP/8946.75
5258Kazimierz Latawiec
Andrzej Żurek
11.0
13.0
MPMP/8946.21
5311Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/68-0.1845.73
5441Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.5
4.0
MP
DS
MP/8945.50
5547Leszek Faber
Marek Dąbek
2.5
2.0
MPMP/8945.02
5648Janusz Natorski
Waldemar Rybka
4.0
4.0
MPMP/8944.99
5719Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6844.93
5846Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/8944.78
5929Grzegorz Górecki
Dariusz Piotrkiewicz
3.0
0.5
MAMA/6544.69
6023Renata Gawrońska
Tadeusz Gawroński
2.0
4.0
MAMA/6544.09
6174Andrzej Cięciała
Jerzy Jankowski
1.0
1.5
OPOP/9543.93
6216Sammy Bałdysz
Mateusz Strzelczyk
3.0
1.5
DSDS/6843.59
634Ewa Herda
Edward Witan
0.0
4.0
POL
MA
DS/6843.40
6473Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/9543.05
6570Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/9542.98
6661Tomasz Daniel
Łukasz Pląder
2.0
2.5
MPMP/8942.92
6720Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
3.0
3.0
DSDS/68-0.5442.80
6855Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8942.59
6952Józef Barczyk
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/8942.49
7024Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
2.5
2.5
MAMA/6538.59
7122Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
4.0
DSDS/6837.77
7236Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8936.49

Statystyka ośrodków...