Turniej na maksy

Czwartek, 13 listopada 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
135Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10363.0412
217Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
3.0
DSDS/9458.6011
334Janusz Matiolański
Adam Matyasik
11.0
5.0
MPMP/10358.2110
47Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6757.569
522Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9456.888
633Zbigniew Przeginiak
Wacław Gąssowski
2.5
12.0
MPMP/10356.017
71Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/6755.256
842Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MPMP/10355.094
930Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.5
MAMA/8854.933
1026Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MAMA/8854.853
1138Zbigniew Sagan
Halina Święch
9.0
5.0
MPMP/10354.843
1228Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8854.182
134Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6753.112
1441Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
5.0
18.0
MP
SL
MP/10352.742
1519Adam Bąk
Henryk Wielgus
2.0
3.0
DSDS/9451.652
1611Łukasz Gaweł
Agnieszka Chudy
5.0
3.0
DSDS/6751.282
172Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6750.821
185Dariusz Marczak
Zdzisław Malkiewicz
4.0
3.0
DSDS/6750.631
1918Joanna Kokot
Paul Kokot
0.5
0.5
DSDS/9450.561
2016Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9450.541
2127Sławomir Grędziński
Wojciech Adamkiewicz
5.0
3.0
WM
MA
MA/8850.081
2224Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8849.26
2314Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9449.23
2410Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/6748.68
2512Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
4.0
4.0
DSDS/6748.59
2643Władysław Kaczor
Andrzej Kopański
3.0
3.0
MPMP/10348.36
2731Marek Heichel
Przemysław Picheta
3.0
3.0
MPMP/10348.25
2823Waldemar Surmacz
Janusz Krzykowski
1.5
0.5
MAMA/8847.80
2929Jerzy Cichowski
Jan Domański
1.5
2.5
MAMA/8847.42
308Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
3.0
12.0
DSDS/6747.02
3120Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
0.0
0.5
DSDS/9446.66
329Marcin Pastudzki
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
DSDS/6746.16
3337Anna Dymek
Kazimierz Nowaczyk
2.0
1.5
MPMP/10346.04
346Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6746.01
353Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6744.90
3636Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.0
MPMP/10343.97
3740Halina Samborek
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MPMP/10343.07
3815Roman Brzuszek
Wojciech Natkaniec
2.5
1.0
DSDS/9443.01
3913Andrzej Piłaszewicz
Zenon Szanfisz
2.0
2.0
DSDS/9442.87
4025Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8841.49
4132Krystian Blaut
Bolesław Zysek
2.0
1.0
MPMP/10340.44
4239Jan Truniarz
Zbigniew Gruszecki
1.0
4.0
MPMP/10340.03

Statystyka ośrodków...