Turniej na maksy

Czwartek, 6 listopada 2014

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
174Monika Suchodolska
Piotr Zamiar
1.5
3.0
PMPM/10862.5814
241Wojciech Palmowski
Dariusz Biedrzycki
9.0
5.0
MAMA/8861.5114
336Piotr Józefaciuk
Krzysztof Kwiatkowski
3.0
3.0
MAMA/5860.6213
425Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/5860.1912
529Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5860.0911
669Robert Piechota
Bogdan Rojkowicz
5.0
5.0
PKPK/5159.3711
755Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
9.0
MPMP/10359.3010
872Zdzisław Żuber
Jerzy Matelowski
2.5
2.0
PKPK/5158.499
93Włodzimierz Szczepanik
Krzysztof Ćwik
11.0
4.0
DSDS/6758.169
1075Dariusz Podfigurny
Robert Krawczyk
3.0
3.0
PMPM/10857.528
1147Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
1.5
1.5
MAMA/8857.367
1222Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9457.007
1311Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6756.296
1415Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
2.5
3.0
WPDS/9456.255
1562Halina Samborek
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MPMP/10356.195
1639Daniel Wacławek
Stanisław Stachlewski
1.5
9.0
MAMA/5855.874
1751Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8855.713
1818Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9455.093
1964Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MPMP/10355.003
205Zdzisław Malkiewicz
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6754.763
2181Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.0
0.0
PM
NZ
PM/10854.673
2256Dorota Gadaś
Stanisław Cebula
2.0
1.0
MPMP/10354.363
234Jerzy Gładysz
Sławek Robel
12.0
4.0
DSDS/6754.113
248Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6753.672
2568Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZPK/5152.762
2642Jerzy Cichowski
Jan Domański
1.5
2.5
MAMA/8852.662
2749Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
5.0
4.0
WMMA/8852.482
2873Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
1.5
4.0
PMPM/10852.442
2977Jan Pastudzki
Krzysztof Pawlikowski
0.0
0.0
PM
 
PM/10852.312
3016Bartosz Wojtala
Roman Żyto
0.0
3.0
PM
DS
DS/9452.262
3178Mateusz Mania
Marcin Smyczyński
1.5
1.5
PMPM/10852.072
3217Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DSDS/9451.942
3343Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MAMA/8851.791
3450Jerzy Sadowski
Waldemar Surmacz
2.5
1.5
MAMA/8851.681
3513Andrzej Piłaszewicz
Zenon Szanfisz
2.0
2.0
DSDS/9451.591
3610Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6751.551
3754Jacek Pacholczyk
Kazimierz Turkiewicz
0.0
0.0
MA
MP/10351.461
3824Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5851.261
3938Mirosław Tekień
Marek Rawski
3.0
1.5
MAMA/5851.001
4019Tomasz Dorobek
Mirosław Drabczyński
3.0
2.0
WPDS/9450.861
4157Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10350.84
4263Kazimierz Gałka
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MPMP/10350.34
4335Piotr Szwarclos
Bogdan Szlacheta
1.5
5.0
MAMA/5850.26
446Marcin Pastudzki
Jan Marcinkowski
1.5
3.0
DSDS/6750.20
4526Dariusz Gelo
Adam Łaszczotko
0.0
4.0

MA
MA/5850.06
4637Elżbieta Wróblewska
Alicja Rybak
4.0
1.0
MAMA/5850.06
4727Wiesław Pawlik
Andrzej Dachowski
0.0
2.0

MA
MA/5849.60
4830Eugeniusz Treichel
Jerzy Marszałek
1.5
0.0
MA
MA/5849.26
4980Anna Krasińska
Andrzej Michałowski
0.0
3.0
NZ
PM
PM/10849.00
5032Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
0.0
MAMA/5848.76
5128Jerzy Jodełka
Robert Michalski
4.0
3.0
MAMA/5848.47
5253Janusz Matiolański
Adam Matyasik
11.0
5.0
MPMP/10348.16
5323Grażyna Śniadewicz
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
0.0
0.0
MA/5847.98
5470Zbigniew Kozioł
Eugeniusz Osiński
3.0
3.0
PKPK/5147.84
5582Krystyna Marson
Władysław Król
0.0
0.0
PM/10847.28
569Zbigniew Sobczyk
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/6746.72
571Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6746.64
5867Jan Warchoł
Bronisław Mycielski
2.0
5.0
PKPK/5146.18
5961Władysław Kaczor
Andrzej Kopański
3.0
3.0
MPMP/10345.92
6058Tytus Bisping
Maciej Szczerczak
5.0
3.0
MPMP/10345.91
6176Joanna Hermanowicz
Hermanowicz Jerzy
0.0
0.0
PM/10845.57
6248Kazimierz Dobrzyniecki
Hilary Ślesicki
4.0
4.0
MA
WP
MA/8845.50
6360Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.0
2.0
MPMP/10345.28
6420Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
0.0
0.5
DSDS/9445.20
657Ryszard Mazurkiewicz
Janusz Kowalski
1.0
1.0
DSDS/6744.74
6612Grzegorz Nowakowski
Jan Kamionka
4.0
4.0
DSDS/6744.49
6721Joanna Kokot
Paul Kokot
0.5
0.5
DSDS/9444.25
6859Bolesław Zysek
Adam Nowakowski
1.0
0.0
MPMP/10343.76
6983Stanisław Modrzyński
Jerzy Biesiadowski
0.0
0.0
NZPM/10843.49
7065Marcin Wilczyński
Anna Bułat
3.0
2.5
MPMP/10342.93
7145Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8842.73
7244Janusz Krzykowski
Jan Milewski
0.5
0.0
MAMA/8842.52
7371Józef Turecki
Marek Rusek
2.5
2.5
PKPK/5141.36
7434Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/5840.60
7531Jan Bieszkiewicz
Waldemar Deka
0.0
0.0
MA/5840.27
762Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/6738.67
7733Stefan Wiśniewski
Marcin Wróblewski
0.0
0.0
MA/5836.76
7814Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9435.55
7946Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MAMA/8835.13
8079Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/10834.21

Statystyka ośrodków...