Turniej na maksy

Środa, 5 listopada 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
162Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/8968.1520
216Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
9.0
4.0
DSDS/6864.5919
335Tomasz Stryszawski
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8957.4918
423Andrzej Gierczak
Andrzej Pliszczyński
3.0
4.0
DSDS/6857.4817
542Waldemar Rybka
Jarosław Duda
4.0
3.0
MPMP/8957.2416
639Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/8956.8215
750Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.5
4.0
MP
DS
MP/8956.4914
85Piotr Łopusiewicz
Michał Wittenbeck
4.0
7.0
DSDS/68-0.2156.2213
96Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6856.1712
1055Piotr Stefanów
Aleksandra Jurkiewicz
1.5
5.0
MPMP/8956.0411
1132Adam Grobler
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MPMP/8955.9810
1237Janusz Szyszkowski
Janusz Natorski
12.0
4.0
MPMP/8955.418
1372Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
2.5
OPOP/9555.087
1424Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
DSDS/6855.006
1538Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/8954.955
1611Łukasz Gaweł
Piotr Kulesza
5.0
4.0
DSDS/6854.864
1720Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6854.864
1876Andrzej Cięciała
Jerzy Jankowski
1.0
1.5
OPOP/9554.764
1968Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
11.0
12.0
MPMP/8954.674
203Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6854.004
2147Piotr Kamiński
Janusz Buksa
4.0
5.0
MPMP/8953.934
2227Józef Grochot
Andrzej Lasota
2.5
4.0
MPMP/8953.883
2319Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6853.853
2470Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/9553.663
2571Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9553.563
2664Grzegorz Superson
Marek Jaworski
9.0
12.0
MPMP/8953.243
2767Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8953.142
281Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6853.102
2951Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8952.642
3056Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8952.352
3141Marian Nanke
Stanisław Sarat
4.0
0.0
MPMP/8952.232
3221Cathy Bałdysz
Piotr Ilczuk
17.0
18.0
MA
WP
DS/6851.162
3360Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8950.961
3461Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
3.0
2.5
MPMP/8950.671
3522Marcin Baj
Tomasz Koźlecki
3.0
3.0
DSDS/6850.371
3633Robert Podsiadły
Bożena Czarska
2.5
7.0
MPMP/8950.101
3729Leszek Faber
Zbigniew Przeginiak
2.5
2.5
MPMP/8949.631
3869Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9549.26
3940Jacek Gurgul
Jacek Brózda
4.0
2.5
MPMP/8949.23
4034Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MPMP/8949.01
4143Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8949.01
4230Janusz Matiolański
Mirosław Kwiatkowski
11.0
1.5
MPMP/8948.96
434Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6848.81
447Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
3.0
2.5
DSDS/68-0.4248.35
4513Jan Kamionka
Krzysztof Kokociński
4.0
0.0
DSDS/6848.16
4658Ryszard Woliński
Beata Madej
12.0
1.5
LB
SL
MP/8948.03
4731Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/8947.75
4863Marek Adamczyk
Andrzej Trygar
5.0
12.0
MPMP/8947.57
499Marian Ganicz
Wojciech Szałapak
2.5
3.0
DSDS/68-0.2147.44
5014Bronisław Baran
Tomasz Struzik
7.0
5.0
DSDS/6847.23
5175Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9547.19
5236Adam Lenda
Kazimierz Lenda
3.0
4.0
MPMP/8946.95
5357Barbara Batkiewicz
Marek Heichel
9.0
3.0
MPMP/8946.81
5444Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/8946.80
5512Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/680.4246.70
5649Adam Serafin
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/89-0.3746.25
5745Anna Dymek
Dorota Gadaś
2.0
2.0
MPMP/8945.73
5825Wojciech Lubas
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6845.39
5917Anna Jankowska
Mateusz Strzelczyk
1.5
1.5
DSDS/68-0.5845.23
6074Tomasz Prądzyński
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9545.15
6154Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8945.01
6228Władysław Kaczor
Leszek Kirsz
3.0
4.0
MPMP/8943.64
6353Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8943.08
642Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6842.88
6510Marian Szymonowicz
Lech Warężak
11.0
9.0
DSDS/6842.44
668Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6841.63
6715Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/68-0.1941.53
6873Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OPOP/9541.36
6965Witold Stachnik
Jacek Klimczak
7.0
7.0
MPMP/8941.21
7048Marcin Wilczyński
Kazimierz Chłobowski
3.0
9.0
MPMP/8941.00
7118Janusz Pawlicki
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6840.71
7246Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8940.68
7359Mirosław Sady
Małgorzata Praszałowicz
12.0
5.0
MPMP/8939.60
7452Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
5.0
18.0
MP
SL
MP/8932.36

Statystyka ośrodków...