Turniej na maksy
Piątek, 24 października 2014
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
36
Kinga Kiraga
Sławomir Moroz
1.0
1.5
MA
MA/86
66.38
13
2
45
Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
5.0
7.0
MA
WM
SL/87
64.70
13
3
24
Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MA
MA/46
62.23
12
4
51
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MP
SL/87
60.08
11
5
28
Krzysztof Pietruszka
Zenon Filipiak
1.5
1.5
MA
MA/86
59.37
10
6
71
Iwona Sarkowska
Zbigniew Hałaczkiewicz
1.0
5.0
DS
LD
SL/87
59.35
10
7
19
Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
3.0
2.5
MA
MA/46
59.04
9
8
46
Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
NZ
MP
SL/87
58.55
8
9
10
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DS
DS/67
57.82
8
10
54
Annika Steisjö
Tony Holm
5.0
5.0
SWE
SL/87
57.77
7
11
37
Karolina Kupczyk
Przemysław Nitek
1.5
1.5
MA
MA/86
57.54
6
12
4
Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
3.0
DS
DS/67
56.72
5
13
69
Wioletta Matusik
Leszek Matusik
2.0
3.0
MP
SL/87
56.72
5
14
61
Danuta Rybarska
Stanisław Górski
0.0
5.0
NZ
OP
SL/87
56.51
4
15
15
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
3.0
DS
DS/67
56.03
3
16
59
Irena Błaszak
Wojciech Broniszewski
0.0
0.0
NZ
SL/87
55.96
3
17
17
Paweł Litwiński
Andrzej Litwiński
7.0
5.0
DS
DS/67
55.51
3
18
14
Ryszard Rolka
Jerzy Więcławski
5.0
4.0
DS
DS/67
55.30
3
19
25
Edward Aranowski
Szymon Dutkiewicz
5.0
5.0
MA
MA/46
55.29
3
20
7
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DS
DS/67
54.96
3
21
11
Krzysztof Ćwik
Sammy Bałdysz
4.0
3.0
DS
DS/67
54.06
2
22
18
Bohdan Mazur
Lilianna Szatańska
13.0
3.0
OP
DS
DS/67
53.81
2
23
44
Ewa Krakówka
Leszek Muras
0.0
1.5
KP
ZP
SL/87
53.63
2
24
72
Urszula Polak
Sławomir Polak
0.0
4.0
NZ
WP
SL/87
52.62
2
25
40
Andrzej Bereziński
Zenon Pierzchała
1.5
3.0
OP
SL/87
52.54
2
26
33
Andrzej Wiśniewski
Paweł Gniado
0.0
0.0
MA
MA/86
52.23
2
27
12
Janusz Piernikowski
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DS
DS/67
52.03
2
28
68
Alina Talaga-Drabik
Stanisław Janik
4.0
12.0
ZP
LB
SL/87
51.92
2
29
38
Maria Osmolak
Maciej Osmolak
0.5
1.5
MA
MA/86
51.48
1
30
13
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DS
DS/67
51.36
1
31
60
Paweł Wiśniewski
Zbigniew Armata
0.5
1.5
MA
DS
SL/87
51.33
1
32
32
Piotr Pęsiek
Filip Przyłuski
2.0
0.5
MA
MA/86
51.15
1
33
65
Ewa Wdowiak
Stanisław Wdowiak
4.0
5.0
DS
SL/87
51.09
1
34
63
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL/87
50.93
1
35
67
Grażyna Dąbrowska
Maciej Dąbrowski
0.0
0.0
NZ
SL/87
50.22
1
36
66
Marian Makówka
Andrzej Kwiatkowski
5.0
0.0
MP
NZ
SL/87
49.36
1
37
42
Aleksandra Cichoń
Artur Antoniak
0.0
0.0
NZ
SL/87
49.15
38
16
Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
1.5
1.5
DS
DS/67
-0.63
49.12
39
43
Ilia Krusnell
Jerzy Wilczek
5.0
2.5
SWE
LB
SL/87
48.79
40
58
Maja Żabierek
Damian Jędrzejewski
3.0
4.0
MA
SL/87
48.69
41
57
Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MP
SL/87
48.60
42
5
Bronisław Baran
Janusz Drozdowski
7.0
12.0
DS
DS/67
48.38
43
73
Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WP
SL/87
48.29
44
30
Halina Kobierecka
Wojciech Stencel
0.0
0.0
MA
MA/86
48.05
45
35
Kacper Kopka
Wiktor Witkowski
2.5
0.0
MA
MA/86
47.77
46
70
Thomas Berg
Lena Johnsson
5.0
5.0
SWE
SL/87
47.19
47
3
Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
3.0
1.5
DS
DS/67
46.84
48
49
Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
2.5
1.0
SL
SL/87
46.79
49
48
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
SL/87
46.77
50
34
Kamila Kiraga
Ireneusz Liberadzki
0.5
1.5
MA
MA/86
46.39
51
23
Ireneusz Kos
Henryk Misiarz
3.0
1.0
MA
MA/46
46.15
52
50
Józef Turecki
Wojciech Sadowski
2.5
0.0
PK
NZ
SL/87
46.10
53
62
Tatiana Verkhos
Marek Kozdrach
2.5
3.0
MA
SW
SL/87
45.58
54
20
Marian Kalinowski
Zdzisław Marcinkowski
3.0
1.0
MA
MA/46
45.30
55
39
Halina Perkowska
Dariusz Sterniczuk
0.0
5.0
PD
SL/87
45.10
56
41
Tadeusz Biskup
Stanisław Drabczyk
5.0
5.0
SL
SL/87
44.94
57
52
Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
0.0
0.0
MA
SL/87
44.88
58
6
Szymon Niewiadomski
Elżbieta Niewiadomska
1.0
0.5
DS
DS/67
44.76
59
53
Kazimiera Przybyło
Tadeusz Urbanek
1.5
5.0
MP
PK
SL/87
44.03
60
55
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
1.0
1.5
PM
SL/87
44.00
61
47
Björn Sörenstam
Ewa Strömberg
5.0
5.0
SWE
SL/87
43.59
62
21
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
43.49
63
74
Roman Gniazdowski
Janina Szozda
0.5
0.5
OP
SL/87
43.32
64
64
Krzysztof Bero
Elżbieta Zielińska-Król
0.0
0.0
NZ
SL/87
41.33
65
22
Andrzej Chrzanowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/46
41.00
66
8
Marian Krzypkowski
Andrzej Szczotka
0.0
1.5
DS
DS/67
40.78
67
9
Andrzej Suchodolski
Barbara Radomska
4.0
3.0
DS
DS/67
39.64
68
56
Bogumiła Bilińska
Czesław Biliński
0.0
0.0
NZ
SL/87
39.59
69
1
Leszek Haber
Jerzy Neter
4.0
5.0
DS
DS/67
36.20
70
29
Tadeusz Wojtyś
Tadeusz Osiecki
1.5
1.5
MA
MA/86
35.26
71
31
Bożena Kopka
Dariusz Olejnik
0.0
1.5
MA
MA/86
34.39
Statystyka ośrodków...