Turniej na maksy
Czwartek, 23 października 2014
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
19
Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
0.0
MA
MA/58
68.31
13
2
20
Dariusz Gelo
Adam Łaszczotko
0.0
4.0
MA
MA/58
66.33
12
3
10
Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DS
DS/67
63.48
11
4
34
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
1.5
1.5
MA
MA/88
62.31
11
5
46
Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MP
MP/103
61.16
10
6
11
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
60.87
9
7
54
Mania Mateusz
Marcin Smyczyński
1.5
1.5
PM
PM/108
59.05
8
8
31
Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MA
MA/88
58.53
7
9
38
Waldemar Surmacz
Jerzy Sadowski
1.5
2.5
MA
MA/88
57.87
6
10
53
Władysław Król
Piotr Suchodolski
0.0
4.0
PM
PM/108
57.66
5
11
25
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MA
MA/58
57.66
4
12
42
Janusz Matiolański
Adam Matyasik
11.0
5.0
MP
MP/103
57.64
3
13
43
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
3.0
3.0
MP
MP/103
56.75
3
14
27
Jan Kudelski
Bogdan Radwański
7.0
4.0
MA
MA/58
56.07
3
15
12
Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DS
DS/67
55.06
3
16
13
Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
1.5
DS
DS/67
54.87
3
17
5
Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
3.0
4.0
DS
DS/67
54.37
2
18
24
Waldemar Kostrzewa
Edward Krusiewicz
3.0
7.0
MA
MA/58
54.23
2
19
1
Adam Marcinowski
Adam Razik
7.0
9.0
DS
DS/67
52.94
2
20
30
Elżbieta Wróblewska
Wiesław Dzikowski
4.0
1.5
MA
MA/58
52.52
2
21
44
Zbigniew Sagan
Halina Święch
9.0
5.0
MP
MP/103
52.19
2
22
39
Anna Dymek
Andrzej Kopański
2.0
3.0
MP
MP/103
52.17
2
23
17
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MA
MA/58
52.11
1
24
3
Stanisław Kosowski
Ryszard Korpalski
5.0
1.5
USA
DS
DS/67
51.87
1
25
6
Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
51.82
1
26
2
Małgorzata Turska-Marcinowska
Piotr Marcinowski
7.0
4.0
DS
DS/67
51.21
1
27
52
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/103
50.91
1
28
8
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
50.52
1
29
56
Dariusz Podfigurny
Piotr Dybowski
3.0
5.0
PM
PM/108
49.56
30
15
Zbigniew Sobczyk
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DS
DS/67
49.51
31
28
Piotr Szwarclos
Bogdan Szlacheta
1.5
5.0
MA
MA/58
49.47
32
59
Monika Suchodolska
Piotr Zamiar
1.5
3.0
PM
PM/108
49.34
33
58
Jan Pastudzki
Adam Suchodolski
0.0
1.5
PM
PM/108
49.27
34
47
Robert Podsiadły
Bożena Czarska
2.5
7.0
MP
MP/103
49.26
35
48
Tytus Bisping
Maciej Szczerczak
5.0
3.0
MP
MP/103
48.74
36
50
Kazimierz Gałka
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MP
MP/103
48.56
37
35
Jerzy Pałysa
Janusz Oleksiak
0.0
0.0
MA
MA/88
46.46
38
32
Jan Domański
Jerzy Cichowski
2.5
1.5
MA
MA/88
45.68
39
49
Jerzy Dobrowolski
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MP
MP/103
45.39
40
18
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/58
44.68
41
41
Krystian Blaut
Bolesław Zysek
2.0
1.0
MP
MP/103
44.34
42
33
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Grzybowski
0.0
0.0
MA
MA/88
44.24
43
55
Anna Krasińska
Urszula Pfeifer
0.0
0.0
NZ
PM/108
43.88
44
7
Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
4.0
DS
DS/67
42.79
45
51
Wojciech Skoś
Ryszard Calik
1.5
3.0
MP
MP/103
41.76
46
57
Dariusz Socha
Bogdan Śnieżko
0.0
0.0
PM
NZ
PM/108
41.24
47
4
Marcin Motykiewicz
Bolesław Bernat
3.0
3.0
DS
DS/67
41.18
48
16
Piotr Klubiński
Sławomir Pękalski
9.0
3.0
DS
DS/67
40.83
49
14
Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
DS
DS/67
40.13
50
29
Alicja Rybak
Grzegorz Piotrowski
1.0
1.5
MA
MA/58
40.06
51
45
Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
3.0
4.0
MP
MP/103
39.34
52
9
Dariusz Marczak
Zdzisław Malkiewicz
4.0
3.0
DS
DS/67
38.57
53
22
Jerzy Jodełka
Robert Michalski
4.0
3.0
MA
MA/58
38.27
54
26
Waldemar Grzeczyński
Daniel Wacławek
0.0
1.5
MA
MA/58
38.10
55
37
Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MA
MA/88
34.90
56
21
Elżbieta Więch
Andrzej Dachowski
0.0
2.0
MA
MA/58
32.18
Statystyka ośrodków...