Turniej na maksy

Środa, 22 października 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
178Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9561.0619
273Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
19.0
13.0
MPMP/8959.9518
318Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/680.3659.5317
429Jarosław Szczygieł
Ireneusz Głowacki
3.0
3.0
MAMA/6559.4016
543Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8958.7216
654Tytus Bisping
Maciej Kita
5.0
4.0
MPMP/8958.3415
730Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
3.0
2.5
MAMA/6558.0814
840Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/8957.1313
945Rafał Synowiec
Przemysław Gałek
7.0
5.0
MPMP/8956.2412
1042Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/8956.0411
1115Piotr Kulesza
Maciej Rochowicz
4.0
4.0
DSDS/6856.0110
1266Andrzej Trygar
Maciej Szczerczak
12.0
3.0
MPMP/8955.8610
1376Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8955.769
1468Piotr Stopa
Marcin Krawczyk
13.0
12.0
MPMP/8955.658
1519Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/68-0.1855.577
1677Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/95-0.2155.076
178Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6854.975
1832Michał Maszenda
Kazimierz Falkowski
2.0
5.0
MAMA/6554.504
1913Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/68-0.1854.224
2056Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
SL
MP/8953.734
2157Marek Adamczyk
Józef Barczyk
5.0
5.0
MPMP/8953.684
2285Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
2.5
OPOP/95-0.2153.644
2361Andrzej Lasota
Józef Grochot
4.0
2.5
MPMP/8953.294
247Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6853.133
2584Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9552.753
2669Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
3.0
MPMP/8952.733
276Dariusz Budnik
Piotr Klubiński
1.5
9.0
DSDS/68-0.3652.583
2849Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MPMP/8952.373
2946Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MP
SL
MP/8952.363
3035Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
2.5
MPMP/8952.253
3141Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/8952.232
321Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6851.992
333Marian Szymonowicz
Lech Warężak
11.0
9.0
DSDS/6851.982
342Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6851.602
3531Aleksander Marciniak
Marek Krowicki
5.0
1.5
MAMA/6551.532
3663Zbigniew Przeginiak
Marzena Kwiecińska-Wilk
2.5
4.0
MPMP/8951.442
3747Sławomir Skocz
Artur Korzybski
1.0
1.5
MPMP/8951.261
3853Marek Jaworski
Jan Blajda
12.0
13.0
MPMP/8951.051
3938Marek Heichel
Barbara Batkiewicz
3.0
9.0
MPMP/8950.991
4020Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
2.5
3.0
DSDS/6850.661
4127Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MAMA/6550.651
4275Adam Lenda
Włodzimierz Wala
3.0
19.0
MPMP/8950.581
4328Wiesław Skupiński
Zbigniew Słomski
2.5
1.5
MAMA/6550.441
4450Leszek Faber
Bożena Czarska
2.5
7.0
MPMP/8950.44
4572Wacław Gąssowski
Maciej Kliś
12.0
2.0
MPMP/8950.38
4616Jerzy Neter
Leszek Haber
5.0
4.0
DSDS/6850.34
4748Marek Jachimczyk
Zbigniew Sagan
9.0
9.0
MPMP/8950.29
4882Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OPOP/9549.99
4952Jacek Gurgul
Jacek Brózda
4.0
2.5
MPMP/8949.89
5014Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DSDS/680.3649.10
514Sławomir Pękalski
Anna Jankowska
3.0
1.5
DSDS/6849.05
5244Maciej Mąka
Piotr Zięba
5.0
5.0
MPMP/8948.94
5317Henryk Nowiński
Andrzej Pliszczyński
3.0
4.0
DSDS/68-0.5448.89
5470Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
3.0
MPMP/8948.73
5559Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPMP/8948.54
5667Tomasz Stryszawski
Adam Matyasik
5.0
5.0
MPMP/8948.53
5755Jarosław Posłuszny
Wit Klapper
11.0
19.0
MP
WP
MP/8948.32
5821Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/68-0.5448.27
5937Władysław Kaczor
Kazimierz Lenda
3.0
4.0
MPMP/8948.14
6060Janusz Matiolański
Łukasz Pląder
11.0
2.5
MPMP/8948.11
6139Michał Tuszyński
Mirosław Sady
3.0
12.0
MPMP/8948.07
6212Mateusz Strzelczyk
Sammy Bałdysz
1.5
3.0
DSDS/680.3647.67
6381Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/95-0.6347.53
6465Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8947.24
6525Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.5
5.0
MAMA/6546.89
665Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/68-0.7146.60
6736Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MPMP/8946.20
6879Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9545.95
6926Jerzy Słomski
Jerzy Dankowski
2.5
0.0
MA
 
MA/6545.83
7080Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9544.98
719Janusz Piernikowski
Marian Ganicz
7.0
2.5
DSDS/6844.33
7234Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8944.24
7358Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
12.0
12.0
MPMP/8943.63
7433Piotr Radzikowski
Piotr Ludwikowski
7.0
4.0
MPMP/8943.39
7522Andrzej Suchodolski
Janusz Pawlicki
4.0
5.0
DSDS/6843.07
7624Piotr Urbański
Maryla Zdrojewska
3.0
2.0
MAMA/6542.75
7764Eugeniusz Somogyi
Artur Madej
0.0
0.0
MPMP/8941.72
7810Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6840.67
7951Małgorzata Praszałowicz
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8940.05
8023Jerzy Maszenda
Tadeusz Gawroński
2.0
4.0
MAMA/6539.93
8174Ryszard Cieślik
Marek Gumuła
1.5
0.5
MPMP/8938.83
8262Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MPMP/8938.45
8371Stanisław Jaros
Marek Górecki
5.0
7.0
MPMP/8938.42
8411Ryszard Michalczyk
Aleksander Stambułka
3.0
3.0
DSDS/6838.37
8583Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.5
1.0
OPOP/9537.99

Statystyka ośrodków...