Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 16 października 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
111Jarosław Molenda
Marek Drecki
9.0
7.0
DSDS/7266.1313
217Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
13.0
5.0
WPDS/943.6065.5812
335Mariusz Kita
Marek Surmiak
12.0
5.0
MPMP/13748.5910
43Roland Lippik
Ryszard Makuch
5.0
5.0
DSDS/723.6045.929
54Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
3.0
4.0
DSDS/723.6037.517
619Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WPDS/943.6036.386
722Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/943.6032.295
89Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6025.783
931Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/1373.6024.073
108Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.0
DSDS/723.6023.623
1136Roman Żurowski
Andrzej Broda
0.0
12.0
MPMP/13722.442
1230Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
2.5
PK
MP
MP/1373.6017.862
1338Adam Stono
Krzysztof Ziewacz
11.0
5.0
PK
MP
MP/13716.542
1420Janusz Kościelny
Artur Wójcik
9.0
12.0
WPDS/943.6015.652
1514Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
3.0
DSDS/943.6011.511
167Bronisław Tabisz
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.6011.271
1718Zdzisława Zabłocka
Dariusz Pannek
2.5
2.5
WPDS/943.607.621
1827Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
11.0
3.0
MPMP/1373.604.791
1923Krystian Kaźmierczak
Remigiusz Kaźmierczak
0.5
3.0
WP
DS
DS/941.90
2029Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
5.0
7.0
MPMP/1373.600.41
2137Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/137-3.92
2232Jerzy Wielgus
Maciej Prokuszki
3.0
2.5
MPMP/1373.60-5.96
2333Piotr Wzorek
Jakub Lenkiewicz
2.5
1.5
MPMP/1373.60-10.13
2425Leszek Gabriel
Robert Mostek
7.0
3.0
MPMP/1373.60-10.73
256Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/723.60-11.22
261Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DSDS/723.60-24.60
2721Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.0
2.0
WPDS/943.60-25.00
2816Grzegorz Więcek
Mirosław Powązka
3.0
3.0
WPDS/943.60-29.85
292Franciszek Sromek
Piotr Rapacki
0.0
1.0

DS
DS/723.60-29.98
3026Lech Kozłowski
Arkadiusz Kras
0.0
1.5
MPMP/1373.60-33.64
3113Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
WPDS/943.60-36.38
3228Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/1373.60-37.91
335Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.5
1.0
DSDS/723.60-38.64
3415Paweł Galuba
Jacek Śmiatacz
1.0
1.5
WPDS/943.60-43.70
3510Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DSDS/723.60-69.78

Statystyka ośrodków...