Turniej na maksy

Czwartek, 9 października 2014

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
150Grażyna Juszczak
Wojciech Kobiela
3.0
2.0
PMPM/10862.6712
214Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/6762.1911
321Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
5.0
9.0
MAMA/8860.9411
446Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MPMP/10358.7710
537Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.0
2.0
MPMP/10358.459
643Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/10357.908
752Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PMPM/10856.517
851Adam Suchodolski
Andrzej Michałowski
1.5
3.0
PMPM/10856.346
915Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DSDS/9455.645
1012Piotr Kulesza
Włodzimierz Szczepanik
4.0
11.0
DSDS/6755.484
32Wojciech Adamkiewicz
Adam Karczmarz
3.0
4.0
MAMA/8855.484
1220Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9455.233
1317Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
3.0
DSDS/9454.993
141Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Obłój
12.0
3.0
DSDS/6754.953
1545Zbigniew Sagan
Halina Święch
9.0
5.0
MPMP/10354.642
1636Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10354.582
174Jerzy Gładysz
Sławek Robel
12.0
4.0
DSDS/6753.822
1849Piotr Suchodolski
Piotr Zamiar
4.0
3.0
PMPM/10853.732
1927Waldemar Surmacz
Paweł Jaszczak
1.5
1.5
MAMA/8853.302
2047Ryszard Calik
Bolesław Zysek
3.0
1.0
MPMP/10351.572
2135Andrzej Kopański
Adam Matyasik
3.0
5.0
MPMP/10351.562
2230Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.5
MAMA/8850.931
233Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6750.781
53Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/10850.781
2534Czesław Samborek
Halina Samborek
1.5
1.5
MPMP/10350.391
2641Janusz Matiolański
Bogusław Wardzała
11.0
7.0
MPMP/10349.941
2728Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MAMA/8849.651
285Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6749.57
2933Anna Bułat
Aleksandra Jurkiewicz
2.5
5.0
MPMP/10349.49
3026Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8849.48
3139Dorota Gadaś
Stanisław Cebula
2.0
1.0
MPMP/10348.74
3222Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8848.61
3313Marcin Pastudzki
Marcin Motykiewicz
1.5
3.0
PM
DS
DS/6748.53
3457Wojciech Sosnowski
Jan Pastudzki
0.0
0.0
NZ
PM
PM/10848.52
3525Jan Domański
Jerzy Cichowski
2.5
1.5
MAMA/8848.18
3629Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
1.5
1.5
MAMA/8847.83
378Leszek Haber
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/6747.57
387Michał Stadnik
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6747.31
3911Zbigniew Sosna
Jerzy Neter
4.0
5.0
DSDS/6747.22
4024Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8847.05
412Ryszard Mazurkiewicz
Janusz Kowalski
1.0
0.5
DSDS/6746.61
4244Marek Heichel
Marcin Wilczyński
3.0
3.0
MPMP/10346.45
4318Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
0.0
0.5
DSDS/9446.13
449Michał Szymkowiak
Ryszard Korpalski
3.0
1.5
DSDS/6745.05
4519Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9444.42
4654Krystyna Marson
Bogdan Śnieżko
0.0
0.0

NZ
PM/10844.36
4716Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9443.60
4842Krzysztof Arabski
Wacław Nawrocki
2.0
1.5
MPMP/10342.99
4955Władysław Król
Ryszard Czapiewski
0.0
0.0
PM/10842.45
5040Tytus Bisping
Wit Klapper
5.0
19.0
MPMP/10341.85
516Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6739.24
5223Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8837.76
5356Dariusz Socha
Leszek Szybowski
0.0
0.0
PM
PM/10834.64
5438Krzysztof Sierosławski
Maciej Włodarczyk
0.0
0.0
MPMP/10330.53

Statystyka ośrodków...