Turniej na maksy

Środa, 8 października 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
117Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6865.2719
245Waldemar Jaworski
Janusz Buksa
13.0
5.0
SL
MP
MP/8964.7318
364Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8961.9117
448Rafał Synowiec
Jakub Kowal
7.0
12.0
MPMP/8961.3716
565Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OPOP/9558.4015
668Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
4.0
2.0
OPOP/9557.6414
737Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
3.0
19.0
MPMP/8957.2213
88Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
3.0
2.5
DSDS/6856.8612
919Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
3.0
4.0
DSDS/6856.0511
1032Władysław Kaczor
Kazimierz Lenda
3.0
4.0
MPMP/8956.0510
112Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
2.0
DSDS/6855.509
1241Małgorzata Praszałowicz
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8955.248
1371Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
2.5
OPOP/9554.997
1429Jan Blajda
Marek Jaworski
13.0
12.0
MPMP/8954.706
1549Krzysztof Arabski
Józef Włodarczyk
2.0
1.5
MPMP/8954.675
1672Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9554.114
1761Magdalena Lankosz
Mirosław Kołton
9.0
9.0
MPMP/8954.064
1867Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9554.034
1947Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MPMP/8953.784
2036Waldemar Rybka
Tomasz Twaróg
4.0
3.0
MPMP/8953.744
2143Krzysztof Pomorski
Adam Lenda
5.0
3.0
MPMP/8953.133
2252Marcin Bojarski
Mateusz Sobczak
5.0
5.0
MP
DS
MP/89-0.1952.993
2340Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
4.0
3.0
MPMP/8952.963
2426Barbara Lesiecka
Barbara Kulawik
7.0
5.0
SLMP/8952.933
2539Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8952.863
2663Witold Stachnik
Tomasz Stryszawski
7.0
5.0
MPMP/8952.733
2718Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/6852.732
286Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6852.542
2957Marcin Wilczyński
Zbigniew Przeginiak
3.0
2.5
MPMP/8952.192
303Wojciech Skonieczny
Krzysztof Obłój
5.0
3.0
DSDS/6851.802
3112Lech Kostecki
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/6851.532
3256Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/8951.512
3325Stanisław Jaros
Marek Górecki
5.0
7.0
MPMP/8951.171
3414Katarzyna Dufrat
Piotr Kulesza
11.0
4.0
MP
DS
DS/6851.071
355Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/6850.701
3628Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/8950.591
3770Bernard Broda
Edward Dorosz
4.0
5.0
OPOP/9550.291
3813Marcin Baj
Tomasz Koźlecki
3.0
3.0
DSDS/6850.151
3976Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/9550.02
409Lech Warężak
Marian Szymonowicz
9.0
11.0
DSDS/6849.53
4115Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6849.32
4258Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8949.11
4321Dominika Piotrowska
Przemysław Piotrowski
2.0
12.0
DSDS/6848.66
4474Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9548.38
4544Jerzy Pasich
Jan Skuciński
7.0
5.0
MPMP/8948.30
467Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6848.21
4711Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6847.93
4855Eugenia Stefanów
Grzegorz Superson
1.5
9.0
MPMP/8947.67
4951Ryszard Calik
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MPMP/8947.55
5060Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MPMP/8947.21
5133Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8947.13
5235Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/8946.86
5310Piotr Klubiński
Anna Jankowska
9.0
1.5
DSDS/6846.84
5427Janusz Matiolański
Adam Matyasik
11.0
5.0
MPMP/8946.67
5554Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MPMP/8946.39
5622Zbigniew Sadziński
Janusz Pawlicki
3.0
5.0
DSDS/68-0.7146.30
5759Janusz Natorski
Marek Gumuła
4.0
0.5
MPMP/8946.29
5853Tytus Bisping
Maciej Kita
5.0
4.0
MPMP/8945.96
5930Leszek Faber
Bożena Czarska
2.5
7.0
MPMP/8945.82
6046Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8945.72
614Adam Razik
Adam Marcinowski
9.0
7.0
DSDS/6845.64
6266Michał Bąk
Piotr Klichta
2.5
4.0
OPOP/9545.35
6338Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8944.77
6416Cathy Bałdysz
Piotr Dobryszycki
17.0
12.0
MA
DS
DS/6844.76
6569Barbara Larysz
Zdzisław Szyksznian
2.0
3.0
OPOP/9543.76
6675Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.5
1.0
OPOP/9543.40
6724Piotr Ludwikowski
Janusz Wrześniak
4.0
1.5
MPMP/8942.36
6842Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
2.5
3.0
MPMP/8942.28
6934Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.5
3.0
MPMP/8940.91
7020Janusz Piernikowski
Marian Ganicz
7.0
2.5
DSDS/68-0.1840.57
7123Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8940.41
7273Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9539.62
7331Artur Madej
Eugeniusz Somogyi
0.0
0.0
MPMP/8937.89
741Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6837.14
7550Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
3.0
MPMP/8934.74

Statystyka ośrodków...