Turniej na maksy

Wtorek, 7 października 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
123Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
9.0
MPMP/4060.2612
28Przemysław Kacprzak
Justyna Graniczny
3.0
0.5
KPKP/16059.6911
37Wojciech Wójciak
Andrzej Sekuła
5.0
7.0
KPKP/16059.0310
46Mirosław Szparaga
Elżbieta Zalewska
5.0
1.5
KPKP/16058.179
537Jerzy Ujma
Tomasz Kłys
12.0
4.0
SLSL/10558.158
641Adrian Bakalarz
Łukasz Stworzewicz
5.0
0.0
SL
SL/10557.717
735Kazimierz Donder
Aleksander Sejud
0.0
9.0

SL
SL/10556.235
825Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4555.954
918Krystyna Hawlena
Włodzimierz Wierzbicki
3.0
4.0
MPMP/4055.913
1017Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/4055.603
1126Ryszard Woliński
Roman Cabała
12.0
7.0
LB
MP
MP/4555.503
1215Dorota Gadaś
Anna Dymek
2.0
2.0
MPMP/4055.162
1321Adolf Bocheński
Wit Klapper
12.0
19.0
WM
MP
MP/4054.522
145Włodzimierz Płaczkiewicz
Grzegorz Rempel
0.5
3.0
KPKP/16054.022
151Jan Hołowiński
Jarosław Kosmalski
3.0
3.0
KPKP/16052.592
1631Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4552.252
1734Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4552.111
1832Jerzy Kozłowski
Monika Czub-Gołaszewska
3.0
3.0
MPMP/4552.031
1914Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
3.0
MPMP/4051.741
2043Witold Białas
Artur Głowacki
5.0
1.0
SLSL/10551.511
2112Anna Bułat
Aleksandra Jurkiewicz
2.5
5.0
MPMP/4051.241
2240Grzegorz Czeremcha
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10551.18
2316Jan Skuciński
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/4050.96
2429Wiesław Fecko
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4550.89
2527Piotr Turczynowicz
Jan Wdowiak
1.5
1.5
MPMP/4549.73
2642Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL/10548.84
279Piotr Kaliński
Leon Kubicki
4.0
3.0
KPKP/16048.18
2830Wacław Owca
Stanisław Miłkowski
1.5
1.5
MPMP/4546.00
2939Jadwiga Sieczkowska
Jarosław Sieczkowski
0.0
4.0

SL
SL/10545.79
3019Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4045.74
3133Jacek Witek
Krzysztof Niebelski
1.5
3.0
MP
SW
MP/4545.60
3222Krzysztof Arabski
Wacław Nawrocki
2.0
1.5
MPMP/4045.15
3311Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
4.0
5.0
MPMP/4045.09
3420Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.0
MPMP/4043.72
3536Tadeusz Kois
Ireneusz Wędołowski
0.0
1.0

SL
SL/10542.82
364Magdalena Kazimierczak
Paweł Łęcki
1.5
3.0
KPKP/16042.35
372Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.0
0.0
KPKP/16040.74
3828Wacław Janik
Andrzej Frączek
0.0
1.5
MPMP/4539.93
3938Krystyna Fudali
Maria Morstyn
0.0
0.0
SL/10537.78
4013Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MPMP/4035.31
413Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KPKP/16035.22

Statystyka ośrodków...