Turniej na maksy

Sobota, 27 lipca 2013

Wyniki oficjalne z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
158Janko Katerbau
Anna Burda
2.0
1.0
WP
MP
PM/3064.5227
273Nataliya Koshcheyeva
Alexander Zhukov
0.5
7.0
PDPM/3063.1426
384Dominik Filipowicz
Joanna Małecka
15.0
2.0
WPPM/3062.1325
439Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
4.0
2.0
PMPM/3061.2324
59Andrzej Daszczuk
Filip Bieńkowski
2.0
4.0
WMMP/4160.6023
652Maja Żabierek
Jerzy Komorowski
2.5
4.0
MA
PM
PM/3060.0521
732Jacek Kalita
Katarzyna Dufrat
19.0
7.0
WPPM/3059.9420
867Veronika Romashova
Valery Kanstantsinau
5.0
2.5
RUS
PD
PM/3059.7519
977Kare Bogo
Ingunn Uran
18.0
5.0
NORPM/3059.1318
1091Jolanta Bartczak
Leszek Hejne
1.5
4.0
WP
KP
PM/3058.2117
1120Jacek Piotrowski
Kazimierz Gralak
12.0
18.0
PMPM/158.1116
1256Włodzimierz Starkowski
Danuta Kazmucha
19.0
7.0
DS
WP
PM/3057.9215
1327Tomasz Paluchowski
Paulina Klimentowska
12.0
7.0
MAPM/3057.5214
1436Krzysztof Martens
Joanna Brede
24.0
4.0
WP
SL
PM/3057.4313
1510Elżbieta Zalewska
Halina Oleszkiewicz
1.0
0.0
KP
MA
MP/4157.3512
1621Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
7.0
4.0
PMPM/157.2810
1734Aneta Jarmocik
Włodzimierz Buze
4.0
18.0
ZP
MA
PM/3056.969
1848Aleh Tsimakhovich
Larysa Kuzniatsova
7.0
2.0
PDPM/3056.748
1969Sandra Różańska
Tomasz Winciorek
2.0
18.0
MA
DS
PM/3056.557
2035Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
2.5
PMPM/3056.306
215Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
1.5
0.0
WMMP/4156.106
226Kamila Pawłowska-Sierota
Wiesław Sierota
0.0
2.5
MAMP/4155.816
2382Agnieszka Sławenta
Wojciech Gaweł
2.0
13.0
PM
WP
PM/3055.775
2463Antoni Sękowski
Gabriela Gnacińska
18.0
7.0
PMPM/3054.965
2564Joanna Michalska
Łukasz Gaweł
1.5
4.0
DSPM/3054.965
2614Jerzy Kowalski
Marian Kowalski
12.0
4.0
KP
PM
PM/154.905
2761Anna Sarniak
Piotr Gawryś
18.0
24.0
WP
DS
PM/3054.775
2855Wiesława Kasperek
Wacław Wejknis
2.5
13.0
WM
PM
PM/3054.274
2990Sławomir Piechocki
Ewa Mielcarzewicz
4.0
4.0
WPPM/3053.944
3040Maria Tomczewska
Witold Kaliński
7.0
12.0
PMPM/3053.824
3188Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
5.0
5.0
UKRPM/3053.674
3213Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
12.0
18.0
MA
PM
PM/153.584
3322Jacek Sikora
Stefan Szenberg
2.0
7.0
PM
DS
PM/153.503
3476Jarosław Romaniuk
Barbara Jarota
7.0
7.0
MAPM/3053.293
3518Dariusz Zieliński
Leszek Szkudlarek
2.5
7.0
PMPM/153.123
3678Ekaterina Dobrushina
Vyaeheslav Urszakov
5.0
5.0
RUSPM/3053.093
3759Iwona Larssen
Magnus Larssen
5.0
5.0
NORPM/3052.983
3894Ewa Kater
Tom Townsend
7.0
0.0
MAPM/3052.833
3930Józef Pochroń
Marta Janeczek
18.0
7.0
PMPM/3052.562
4086Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
0.0
13.0
NZ
WP
PM/3052.082
4143Elżbieta Czekaj
Sławomir Henclik
7.0
18.0
PMPM/3052.082
4219Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
4.0
2.0
PMPM/151.792
4312Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
7.0
18.0
MAPM/151.572
4472Olga Długosz
Maciej Kita
2.5
4.0
MPPM/3051.551
4562Piotr Marcinowski
Aleksandra Talaczek
2.0
1.5
DS
MP
PM/3051.121
4674Bożena Rybus
Piotr Kazub
2.5
2.5
PMPM/3050.931
4726Stanisław Janik
Andrzej Witkowski
12.0
18.0
WPPM/150.831
4816Leszek Sapiński
Zygmunt Mikołajczyk
2.0
2.0
PMPM/150.061
491Magdalena Kazimierczak
Leszek Muras
1.0
1.0
KP
ZP
MP/4149.76
504Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
2.5
2.5
MAMP/4149.75
5181Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
4.0
18.0
WP
PM
PM/3049.64
5233Jadwiga Nowak
Kazimierz Omernik
7.0
18.0
WP
PM
PM/3049.60
5315Andrzej Bunikowski
Dariusz Bogucki
18.0
12.0
PM
WM
PM/149.60
5479Agata Chojnicka
Krzysztof Mielnik
1.5
4.0
PMPM/3049.55
5597Bartosz Chmurski
Renata Dancewicz
19.0
4.0
WP
MA
PM/3049.54
5666Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
1.5
2.0
MAPM/3049.30
5745Teresa Górkiewicz
Jan Kamiński
2.0
4.0
PMPM/3049.00
5849Marek Barylewski
Katarzyna Klimkiewicz
18.0
2.0
MA
PM
PM/3048.52
5980Tatiana Verkhos
Paweł Gruszczyński
2.0
4.0
MA
WP
PM/3048.14
6046Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
7.0
18.0
KP
WP
PM/3048.02
6137Aleksandra Byra
Mateusz Sobczak
1.5
2.5
MP
MA
PM/3047.85
6241Artur Toeplitz
Marta Ozimek
4.0
1.5
PMPM/3047.77
6389Przemysław Kacprzak
Justyna Graniczny
2.5
0.0
KP
NZ
PM/3047.65
6453Marta Gackowska
Jacek Gackowski
4.0
7.0
KPPM/3047.61
6560Zofia Mikołajczyk
Marek Szukała
2.5
13.0
WPPM/3047.27
6644Agnieszka Szczypczyk
Krzysztof Superson
4.0
2.5
MPPM/3046.18
6785Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
2.5
4.0
PDPM/3045.61
6883Dariusz Chmielewski
Agnieszka Chudy
4.0
2.5
PM
DS
PM/3045.56
6929Marek Niesłuchowski
Teresa Fabijanowska
4.0
4.0
PMPM/3045.17
7050Eugeniusz Treichel
Katarzyna Paluchowska
1.0
1.5
MAPM/3044.87
7125Wiesław Rafalski
Jerzy Pasich
1.5
7.0
KP
MP
PM/144.74
7257Danuta Krupnik
Andrzej Jeleniewski
4.0
18.0
LD
LB
PM/3044.67
7324Michał Kalita
Maciej Kalita
2.5
4.0
MAPM/144.39
7411Józef Gnaciński
Andrzej Podgórski
4.0
4.0
PMPM/144.30
7547Marta Sikora
Michał Nowosadzki
1.0
19.0
PM
WP
PM/3043.77
7670Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
7.0
7.0
MAPM/3043.74
7787Marta Harat
Michał Wróblewski
0.5
2.0
PMPM/3043.41
7893Monika Suchodolska
Krystian Bojeczko
0.0
0.0
PMPM/3043.29
7928Ewa Sobolewska
Vytautas Vainikonis
13.0
13.0
DS
PD
PM/3042.82
803Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/4142.82
8171Adam Chmielewski
Małgorzata Kurkowska
4.0
0.0
PD
PM
PM/3042.74
8295Zofia Czarnecka
Szczepan Chruścicki
2.0
4.0
PMPM/3042.24
832Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
0.5
1.5
WMMP/4142.19
8465Elżbieta Gralak
Michał Gapa
1.0
4.0
PMPM/3041.62
8517Randi Nyheim
Toranders Hauge
5.0
5.0
NORPM/141.49
8654Katarzyna Sapińska
Andrzej Dobkowicz
0.5
2.0
PMPM/3040.91
8751Arkadiusz Górzewski
Agnieszka Pabiniak
4.0
1.0
PM
LD
PM/3040.88
8823Ryszard Zawadowicz
Stanisław Rudny
1.5
1.5
PMPM/140.75
8931Stanisław Iwanicki
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
4.0
4.0
LBPM/3040.04
9096Hanna Tisler
Stanisław Surmacz
1.0
0.0
PM
NZ
PM/3039.72
9192Danuta Żabicka
Eugeniusz Starzyński
4.0
4.0
PMPM/3038.50
9268Michał Krysa
Justyna Długosz
2.5
2.0
MPPM/3038.23
9338Elżbieta Pasiuk
Andrzej Michałowski
0.0
2.5
NZ
PM
PM/3037.55
947Anna Frysztak
Jan Frysztak
0.0
0.0
MP/4135.61
9575Maria Domagałło
Mieczysław Manik
0.5
2.0
PM
ZP
PM/3035.61
9642Ewelina Duda
Adam Suchodolski
0.0
0.0
PMPM/3032.13

Statystyka ośrodków...