Turniej na maksy

Wtorek, 23 lipca 2013

Wyniki oficjalne z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
197Jacek Kalita
Michał Nowosadzki
19.0
19.0
WPPM/166.0138
234Andrzej Jeleniewski
Adolf Bocheński
18.0
12.0
LB
WM
PM/164.7437
311Robert Podsiadły
Bożena Czarska
1.5
7.0
MPMP/4063.5936
4116Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
7.0
7.0
MAPM/162.7235
5115Maciej Grabiec
Grzegorz Wadas
4.0
2.5
MPPM/162.6734
633Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
2.5
2.5
PMPM/162.4733
722Jarosław Kowalik
Adam Waśko
2.5
4.0
MPMP/4561.4933
869Piotr Tuczyński
Bartosz Chmurski
12.0
19.0
WPPM/161.4932
910Stanisław Sarat
Marian Nanke
0.0
4.0
MPMP/4061.0231
108Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/4060.9730
11112Aleh Tsimakhovich
Ihar Radziukevich
7.0
4.0
PDPM/159.7529
12121Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
4.0
4.0
WPPM/159.6828
13132Bogdan Małysz
Leszek Szkudlarek
18.0
7.0
PMPM/159.4327
14175Marko Tenn
Oleg Sirotin
5.0
5.0
ESTPM/159.0627
15103Jerzy Rozenberg
Tadeusz Żywicki
2.0
2.0
PMPM/158.5726
16119Michał Kwiecień
Piotr Gawryś
24.0
24.0
DSPM/158.5225
17171Aleksander Gruca
Jan Maciejewski
4.0
7.0
PMPM/158.4624
18127Jacek Sikora
Piotr Tomczak
2.0
4.0
PMPM/158.1923
1951Ekaterina Dobrushina
Vyaeheslav Urszakov
5.0
5.0
RUSPM/158.1822
2037Marek Barylewski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
MA
PM
PM/157.7621
2150Adam Waszkiewicz
Jan Grzeszczak
2.5
2.5
DSPM/156.5821
2299Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
7.0
7.0
MAPM/156.5420
2384Krzysztof Martens
Dominik Filipowicz
24.0
15.0
WPPM/156.4719
24129Jacek Janowski
Bogusław Pawszak
18.0
12.0
SW
MA
PM/156.4018
25150Eugeniusz Seichter
Janusz Kurdej
7.0
4.0
OPPM/156.0917
2698Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
13.0
18.0
WPPM/155.9316
2781Andrzej Latanowicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPPM/155.6615
28120Piotr Kazub
Bogdan Szlacheta
2.5
4.0
PM
MA
PM/155.6015
29170Kazimierz Omernik
Włodzimierz Starkowski
18.0
19.0
PM
DS
PM/155.5314
3038Wacław Wejknis
Ireneusz Dzikowski
13.0
18.0
PMPM/155.3713
31152Krzysztof Bunikowski
Andrzej Bunikowski
4.0
18.0
PMPM/155.3212
32148Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
7.0
2.5
MPPM/155.3111
3375Larysa Kuzniatsova
Nataliya Koshcheyeva
2.0
0.5
PDPM/154.8310
344Leszek Faber
Marek Dąbek
2.0
1.5
MPMP/4054.579
35166Piotr Turowski
Leszek Falkowski
7.0
12.0
ZP
KP
PM/154.479
3654Tadeusz Miesiąc
Przemysław Polowczyk
2.0
2.0
WPPM/154.278
3760Tomasz Winciorek
Radosław Szczepański
18.0
18.0
DS
KP
PM/154.198
3891Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
2.0
2.0
WPPM/153.988
3985Maciej Kita
Michał Krysa
4.0
2.5
MPPM/153.988
40153Mirosław Sady
Maciej Superson
7.0
2.5
MPPM/153.637
4123Jacek Ciechomski
Waldemar Burakowski
18.0
13.0
SW
MA
PM/153.607
4272Włodzimierz Buze
Janusz Radecki
18.0
18.0
MAPM/153.577
43131Paulina Klimentowska
Tomasz Paluchowski
7.0
12.0
MAPM/153.487
4478Roman Kowalewski
Łukasz Nierzwicki
2.5
2.5
PMPM/153.487
4520Józef Nastałek
Jacek Zając
2.5
7.0
MPMP/4553.417
46139Janusz Kobylarski
Robert Krawczyk
2.5
2.0
PMPM/153.327
477Tytus Bisping
Zdzisław Gędłek
4.0
2.5
MPMP/4053.296
4852Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMPM/153.276
4992Adam Wujków
Aleksander Skop
12.0
7.0
KPPM/153.236
50146Roman Wachowiak
Tomasz Kupczyk
18.0
4.0
KPPM/153.136
51106Zbigniew Pinkiewicz
Janusz Przybyszewski
13.0
7.0
PMPM/152.596
5219Wiesław Fecko
Roman Cabała
7.0
7.0
MPMP/4552.586
5394Sergey Zlobich
Alexander Nekhoroshev
4.0
4.0
PDPM/152.456
54113Józef Pochroń
Witold Stachnik
18.0
7.0
PM
MP
PM/152.385
5596Dariusz Bogucki
Cezary Krzemiński
12.0
18.0
WM
PM
PM/152.285
565Adam Owoc
Jan Pawlikowski
1.5
1.5
MPMP/4052.285
57126Elżbieta Wesołowska
Marcin Kut
7.0
4.0
PMPM/152.205
58111Mateusz Sobczak
Piotr Marcinowski
2.5
2.0
MA
DS
PM/152.155
5977Joanna Brede
Kazimierz Cios
4.0
7.0
SLPM/152.085
6083Mariusz Pater
Jan Staniszewski
7.0
4.0
PMPM/151.755
6180Zdzisław Stawski
Andrzej Malinowski
4.0
4.0
PMPM/151.714
62128Grzegorz Gardynik
Łukasz Witkowski
19.0
7.0
SW
MA
PM/151.644
63167Mirosław Szaliński
Paweł Anastaziak
12.0
2.5
PMPM/151.644
64117Marta Sikora
Ewa Kater
1.0
7.0
PM
MA
PM/151.524
6586Anna Sarniak
Waldemar Sroczyński
18.0
7.0
WP
LB
PM/151.474
66155Halina Borewicz
Dariusz Zieliński
7.0
2.5
MA
PM
PM/151.434
6728Ryszard Zubiel
Włodzimierz Jakowicki
4.0
7.0
LD
WP
PM/151.414
6876Stanisław Bujała
Władysław Łobacz
2.0
0.0
PM
NZ
PM/151.353
69137Arkadiusz Górzewski
Grzegorz Wołowiec
4.0
4.0
PMPM/151.293
70140Sławomir Polak
Andrzej Łagosz
4.0
7.0
WP
LB
PM/151.273
7156Adam Kozłowski
Stanisław Janik
12.0
12.0
LB
WP
PM/151.123
7215Roman Maceluch
Józef Waśko
7.0
4.0
MPMP/4551.123
73125Aliaksandr Korzun
Andrei Sotnikau
2.5
2.0
PDPM/151.033
74154Agnieszka Sławenta
Dariusz Chmielewski
2.0
4.0
PMPM/151.012
75142Adam Karczmarz
Lech Sadoś
4.0
12.0
MAPM/150.862
7667Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
19.0
13.0
PDPM/150.842
77174Ylis Riisalu
Einu Vaher
5.0
5.0
ESTPM/150.762
78161Marta Janeczek
Olga Zabulewicz
7.0
4.0
PMPM/150.652
79118Jerzy Komorowski
Maja Żabierek
4.0
2.5
PM
MA
PM/150.552
8048Danuta Krupnik
Leszek Majdański
4.0
13.0
LD
WP
PM/150.482
8147Piotr Walczak
Jan Moszyński
19.0
15.0
WPPM/150.451
8241Roman Opaliński
Kamil Nowak
18.0
2.5
PKPM/150.411
8331Marek Jaworski
Grzegorz Lewaciak
7.0
18.0
MP
WP
PM/150.191
8470Hubert Urban
Andrzej Lućko
4.0
18.0
SWPM/149.811
85159Zdzisław Świątek
Paweł Siwiński
12.0
7.0
LBPM/149.791
86135Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
4.0
WPPM/149.771
8782Wacław Janicki
Aleksander Swatler
13.0
0.0
WP
NZ
PM/149.771
88100Tadeusz Kaczanowski
Sylwester Walerowicz
18.0
13.0
WPPM/149.77
89109Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
4.0
13.0
PMPM/149.76
90133Andrzej Pella
Katarzyna Klimkiewicz
2.5
2.0
PMPM/149.75
9164Jacek Lew
Krzysztof Antas
13.0
18.0
PM
WP
PM/149.65
9253Katarzyna Dufrat
Sandra Różańska
7.0
2.0
WP
MA
PM/149.63
9365Jakub Wojcieszek
Tom Townsend
13.0
0.0
WP
MA
PM/149.61
9427Bolesław Ostrowski
Grzegorz Gan
13.0
2.5
PMPM/149.55
95172Adrian Górka
Marcin Dobrowolski
1.5
1.5
ZPPM/149.30
9674Jerzy Kowalski
Maciej Kowalski
12.0
7.0
KP
MA
PM/149.19
97104Adam Chmielewski
Wiesław Skubisz
4.0
7.0
PD
LU
PM/149.08
9871Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
4.0
7.0
SWPM/149.03
9959Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
7.0
7.0
ZPPM/149.01
100122Stanisław Szejko
Witold Kaliński
4.0
12.0
PMPM/148.99
101158Edward Bednarczyk
Janusz Kopras
4.0
2.0
PM
WP
PM/148.91
10239Grażyna Brewiak
Magnus Larssen
18.0
5.0
WP
NOR
PM/148.76
103149Rafał Maszenda
Tomasz Wiśniewski
1.5
2.0
MAPM/148.74
10466Michał Samet
Artur Toeplitz
0.0
4.0
NZ
PM
PM/148.37
105105Ryszard Gruda
Jerzy Kubiak
1.5
1.0
PMPM/148.20
10693Marek Kryniewski
Mirosław Małypan
4.0
2.0
PMPM/148.06
107156Zbigniew Stikel
Andrzej Osiński
2.0
1.5
PMPM/148.06
10844Paweł Zubiel
Witold Turant
4.0
18.0
LDPM/148.00
109123Kazimierz Wielechowski
Jan Gardocki
7.0
4.0
MA
PD
PM/147.89
11095Piotr Wiankowski
Stefan Szenberg
12.0
7.0
SW
DS
PM/147.68
11158Radosław Szczepanowski
Marek Parol
2.0
2.0
PMPM/147.58
112136Małgorzata Kusiak
Joanna Kazmucha
2.0
2.5
WPPM/147.42
11324Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
7.0
18.0
MAPM/147.39
11473Jerzy Plichtowicz
Jerzy Cichowski
1.0
1.5
MAPM/147.28
11546Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
4.0
4.0
PM
WP
PM/147.21
116145Jarosław Pęski
Marek Jacyków
4.0
4.0
PMPM/147.16
11755Zofia Mikołajczyk
Marek Sosiński
2.5
4.0
WPPM/147.11
11840Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
4.0
2.0
ZPPM/147.07
11989Wiesław Teresiński
Jerzy Pasich
4.0
7.0
LU
MP
PM/146.64
1206Maciej Stefaniuk
Marzena Kwiecińska-Wilk
12.0
4.0
MPMP/4046.60
121173Katarzyna Paluchowska
Eugeniusz Treichel
1.5
1.0
MAPM/146.53
12249Anna Burda
Aleksandra Byra
1.0
1.5
MPPM/146.53
123138Krzysztof Przybielski
Tomasz Klimkiewicz
2.5
2.5
PMPM/146.43
124164Krzysztof Firkus
Jarosław Drewing
2.5
4.0
PMPM/146.38
125101Piotr Tuszyński
Ryszard Sakowicz
24.0
12.0
LBPM/146.30
12668Monika Suchodolska
Jan Skąpski
0.0
2.5
PM
WM
PM/146.26
12788Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
12.0
12.0
MAPM/146.25
128102Roland Berndl
Piotr Suchodolski
5.0
2.5
AUT
PM
PM/146.24
129107Andrzej Kulikowski
Andrzej Rutkiewicz
2.5
4.0
PMPM/146.22
130160Viktar Lipnitski
Aliaksandr Prakapenka
2.0
2.0
PDPM/146.06
131134Sławomir Zawiślak
Grażyna Busse
19.0
7.0
LU
WP
PM/146.05
132163Roger Traeet
Stig Gamlemshaug
5.0
5.0
NORPM/145.93
13361Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
2.5
2.0
PMPM/145.83
13432Paweł Chindelewicz
Waldemar Radziak
12.0
12.0
MAPM/145.80
135124Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
12.0
18.0
SWPM/145.78
136151Marcin Mazurkiewicz
Krzysztof Jassem
4.0
24.0
KPPM/145.76
13730Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
4.0
4.0
KPPM/145.71
138168Marek Bednarczyk
Andrzej Gabryjelów
1.0
0.5
PMPM/145.62
13935Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
0.5
18.0
MPPM/145.43
140141Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
2.0
13.0
WPPM/145.40
14116Jerzy Kłusek
Leszek Margasiński
4.0
1.5
MPMP/4545.29
14290Jakub Kotorowicz
Cezary Komajda
18.0
7.0
LUPM/145.13
143162Iryna Azarava
Natallia Andreyeva
0.0
0.0
PDPM/145.06
14425Ewa Mielcarzewicz
Jadwiga Nowak
4.0
7.0
WPPM/144.96
14529Jan Kudelski
Andrzej Borewicz
4.0
7.0
MAPM/144.77
14642Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
1.5
4.0
PMPM/144.76
1471Eugeniusz Somogyi
Marek Pietrzak
0.0
1.5
MPMP/4044.50
148147Adam Lonski
Sebastian Piepióra
4.0
7.0
MP
PM
PM/144.25
1492Janusz Matiolański
Anna Bułat
7.0
2.0
MPMP/4043.96
15017Adam Pasyk
Tomasz Urbański
0.0
0.0
MPMP/4543.93
15162Renata Dancewicz
Robert Stoliński
4.0
13.0
MA
LD
PM/143.83
15236Janusz Liwosz
Lechosław Suszka
4.0
4.0
PMPM/143.59
1539Krystyna Hawlena
Franciszek Miska
2.5
2.5
MPMP/4043.48
154143Robert Nowicki
Przemysław Błaszczyk
13.0
12.0
WP
LD
PM/143.28
15512Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBRMP/4043.03
15657Robert Kamiński
Julian Jurski
2.5
7.0
KP
PM
PM/142.66
157108Remigiusz Góralczyk
Iwona Larssen
4.0
5.0
ZP
NOR
PM/142.63
15818Jan Wdowiak
Jacek Kurzydło
1.0
0.5
MPMP/4542.17
15945Krzysztof Sikorski
Sławomir Henclik
18.0
18.0
PMPM/141.75
16013Halina Święch
Zbigniew Sagan
4.0
7.0
MPMP/4041.71
161157Marcin Walczak
Robert Chmielak
4.0
4.0
MAPM/141.32
16287Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
5.0
5.0
UKRPM/141.15
16343Danuta Żabicka
Eugeniusz Starzyński
4.0
4.0
PMPM/140.80
164165Zbigniew Skibicki
Lech Kurowski
4.0
7.0
PM
DS
PM/140.74
165169Veronika Romashova
Valery Kanstantsinau
5.0
2.5
RUS
PD
PM/140.51
166144Sylwester Cieślak
Robert Michalski
7.0
2.5
MAPM/140.40
16779Marek Niesłuchowski
Józef Idczak
4.0
7.0
PMPM/140.21
16863Olga Długosz
Justyna Długosz
2.5
2.0
MPPM/140.05
16926Andrzej Gołygowski
Adam Suchodolski
7.0
0.0
WP
PM
PM/140.04
1703Marek Kiepura
Magdalena Lankosz
4.0
7.0
MPMP/4039.84
171130Eugeniusz Rogiński
Marek Boros
4.0
4.0
PMPM/137.45
172110Rudolf Cihal
Peter Rohrauer
5.0
5.0
AUTPM/135.52
173114Christine Cihal
Ella Kuceck
5.0
0.0
AUT
NZ
PM/132.46

Statystyka ośrodków...