Turniej na maksy

Środa, 24 września 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
141Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
9.0
SLMP/8965.8820
285Krzysztof Antas
Wacław Janicki
19.0
15.0
WP
PM
PM/6661.9619
367Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/9561.9118
47Lech Warężak
Marian Szymonowicz
7.0
7.0
DSDS/6861.7717
54Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6860.8816
688Leszek Szkudlarek
Arkadiusz Matyjas
7.0
0.5
PMPM/6660.4116
75Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
5.0
5.0
DSDS/68-1.1559.2415
847Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
9.0
MPMP/8958.4014
912Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Obłój
12.0
3.0
DSDS/68-0.1957.5213
1061Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MPMP/8957.4812
1150Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
9.0
9.0
MPMP/8956.8111
1221Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6856.7510
1381Aleksander Kasprzak
Edmund Pinkiewicz
18.0
12.0
PMPM/6655.809
1439Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.0
3.0
MPMP/8955.808
1540Tytus Bisping
Andrzej Kusion
5.0
7.0
MPMP/8955.737
1678Michał Jurkowlaniec
Jakub Kasprzak
0.0
7.0
AMA
PM
PM/6655.576
1734Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
12.0
9.0
MPMP/8955.526
1866Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OPOP/9554.945
191Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
3.0
2.5
DSDS/68-0.1954.204
2065Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9553.974
2153Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8953.964
2248Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8953.524
2375Dariusz Podfigurny
Krzysztof Niemkiewicz
3.0
5.0
PMPM/6653.464
2470Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.5
OPOP/9553.374
2542Marek Orłowicz
Łukasz Brede
2.0
15.0
MP
MA
MP/8953.293
2664Tomasz Prądzyński
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OPOP/9553.203
2749Andrzej Trygar
Marek Adamczyk
12.0
5.0
MPMP/8953.173
2876Gabriela Gnacińska
Janusz Kobylarski
7.0
3.0
PMPM/6653.123
296Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DSDS/6853.113
3087Zbigniew Pinkiewicz
Aleksander Gruca
15.0
4.0
PMPM/6653.113
3126Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/8953.083
3227Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
SL
MP
MP/8952.772
3355Adam Krysa
Mateusz Sobczak
7.0
5.0
MP
MA
MP/8952.482
3446Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPMP/8952.382
3558Jacek Brózda
Jacek Gurgul
2.5
4.0
MPMP/8952.342
3682Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
4.0
PMPM/6651.322
3722Piotr Klubiński
Anna Jankowska
7.0
1.5
DSDS/6851.162
3886Robert Krawczyk
Michał Wróblewski
3.0
2.5
PMPM/6650.881
3952Marek Heichel
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MPMP/8950.711
4077Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6650.641
4143Maciej Kliś
Marzena Kwiecińska-Wilk
2.0
4.0
MPMP/8950.351
4219Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/6850.211
4369Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.5
4.0
OPOP/9549.771
4438Zbigniew Przeginiak
Zdzisław Gędłek
2.5
4.0
MPMP/8949.53
4584Józef Pochroń
Danuta Żabicka
19.0
5.0
WP
PM
PM/6649.24
463Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6848.81
4728Aleksander Jezioro
Hubert Jaworowski
21.0
13.0
MPMP/8948.74
4862Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
9.0
MPMP/8948.68
4910Marian Ganicz
Wojciech Szałapak
2.0
3.0
DSDS/68-0.1948.62
5013Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6848.56
5129Stanisław Urbanowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8948.53
5245Adam Lenda
Mirosław Kołton
3.0
7.0
MPMP/8948.32
5311Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6848.10
548Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
7.0
5.0
DSDS/6847.99
5517Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6847.96
5614Jan Sadowski
Marek Bałdysz
3.0
13.0
WP
LB
DS/6847.95
5725Małgorzata Praszałowicz
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8947.76
5872Andrzej Cięciała
Henryk Mańka
1.0
1.5
OPOP/9547.56
5963Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9547.52
6024Grzegorz Jarząbek
Kazimierz Dulas
5.0
4.0
DSDS/6847.51
6133Jerzy Jeleń
Grzegorz Latała
1.5
0.0
MPMP/8947.04
6235Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
5.0
5.0
MPMP/8946.99
6356Krzysztof Arabski
Wacław Nawrocki
2.0
1.5
MPMP/8946.70
6457Maksymilian Chodacki
Tomasz Stryszawski
3.0
5.0
MPMP/8946.56
652Sławek Robel
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DSDS/6846.16
6651Piotr Zięba
Maciej Mąka
4.0
4.0
MPMP/8945.95
6731Marek Jaworski
Jan Blajda
9.0
15.0
MPMP/8945.52
6854Janusz Matiolański
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/8944.78
6974Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PMPM/6644.47
7023Loretta Kałwa
Piotr Marcinowski
2.0
4.0
DSDS/6843.99
7179Witold Kaliński
Lechosław Suszka
12.0
4.0
PMPM/6642.99
7236Waldemar Rybka
Jarosław Duda
4.0
3.0
MPMP/8942.88
739Agnieszka Chudy
Janusz Pawlicki
3.0
5.0
DSDS/6842.85
7444Jan Skuciński
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/8942.75
7580Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PMPM/6642.69
7618Andrzej Gierczak
Henryk Nowiński
3.0
3.0
DSDS/6842.58
7720Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
15.0
2.0
MA
DS
DS/6842.20
7816Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/68-0.5441.57
7983Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
1.0
0.0
PM
AMA
PM/6641.21
8059Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
2.5
1.5
MPMP/8941.11
8168Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
4.0
2.0
OPOP/9541.07
8230Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8940.60
8371Michał Bąk
Piotr Klichta
2.0
4.0
OPOP/9540.46
8437Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8940.29
8532Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MPMP/8938.37
8673Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
AMAPM/6633.15

Statystyka ośrodków...