Turniej na maksy
Wtorek, 23 września 2014
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
5
Włodzimierz Płaczkiewicz
Grzegorz Rempel
0.5
3.0
KP
KP/160
63.36
10
2
33
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
5.0
5.0
SL
SL/105
63.19
9
3
37
Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
2.5
4.0
SL
SL/105
62.41
8
4
3
Wiesław Rafalski
Dariusz Borysow
2.0
5.0
WP
KP
KP/160
59.10
7
5
19
Dariusz Hutnik
Andrzej Prasalski
5.0
5.0
PD
PD/141
57.74
6
6
16
Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MP
MP/45
57.57
5
7
25
Zbigniew Gadek
Krzysztof Olszewski
1.5
0.5
PD
PD/141
57.45
4
8
14
Monika Czub-Gołaszewska
Roman Cabała
3.0
7.0
MP
MP/45
55.42
3
9
34
Jerzy Ujma
Tomasz Kłys
9.0
4.0
SL
SL/105
55.23
2
10
30
Andrzej Jakimiec
Andrzej Raczkowski
4.0
5.0
PD
PD/141
54.96
2
11
11
Wiesław Fecko
Ryszard Woliński
7.0
9.0
MP
LB
MP/45
54.61
2
12
38
Adrian Bakalarz
Mirosław Sokołowski
4.0
4.0
SL
LD
SL/105
54.26
2
13
21
Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.0
2.0
PD
PD/141
54.02
2
14
20
Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/141
52.75
1
15
29
Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
4.0
7.0
PD
PD/141
52.71
1
16
8
Piotr Kaliński
Leon Kubicki
4.0
2.5
KP
KP/160
51.97
1
17
26
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PD
PD/141
51.96
1
18
27
Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
3.0
5.0
PD
PD/141
51.06
1
19
24
Jan Blaszko
Tadeusz Kreczko
0.0
0.0
PD/141
50.97
1
20
39
Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL/105
50.59
21
2
Maria Pruchniewska
Elżbieta Zalewska
0.0
1.5
KP
KP/160
49.98
22
10
Jan Hołowiński
Andrzej Sekuła
3.0
7.0
KP
KP/160
48.82
23
9
Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/160
48.48
24
13
Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
7.0
MP
MP/45
47.79
25
12
Jerzy Kozłowski
Wacław Owca
3.0
1.5
MP
MP/45
47.21
26
18
Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MP
MP/45
47.06
27
36
Beata Madej
Aleksander Sejud
1.5
7.0
SL
SL/105
47.05
28
31
Grzegorz Czeremcha
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/105
46.65
29
1
Magdalena Kazimierczak
Paweł Łęcki
1.5
2.5
KP
KP/160
45.63
30
4
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.0
0.0
KP
KP/160
44.12
31
32
Tadeusz Kois
Ireneusz Wędołowski
0.0
1.0
SL
SL/105
43.29
32
15
Jan Wdowiak
Piotr Turczynowicz
1.5
1.5
MP
MP/45
40.35
33
28
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
3.0
3.0
PD
PD/141
40.21
34
23
Henryk Stecewicz
Mieczysław Kryński
3.0
0.0
PD
PD/141
38.65
35
7
Przemysław Kacprzak
Justyna Graniczny
3.0
0.5
KP
KP/160
38.54
36
22
Jarosław Roszczenko
Jerzy Cholewski
2.0
0.0
PD
PD/141
38.18
37
35
Maria Morstyn
Marek Szewczyk
0.0
0.0
SL/105
27.34
Statystyka ośrodków...