Turniej na maksy

Środa, 17 września 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
116Lech Warężak
Wiesław Tabiszewski
7.0
7.0
DSDS/68-0.1965.4114
237Marcin Osmański
Jakub Kasprzak
3.0
7.0
PMPM/6663.6613
318Henryk Nowiński
Andrzej Gierczak
3.0
3.0
DSDS/680.1962.9212
414Paweł Wittenbeck
Przemysław Piotrowski
9.0
12.0
DSDS/680.1862.2110
522Michał Bąk
Piotr Klichta
2.0
4.0
OPOP/9561.359
635Józef Pochroń
Michał Wróblewski
19.0
2.5
WP
PM
PM/6659.508
723Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9559.487
831Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9559.386
943Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6658.464
1030Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9557.863
1115Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6855.283
1210Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
5.0
5.0
DSDS/6854.523
1342Kazimierz Dominiak
Mirosław Małypan
7.0
3.0
PMPM/6652.523
1411Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/68-0.1952.452
1513Dominika Piotrowska
Łukasz Gaweł
2.0
5.0
DSDS/6852.362
1625Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.5
1.0
OPOP/9551.552
1728Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/9551.432
1812Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6851.052
1945Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
15.0
2.0
SW
DS
PM/6650.811
2017Maciej Dorabiała
Jacek Wojnarowicz
7.0
7.0
DSDS/6850.641
2126Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.5
OPOP/9550.421
223Sławek Robel
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DSDS/68-0.1949.941
2346Dariusz Podfigurny
Piotr Dybowski
3.0
5.0
PMPM/6649.60
2439Marek Bednarczyk
Stanisław Szejko
1.5
5.0
PMPM/6649.59
2534Dariusz Milewski
Artur Klein
1.0
0.0
PM
AMA
PM/6649.47
2638Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
18.0
5.0
PMPM/6649.24
2744Lechosław Suszka
Arkadiusz Matyjas
4.0
0.5
PMPM/6649.23
281Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/6848.47
299Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
4.0
5.0
DS
MA
DS/6847.19
304Agnieszka Chudy
Loretta Kałwa
3.0
2.0
DSDS/68-0.1846.05
3119Cathy Bałdysz
Janusz Pawlicki
15.0
5.0
MA
DS
DS/6845.80
3241Zbigniew Pinkiewicz
Aleksander Gruca
15.0
4.0
PMPM/6644.02
3324Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/9543.11
348Piotr Klubiński
Anna Jankowska
7.0
1.5
DSDS/6842.52
352Paweł Litwiński
Krzysztof Obłój
7.0
3.0
DSDS/6842.30
3636Grzegorz Czurylik
Marek Piętak
0.0
0.0
AMAPM/6642.16
3733Jacek Sikora
Małgorzata Kurkowska
3.0
1.5
PMPM/6640.98
3840Artur Toeplitz
Michał Samet
5.0
0.0
PMPM/6640.76
3927Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.5
4.0
OPOP/9540.74
4020Marian Ganicz
Wojciech Szałapak
2.0
3.0
DSDS/6840.72
416Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
3.0
2.5
DSDS/6840.35
4221Julian Mroziak
Jerzy Nogański
4.0
3.0
OPOP/9540.31
435Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/6839.77
4429Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OPOP/9538.26

Statystyka ośrodków...