Turniej na maksy

Poniedziałek, 15 września 2014

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 198: D. Bogucki - M. Barylewski, 31.0, PM/MA, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1201: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 21.0, PM 19NS 2 SW H4+2 17033.61
1201: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 21.0, PM 20NS 4 HE C8-1 10059.17
2204: L. Suszka - M. Kryniewski, 9.0, PM 9NS 3 NTN H7+3 49073.75
2204: L. Suszka - M. Kryniewski, 9.0, PM 10NS 4 SS H7= 62032.92
3189: W. Wejknis - I. Dzikowski, 33.0, PM 7NS 2 HE DA+3 20063.02
3189: W. Wejknis - I. Dzikowski, 33.0, PM 8NS 3 NTN S4+2 46060.92
4195: J. Kobylarski - G. Gnacińska, 10.0, PM 5NS 3 SN H2+1 17080.42
4195: J. Kobylarski - G. Gnacińska, 10.0, PM 6NS 4 SS HQ+1 45075.00
4202: A. Walczyński - M. Sikora, 5.5, PM 17EW 2 SxW D2= 47099.99
4202: A. Walczyński - M. Sikora, 5.5, PM 18EW 3 NTN H3= 60013.75
5197: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 1NS 7 SN HT-2 1003.75
5197: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 2NS 3 NTE H5+1 43023.33
5190: J. Drewing - K. Firkus, 8.0, PM 13EW 3 NTE C2+3 69071.67
5190: J. Drewing - K. Firkus, 8.0, PM 14EW 6 CS C2= 9205.83
5203: J. Gurfinkiel - A. Waleśkiewicz, 0.0, PM 23NS 3 NTE S8+1 63062.07
5203: J. Gurfinkiel - A. Waleśkiewicz, 0.0, PM 24NS 3 NTW C2= 40051.72
6199: D. Żabicka - M. Małypan, 8.0, PM 3EW 3 HxN DT-2 30076.29
6199: D. Żabicka - M. Małypan, 8.0, PM 4EW 2 SE C6+3 20050.00
7186: M. Ozga - G. Płocka, 0.0, PM 11EW 6 HS SQ+1 101078.15
7186: M. Ozga - G. Płocka, 0.0, PM 12EW 4 HW CA+1 45061.67
7205: S. Chruścicki - R. Gulczyński, 4.0, PM 21EW 5 CxE SA-1 10046.64
7205: S. Chruścicki - R. Gulczyński, 4.0, PM 22EW 4 SE D4-2 20010.79
9191: J. Pochroń - A. Chrenowski, 32.0, WP/PM 29NS 2 SS H2-1 10022.66
9191: J. Pochroń - A. Chrenowski, 32.0, WP/PM 30NS 5 NTE S8+1 49052.56
10192: J. Kajzer - W. Kasperek, 6.0, PM/WM 25EW 6 HE DK= 143085.04
10192: J. Kajzer - W. Kasperek, 6.0, PM/WM 26EW 4 HS DJ-1 10055.55
11200: R. Kamiński - M. Niesłuchowski, 8.0, PM 15EW 4 SE C5-1 503.33
11200: R. Kamiński - M. Niesłuchowski, 8.0, PM 16EW 3 NTN DJ= 40085.83
11206: A. Kozłowski - Z. Stawski, 6.0, PM 27EW 4 HS D3= 42037.51
11206: A. Kozłowski - Z. Stawski, 6.0, PM 28EW 3 NTE C5+2 46087.15
 +/-
 WYNIK52.14
 MIEJSCE94