Turniej na maksy

Poniedziałek, 15 września 2014

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 196: W. Romaszko - Z. Prasek, 7.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1187: K. Niemkiewicz - D. Podfigurny, 8.0, PM 3NS 3 NTW H6= 6002.60
1187: K. Niemkiewicz - D. Podfigurny, 8.0, PM 4NS 4 SE D9-1 10084.03
2193: K. Dominiak - A. Matyjas, 7.5, PM 1NS 7 NTS HQ-1 5017.08
2193: K. Dominiak - A. Matyjas, 7.5, PM 2NS 3 NTE D7+1 43023.33
2202: A. Walczyński - M. Sikora, 5.5, PM 13EW 3 NTW DJ+1 6308.33
2202: A. Walczyński - M. Sikora, 5.5, PM 14EW 3 NTS C8+2 46025.42
3188: P. Zatorski - K. Żak, 18.0, SW/MP 9EW 3 NTS H5+2 46060.83
3188: P. Zatorski - K. Żak, 18.0, SW/MP 10EW 4 SS H8+1 65022.92
4203: J. Gurfinkiel - A. Waleśkiewicz, 0.0, PM 19NS 3 NTW D5= 60019.75
4203: J. Gurfinkiel - A. Waleśkiewicz, 0.0, PM 20NS 5 CE DK-3 30085.00
4195: J. Kobylarski - G. Gnacińska, 10.0, PM 27NS 4 HS SQ= 42062.49
4195: J. Kobylarski - G. Gnacińska, 10.0, PM 28NS 3 NTE C5+1 43035.41
4197: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 29EW 2 SS S2= 11042.31
4197: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 30EW 3 NTE H7+3 49047.44
5199: D. Żabicka - M. Małypan, 8.0, PM 7EW 4 HW S6= 62075.63
5199: D. Żabicka - M. Małypan, 8.0, PM 8EW 3 NTN S4+1 43076.05
5205: S. Chruścicki - R. Gulczyński, 4.0, PM 17EW 2 HS C6+1 14049.58
5205: S. Chruścicki - R. Gulczyński, 4.0, PM 18EW 3 HW DA-3 15032.08
9200: R. Kamiński - M. Niesłuchowski, 8.0, PM 11EW 6 NTS D4+1 102061.34
9200: R. Kamiński - M. Niesłuchowski, 8.0, PM 12EW 4 HW S8+1 45061.67
9189: W. Wejknis - I. Dzikowski, 33.0, PM 25NS 5 HE DK+2 71041.45
9189: W. Wejknis - I. Dzikowski, 33.0, PM 26NS 4 HS DJ-1 10044.45
10201: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 21.0, PM 15NS 3 HE CK+2 20055.42
10201: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 21.0, PM 16NS 3 NTN HJ+2 46081.67
10190: J. Drewing - K. Firkus, 8.0, PM 21EW 5 CxW C2-2 30015.13
10190: J. Drewing - K. Firkus, 8.0, PM 22EW 4 SxE C2-1 20010.79
11204: L. Suszka - M. Kryniewski, 9.0, PM 5NS 4 SN HK-1 10034.58
11204: L. Suszka - M. Kryniewski, 9.0, PM 6NS 4 SS DQ+1 45075.00
11206: A. Kozłowski - Z. Stawski, 6.0, PM 23EW 3 NTE CT+2 66082.75
11206: A. Kozłowski - Z. Stawski, 6.0, PM 24EW 3 NTW ST-1 5018.97
 +/-
 WYNIK45.12
 MIEJSCE207