Turniej na maksy

Poniedziałek, 15 września 2014

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 192: J. Kajzer - W. Kasperek, 6.0, PM/WM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1205: S. Chruścicki - R. Gulczyński, 4.0, PM 9EW 6 CN HA= 9205.83
1205: S. Chruścicki - R. Gulczyński, 4.0, PM 10EW 4 SS H8= 62067.08
1189: W. Wejknis - I. Dzikowski, 33.0, PM 23NS 3 NTW C5+2 66017.25
1189: W. Wejknis - I. Dzikowski, 33.0, PM 24NS 3 NTW H6-1 5081.03
1195: J. Kobylarski - G. Gnacińska, 10.0, PM 29EW 2 SS S2= 11042.31
1195: J. Kobylarski - G. Gnacińska, 10.0, PM 30EW 3 NTE H7+3 49047.44
3191: J. Pochroń - A. Chrenowski, 32.0, WP/PM 19NS 3 SW SA= 14055.88
3191: J. Pochroń - A. Chrenowski, 32.0, WP/PM 20NS 3 HE S7= 14038.33
4193: K. Dominiak - A. Matyjas, 7.5, PM 21EW 4 HS D6-2 20087.81
4193: K. Dominiak - A. Matyjas, 7.5, PM 22EW 5 CxS CA-2 30078.87
5200: R. Kamiński - M. Niesłuchowski, 8.0, PM 3EW 3 HN D5-2 10053.02
5200: R. Kamiński - M. Niesłuchowski, 8.0, PM 4EW 2 SE S4+3 20050.00
6201: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 21.0, PM 7NS 3 HE DA+2 20063.02
6201: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 21.0, PM 8NS 3 NTN CJ+2 46060.92
6186: M. Ozga - G. Płocka, 0.0, PM 13EW 3 NTW DJ+2 66030.00
6186: M. Ozga - G. Płocka, 0.0, PM 14EW 6 NTS HT-2 10084.58
7185: P. Wiankowski - A. Sławenta, 16.0, MA/PM 17NS 4 HS SK= 42091.94
7185: P. Wiankowski - A. Sławenta, 16.0, MA/PM 18NS 3 NTxS HJ-2 5001.67
8206: A. Kozłowski - Z. Stawski, 6.0, PM 15EW 4 HE CK= 42066.67
8206: A. Kozłowski - Z. Stawski, 6.0, PM 16EW 3 NTN DJ+2 46018.33
8204: L. Suszka - M. Kryniewski, 9.0, PM 27NS 4 HS HJ= 42062.49
8204: L. Suszka - M. Kryniewski, 9.0, PM 28NS 3 HE S9-2 10089.80
9202: A. Walczyński - M. Sikora, 5.5, PM 5EW 4 HxE C4-2 30013.75
9202: A. Walczyński - M. Sikora, 5.5, PM 6EW 4 SS DQ+1 45025.00
10199: D. Żabicka - M. Małypan, 8.0, PM 1EW 7 SN S4-1 5082.92
10199: D. Żabicka - M. Małypan, 8.0, PM 2EW 3 NTE D7+1 43076.67
10198: D. Bogucki - M. Barylewski, 31.0, PM/MA 25NS 6 HE DK= 143014.96
10198: D. Bogucki - M. Barylewski, 31.0, PM/MA 26NS 4 HS DJ-1 10044.45
11203: J. Gurfinkiel - A. Waleśkiewicz, 0.0, PM 11NS 7 HS SQ= 151057.56
11203: J. Gurfinkiel - A. Waleśkiewicz, 0.0, PM 12NS 6 SW CA= 9807.08
 +/-
 WYNIK50.56
 MIEJSCE119