Turniej na maksy

Poniedziałek, 15 września 2014

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 186: M. Ozga - G. Płocka, 0.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1194: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 14.0, PM 5NS 5 CxE ST-1 10050.00
1194: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 14.0, PM 6NS 4 SxS DQ= 59096.25
2206: A. Kozłowski - Z. Stawski, 6.0, PM 3EW 1 HN D5= 8029.32
2206: A. Kozłowski - Z. Stawski, 6.0, PM 4EW 4 SE C6+1 65081.09
2201: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 21.0, PM 25NS 6 HE CQ+1 14605.14
2201: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 21.0, PM 26NS 4 CN D7= 13073.93
3200: R. Kamiński - M. Niesłuchowski, 8.0, PM 21EW 4 HS D6-2 20087.81
3200: R. Kamiński - M. Niesłuchowski, 8.0, PM 22EW 4 CxN DT= 5101.74
5204: L. Suszka - M. Kryniewski, 9.0, PM 15NS 3 HE CK+2 20055.42
5204: L. Suszka - M. Kryniewski, 9.0, PM 16NS 3 NTN DJ+1 43044.17
5203: J. Gurfinkiel - A. Waleśkiewicz, 0.0, PM 29NS TD 60.00
5203: J. Gurfinkiel - A. Waleśkiewicz, 0.0, PM 30NS 3 NTE H8+3 49052.56
6192: J. Kajzer - W. Kasperek, 6.0, PM/WM 13NS 3 NTW DJ+2 66070.00
6192: J. Kajzer - W. Kasperek, 6.0, PM/WM 14NS 6 NTS HT-2 10015.42
6202: A. Walczyński - M. Sikora, 5.5, PM 23EW 3 NTW D8= 6009.93
6202: A. Walczyński - M. Sikora, 5.5, PM 24EW 3 NTW C2-3 1500.88
7198: D. Bogucki - M. Barylewski, 31.0, PM/MA 11NS 6 HS SQ+1 101021.85
7198: D. Bogucki - M. Barylewski, 31.0, PM/MA 12NS 4 HW CA+1 45038.33
7205: S. Chruścicki - R. Gulczyński, 4.0, PM 27EW 2 HS CA+2 17079.60
7205: S. Chruścicki - R. Gulczyński, 4.0, PM 28EW 4 DxW C6+1 61097.10
8185: P. Wiankowski - A. Sławenta, 16.0, MA/PM 7NS 4 HE H5= 62024.37
8185: P. Wiankowski - A. Sławenta, 16.0, MA/PM 8NS 3 HS C5+1 1707.57
8193: K. Dominiak - A. Matyjas, 7.5, PM 19EW 2 SW D4+1 14044.12
8193: K. Dominiak - A. Matyjas, 7.5, PM 20EW 3 NTN HJ-3 30082.92
9187: K. Niemkiewicz - D. Podfigurny, 8.0, PM 9EW 3 NTN H3+4 5208.33
9187: K. Niemkiewicz - D. Podfigurny, 8.0, PM 10EW 4 SS HJ+1 65022.92
10189: W. Wejknis - I. Dzikowski, 33.0, PM 17EW 2 HS SK+3 20015.26
10189: W. Wejknis - I. Dzikowski, 33.0, PM 18EW 3 NTS HQ-2 20087.50
11195: J. Kobylarski - G. Gnacińska, 10.0, PM 1EW 7 SN C3= 15105.83
11195: J. Kobylarski - G. Gnacińska, 10.0, PM 2EW 3 NTW S4-1 5020.83
 +/-
 WYNIK43.01
 MIEJSCE224