Turniej na maksy
Piątek, 12 września 2014
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
16
Piotr Pęsiek
Tadeusz Osiecki
2.0
1.5
MA
MA/86
70.31
9
2
36
Kacper Pędziński
Marcin Pędziński
2.0
15.0
WP
WP/30
68.90
8
3
1
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DS
DS/67
64.05
8
4
27
Kajetan Wroński
Stanisław Nowicki
1.0
1.5
WP
WP/30
62.88
7
5
24
Andrzej Wiśniewski
Paweł Gniado
0.0
0.0
MA/86
61.02
6
6
4
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
2.5
4.0
DS
DS/67
60.41
5
7
32
Bartosz Kaczmarek
Marcin Tomaszyk
2.0
1.0
WP
WP/30
59.72
4
8
26
Michał Moryson
Paweł Szczygieł
2.0
2.0
WP
WP/30
58.12
3
9
7
Sammy Bałdysz
Krzysztof Ćwik
3.0
4.0
DS
DS/67
57.27
2
10
2
Piotr Klubiński
Janusz Drozdowski
7.0
12.0
DS
DS/67
56.18
2
11
40
Jan Jankowski
Patryk Morawski
1.0
0.0
WP
WP/30
56.18
2
12
37
Krzysztof Jajeśnica
Łukasz Bielejewski
0.0
0.0
WP
WP/30
55.58
2
13
19
Ireneusz Liberadzki
Sławomir Moroz
1.0
1.5
MA
MA/86
55.27
2
14
11
Antoni Słowik
Stanisław Zapaśnik
3.0
3.0
DS
DS/67
53.24
1
15
15
Tadeusz Tomaszewski
Zenon Filipiak
0.0
1.5
MA
MA/86
52.74
1
16
8
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
52.14
1
17
38
Jędrzej Bartosik
Michał Malinowski
0.0
0.0
WP
WP/30
51.57
1
18
35
Bartosz Pędziński
Jakub Domeracki
2.0
1.5
WP
WP/30
50.59
1
19
33
Barbara Czapczyk
Anna Lehnhardt
1.0
1.0
WP
WP/30
50.45
1
20
20
Kinga Kiraga
Krzysztof Pietruszka
1.0
1.5
MA
MA/86
49.43
1
21
5
Andrzej Szczotka
Marian Krzypkowski
1.5
0.0
DS
DS/67
49.15
22
22
Karolina Kupczyk
Kacper Kopka
1.5
2.0
MA
MA/86
47.60
23
34
Małgorzata Andrzejewska
Tomasz Wiśniewski
0.5
1.0
WP
WP/30
47.00
24
21
Weronika Pasińska
Paweł Pęsiek
1.5
1.5
MA
MA/86
46.18
25
10
Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
4.0
DS
DS/67
46.11
26
9
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
3.0
4.0
DS
DS/67
45.82
27
13
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DS
DS/67
45.71
28
6
Dariusz Marczak
Wiesław Musiałczyk
4.0
2.0
DS
DS/67
45.02
29
31
Kamil Duczmal
Łukasz Wojnarowski
1.5
0.5
WP
WP/30
44.72
30
29
Andrzej Bednarczyk
Aleksander Bogdański
0.0
0.5
WP
WP/30
43.94
31
3
Janisław Fituch
Stanisław Korona
3.0
0.0
DS
DS/67
43.45
32
12
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
1.5
0.0
DS
DS/67
41.91
33
18
Wiktor Witkowski
Filip Przyłuski
0.0
0.5
MA
MA/86
41.70
34
14
Leszek Haber
Jerzy Neter
4.0
5.0
DS
DS/67
39.54
35
28
Zofia Szczerkowska
Michał Diak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/30
39.00
36
23
Kamila Kiraga
Tomasz Kopka
0.0
2.0
MA
MA/86
37.90
37
17
Przemysław Nitek
Dariusz Olejnik
1.5
1.5
MA
MA/86
37.83
38
30
Krzysztof Gruca
Kacper Adamiak
0.0
0.0
NZ
WP/30
33.66
39
39
Julia Róg
Julia Klincewicz
0.0
0.0
NZ
WP/30
29.71
Statystyka ośrodków...