Turniej na maksy

Środa, 10 września 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
164Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
9.0
PMPM/6664.4819
259Barbara Larysz
Tomasz Prądzyński
2.0
3.0
OPOP/9563.2718
350Marek Adamczyk
Józef Barczyk
5.0
5.0
MPMP/401.1161.4917
416Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
7.0
21.0
MA
KP
DS/680.3659.9416
544Paweł Skałacki
Małgorzata Praszałowicz
7.0
5.0
MPMP/4059.7515
633Kazimierz Chłobowski
Jacek Kalinowski
7.0
7.0
MPMP/4059.1714
754Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
12.0
9.0
MPMP/4058.9013
869Józef Pochroń
Dariusz Bogucki
19.0
13.0
WP
PM
PM/6657.4012
974Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
15.0
2.0
SW
DS
PM/6657.2511
1053Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/4057.0611
1128Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4056.7210
1223Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
5.0
5.0
MPMP/4056.399
136Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/6856.338
1437Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MPMP/4056.247
1517Sammy Bałdysz
Dariusz Budnik
3.0
1.5
DSDS/6856.236
1663Marcin Osmański
Piotr Franiewski
3.0
4.0
PMPM/6656.205
1748Maksymilian Chodacki
Elżbieta Twardowska
3.0
2.0
SLMP/4055.864
1810Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6855.454
194Sławek Robel
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/6855.334
2049Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
9.0
12.0
MPMP/4054.604
2166Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
1.0
0.0
PMPM/6654.344
227Cathy Bałdysz
Piotr Dobryszycki
15.0
12.0
MA
DS
DS/6854.323
2360Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OPOP/9554.083
2461Janusz Kobylarski
Gabriela Gnacińska
3.0
7.0
PMPM/6653.803
2565Edmund Pinkiewicz
Zbigniew Pinkiewicz
12.0
15.0
PMPM/6653.543
2622Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MPMP/4053.263
2736Tomasz Twaróg
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MPMP/4052.543
2878Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
18.0
5.0
PMPM/6652.462
2947Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/4052.112
3051Krzysztof Arabski
Wacław Nawrocki
2.0
1.5
MPMP/4052.042
3168Wojciech Romaszko
Robert Krawczyk
3.0
3.0
PMPM/6651.802
3252Adam Matyasik
Tomasz Stryszawski
5.0
5.0
MPMP/4051.352
3338Jacek Gurgul
Jacek Brózda
4.0
2.5
MPMP/4051.322
3413Michał Wittenbeck
Paweł Wittenbeck
7.0
9.0
DSDS/68-0.3651.271
353Jan Marcinkowski
Marcin Motykiewicz
3.0
2.5
DSDS/6851.251
3643Piotr Zięba
Maciej Mąka
4.0
4.0
MPMP/4051.241
3714Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
7.0
4.0
DSDS/68-0.1851.171
3872Krzysztof Firkus
Jarosław Drewing
4.0
4.0
PMPM/6651.121
3957Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/9550.161
4045Joanna Sroka
Natalia Banaś
3.0
3.0
WP
DS
MP/40-0.1949.75
412Krzysztof Lewandowski
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
WP
DS
DS/68-0.1849.71
425Marian Szymonowicz
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6849.67
4341Maciej Kliś
Łukasz Brede
2.0
15.0
MP
MA
MP/4049.36
4440Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MPMP/4048.63
4556Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.5
1.0
OPOP/9548.27
4615Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/68-0.1848.10
4777Lechosław Suszka
Danuta Żabicka
4.0
5.0
PMPM/6647.89
4871Arkadiusz Matyjas
Łukasz Kuczewski
0.5
0.5
PM
KP
PM/6647.82
4911Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
13.0
DS
LB
DS/68-0.1847.80
5025Zbigniew Przeginiak
Zdzisław Gędłek
2.5
4.0
MPMP/4047.65
5135Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.0
MPMP/40-1.1147.58
5224Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.0
MPMP/4047.51
5329Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
2.5
3.0
MPMP/4047.06
5419Adolf Bocheński
Andrzej Żurek
12.0
13.0
WM
MP
MP/4047.02
5534Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/40-1.1146.62
5676Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6646.19
5720Janusz Wrześniak
Witold Stachnik
1.5
7.0
MPMP/4046.16
5830Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/401.1145.95
591Bronisław Baran
Tomasz Struzik
7.0
5.0
DSDS/6845.54
6031Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.5
7.0
MPMP/4045.33
6118Marian Ganicz
Wojciech Szałapak
2.0
3.0
DSDS/6845.25
6255Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9544.64
6332Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/4044.64
6446Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.0
2.0
MPMP/4044.51
6573Michał Samet
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
PMPM/6644.33
6626Andrzej Lasota
Marek Faber
4.0
4.0
MPMP/4044.26
6767Witold Kaliński
Mirosław Małypan
12.0
3.0
PMPM/6643.68
688Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/6843.48
6970Krzysztof Przybielski
Dariusz Podfigurny
3.0
3.0
PMPM/6642.58
7042Czesław Myszczyszyn
Jan Bogumirski
3.0
3.0
MPMP/4042.30
7127Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPMP/4041.34
7275Michał Jurkowlaniec
Krzysztof Dubno
0.0
1.5
PMPM/6640.09
7339Adam Lenda
Jerzy Pasich
3.0
7.0
MPMP/4040.07
7412Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
4.0
5.0
DSDS/68-1.0739.64
7558Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OPOP/9539.57
769Zofia Bałdysz
Dawid Barzyk
2.0
1.5
DSDS/6837.74
7762Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PMPM/6635.72
7821Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/4034.03

Statystyka ośrodków...