Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 28 sierpnia 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
120Albina Suder
Andrzej Suder
2.0
0.0
DS
DS/723.6066.7912
225Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10346.1611
342Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
0.5
1.0
PMPM/1083.6041.7710
412Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
4.0
7.0
DSDS/6730.629
59Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/6727.668
637Bogusław Wardzała
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/103-0.3727.527
73Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6726.076
822Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DSDS/723.6024.785
928Stanisław Cebula
Szczepan Kaczka
1.0
3.0
MPMP/10324.524
1019Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
1.0
1.5
DSDS/723.6022.793
1134Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/10322.533
1241Adam Suchodolski
Robert Krawczyk
1.5
3.0
PMPM/1083.6021.503
1314Zdzisław Patreuha
Dawid Permus
3.0
1.5
DSDS/723.6019.372
1411Bolesław Bernat
Barbara Radomska
3.0
3.0
DSDS/6719.152
1546Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PMPM/1083.6018.622
1633Józef Włodarczyk
Krzysztof Arabski
1.5
2.0
MPMP/10317.082
1743Zbigniew Dybizbański
Krzysztof Przybielski
1.5
3.0
PMPM/1083.6017.002
1815Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
2.0
DSDS/723.6010.872
1936Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/10310.501
2018Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/723.609.871
212Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/679.691
228Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
3.0
4.0
DSDS/679.331
2344Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/1083.608.221
2426Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
0.5
0.0
MPMP/1037.94
2538Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
7.0
MPMP/103-2.26
2631Bożena Czarska
Ewa Kwiecień
7.0
2.5
MPMP/103-2.90
2745Jan Pastudzki
Wojciech Sosnowski
0.0
0.0
PM
NZ
PM/1083.60-5.68
2816Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
1.5
1.5
DSDS/723.60-6.33
296Łukasz Gaweł
Agnieszka Chudy
5.0
3.0
DSDS/67-8.16
3047Andrzej Michałowski
Marek Barylewski
3.0
18.0
PM
MA
PM/1083.60-11.14
3113Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/723.60-11.16
3217Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/723.60-11.38
3330Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MPMP/103-12.63
3421Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/723.60-15.44
351Janusz Kowalski
Leszek Haber
0.5
4.0
DSDS/67-16.77
3610Krzysztof Obłój
Sławomir Pękalski
3.0
3.0
DSDS/67-21.34
3727Marek Heichel
Robert Podsiadły
2.5
2.0
MPMP/103-21.96
3835Krystian Blaut
Ryszard Calik
2.0
3.0
MPMP/103-22.72
394Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-24.28
405Zdzisław Malkiewicz
Dariusz Marczak
3.0
4.0
DSDS/67-25.75
417Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
3.0
DSDS/67-26.21
4239Włodzimierz Kocoń
Piotr Suchodolski
4.0
4.0
PMPM/1083.60-26.27
4332Halina Samborek
Bolesław Zysek
1.5
1.0
MPMP/103-26.50
4440Anna Krasińska
Bogdan Śnieżko
0.0
0.0
NZPM/1083.60-31.62
4529Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/103-62.87
4623Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DSDS/72-74.16

Statystyka ośrodków...