Turniej na maksy

Środa, 27 sierpnia 2014

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
19Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/68-0.1761.4415
216Włodzimierz Wala
Andrzej Żurek
21.0
13.0
MPMP/8959.0414
345Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8958.8713
45Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6857.5311
538Tomasz Twaróg
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MPMP/8957.2410
620Aleksandra Jurkiewicz
Piotr Stefanów
4.0
1.5
MPMP/8956.799
742Marcin Wilczyński
Kazimierz Chłobowski
3.0
7.0
MPMP/8956.778
836Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
9.0
13.0
MPMP/8955.816
932Marek Heichel
Zbigniew Przeginiak
2.5
2.5
MPMP/8955.495
108Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
3.0
2.5
DSDS/68-0.6755.314
117Maciej Bałaziński
Piotr Klubiński
7.0
7.0
DSDS/6855.273
1240Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
9.0
9.0
MPMP/8954.993
1331Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.0
MPMP/8954.373
1446Jacek Herman
Janusz Buksa
7.0
5.0
MP
SL
MP/8953.803
1519Piotr Ludwikowski
Piotr Radzikowski
4.0
7.0
MPMP/8953.362
1628Michał Igła
Ewa Beldzik
3.0
1.5
MPMP/8952.962
174Łukasz Gaweł
Piotr Kulesza
5.0
4.0
DSDS/68-0.1752.952
1817Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
2.5
MPMP/8952.152
1921Józef Barczyk
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8952.132
2029Adam Grobler
Jacek Stasica
4.0
13.0
MPMP/8952.051
2125Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
3.0
MPMP/8951.471
2212Agnieszka Chudy
Janusz Pawlicki
3.0
5.0
DSDS/680.3351.211
2334Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/8950.721
2414Marian Ganicz
Wojciech Lubas
2.0
4.0
DSDS/6849.26
2544Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.5
7.0
MPMP/8949.07
2633Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8948.85
2722Adam Lenda
Jerzy Pasich
3.0
7.0
MPMP/8948.35
2824Ewa Kwiecień
Zbigniew Sagan
2.5
7.0
MPMP/8948.04
292Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/680.6747.88
3037Jacek Gurgul
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MPMP/8947.38
3113Janusz Piernikowski
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/6847.05
3243Jacek Kalinowski
Jarosław Duda
7.0
3.0
MPMP/8946.75
3330Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8946.26
341Włodzimierz Szczepanik
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6845.56
3523Adam Matyasik
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MPMP/8945.19
3635Magdalena Lankosz
Mirosław Kwiatkowski
7.0
1.5
MPMP/8945.13
3718Małgorzata Praszałowicz
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8945.12
3811Marcin Baj
Tomasz Koźlecki
3.0
3.0
DSDS/6844.46
3927Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/89-0.3744.41
4010Marcin Pastudzki
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
PM
DS
DS/68-0.5044.32
416Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6843.61
423Dariusz Gawrych
Sławomir Pękalski
2.0
3.0
DSDS/68-0.5043.14
4339Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8943.09
4426Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/8941.00
4541Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8939.22
4615Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8933.78

Statystyka ośrodków...