Turniej na maksy

Poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
183Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
7.0
MPMP/4068.1920
222Stanisław Łański
Andrzej Buczkowski
7.0
3.0
KPKP/5063.3420
335Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LDLD/4862.5419
495Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
4.0
5.0
PKPK/5161.7418
588Andrzej Janda
Zdzisław Żuber
4.0
2.5
PKPK/5161.3717
6112Justyna Stachowiak
Olech Bestrzyński
3.0
13.0
WPWP/5261.1217
7111Marek Janik
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/5261.0016
844Dariusz Piotrkiewicz
Andrzej Sokołowski
0.5
2.0
MAMA/4660.7015
972Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/4060.0015
10115Sławomir Piechocki
Bogdan Świątek
7.0
12.0
WPWP/5259.9514
1160Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
7.0
12.0
MPMP/10159.5613
1278Wacław Gąssowski
Maciej Stefaniuk
12.0
12.0
MPMP/4059.5013
1349Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
2.0
PK
MP
MP/10159.4212
1416Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
4.0
3.0
KPKP/5059.1011
1594Zbigniew Kozioł
Damian Smulski
3.0
2.5
PKPK/5158.9711
1654Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
12.0
5.0
PK
MP
MP/10158.1810
1793Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.0
3.0
PKPK/5157.659
1815Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.0
3.0
KPKP/5057.449
191Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
2.5
3.0
DSDS/6757.368
2037Zbigniew Szymczyk
Andrzej Krakowiak
5.0
5.0
LDLD/4857.247
219Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
3.0
DSDS/6756.597
222Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DSDS/6756.406
2375Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
3.0
MPMP/4056.365
24107Jerzy Roszak
Beata Bojarska
7.0
4.0
WPWP/5255.915
2512Wojciech Skonieczny
Zbigniew Sobczyk
5.0
12.0
DSDS/6755.834
2662Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/10155.644
27103Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/5255.324
2817Leszek Hejne
Michał Lewiński
5.0
12.0
KP
LB
KP/5055.034
2933Krzysztof Cieślak
Adam Żywiec
0.0
3.0
LD
SL
LD/4854.914
3053Mariusz Kita
Marek Surmiak
12.0
5.0
PK
MP
MP/10154.654
3118Jarosław Żurawski
Jerzy Kowalski
3.0
13.0
KPKP/5054.604
3280Andrzej Lubojemski
Waldemar Rybka
13.0
4.0
MPMP/4054.214
3324Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
4.0
KPKP/5054.203
3481Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MPMP/4053.773
3579Paweł Skałacki
Krzysztof Zając
7.0
4.0
MP
LD
MP/4053.593
3689Zygmunt Szczudło
Marek Rusek
1.5
2.0
PKPK/5153.343
3719Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
12.0
18.0
KPKP/5053.023
3855Andrzej Pietrucha
Krzysztof Kapusta
7.0
4.0
MPMP/10152.883
39109Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
WPWP/5252.763
40113Piotr Długi
Maciej Kokorniak
1.5
1.5
WPWP/5252.543
4131Bogdan Zieliński
Jan Nawrocki
4.0
7.0
KPKP/5052.483
4243Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
3.0
2.0
MAMA/4652.242
4338Michał Maciołek
Andrzej Mikołajewski
0.0
0.0
LDLD/4852.242
4426Marek Warda
Wojciech Giżyński
4.0
4.0
KPKP/5052.052
453Marcin Pastudzki
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
PM
DS
DS/6751.992
4650Zbigniew Świderek
Władysław Słowik
3.0
7.0
MPMP/10151.862
47104Maciej Wybranowski
Stanisław Drzymała
4.0
5.0
WPWP/5251.582
4887Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
4.0
PKPK/5151.362
494Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6751.272
5052Maciej Kita
Maciej Grabiec
4.0
4.0
MPMP/10151.072
5167Tadeusz Garbacik
Zbigniew Przeginiak
9.0
2.5
MPMP/4050.911
52106Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
3.0
WPWP/5250.781
5329Bolesław Mikulski
Andrzej Karczewski
0.0
3.0
KPKP/5050.521
5427Arnold Borkowski
Marek Skonieczny
0.0
0.0
KPKP/5050.221
5545Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZMA/4650.061
5661Robert Mostek
Andrzej Broda
3.0
12.0
MPMP/10150.051
5713Andrzej Robak
Artur Pacelt
4.0
3.0
DSDS/6750.031
5821Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
4.0
KPKP/5050.001
59101Cezary Serek
Danuta Kazmucha
9.0
13.0
WPWP/5249.98
6042Arkadiusz Gotwald
Henryk Krakowiak
2.0
3.0
LDLD/4849.96
6176Tytus Bisping
Małgorzata Praszałowicz
5.0
5.0
MPMP/4049.63
62114Witold Szczepaniak
Henryk Duszyński
4.0
3.0
WPWP/5249.27
6397Jadwiga Nowak
Michał Kanikowski
7.0
5.0
WPWP/5249.23
648Marian Krzypkowski
Andrzej Szczotka
0.0
1.5
DSDS/6748.79
6586Bogusław Ferenc
Jan Kadula
7.0
12.0
PKPK/5148.56
6674Jacek Brózda
Jacek Gurgul
2.5
4.0
MPMP/4048.46
676Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6748.34
6839Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LDLD/4848.32
6958Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.0
MPMP/10148.19
7047Andrzej Kretkowski
Lech Bramorski
3.0
0.5
KPMA/4647.94
7184Jerzy Jeleń
Grzegorz Latała
1.5
0.0
MPMP/4047.93
7240Stanisław Dróżdż
Andrzej Skowroński
0.0
2.0
LDLD/4847.45
7328Marek Bałabuch
Andrzej Kolański
0.0
1.0
KPKP/5047.41
7456Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MPMP/10147.29
7510Krzysztof Obłój
Dariusz Budnik
3.0
1.5
DSDS/6747.07
76117Leszek Rosochowicz
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WPWP/5247.06
7798Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
7.0
3.0
WPWP/5246.88
78100Michał Pabich
Piotr Stanikowski
3.0
2.0
WPWP/5246.67
7971Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
5.0
5.0
MPMP/4046.66
8077Adam Cichoń
Marek Heichel
1.5
2.5
MPMP/4046.52
8169Halina Święch
Maria Krasowska
5.0
4.0
MPMP/4046.49
8214Tomasz Wiącek
Ryszard Wiącek
0.0
1.5
DSDS/6746.44
835Leszek Haber
Jerzy Neter
4.0
5.0
DSDS/6746.25
84105Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.0
4.0
WPWP/5246.17
8559Adam Stono
Wacław Sypień
7.0
5.0
PK
MP
MP/10146.03
8611Stanisław Zapaśnik
Jerzy Więcławski
3.0
4.0
DSDS/6745.50
8723Zbigniew Dąbek
Jerzy Powalisz
4.0
1.5
KPKP/5045.04
88108Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WPWP/5245.00
8934Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LDLD/4844.87
9073Józef Barczyk
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/4044.76
9165Leszek Faber
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/4044.69
9225Wiesław Paczkowski
Piotr Proporowicz
5.0
3.0
KPKP/5044.57
9396Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZPK/5144.50
9499Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
12.0
4.0
WPWP/5244.46
9582Stanisław Dynowski
Ryszard Calik
3.0
3.0
MPMP/4044.19
9691Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.0
PKPK/5144.07
9768Anna Dymek
Dorota Gadaś
2.0
2.0
MPMP/4043.57
98116Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
5.0
5.0
WPWP/5243.40
9992Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
4.0
2.0
PKPK/5143.23
10063Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/10142.79
10130Jerzy Mojsiewicz
Maciej Raczyński
5.0
3.0
KPKP/5042.58
10270Pierpaola Conte
Antonio Scarica
5.0
5.0
NZMP/4042.10
10351Feliks Wawrzon
Lech Kozłowski
1.0
0.0
MPMP/10142.06
10464Piotr Wzorek
Jakub Lenkiewicz
2.0
1.0
MPMP/10141.94
10532Mieczysław Romanowski
Lucyna Gozdek
2.0
1.0
KPKP/5041.77
10636Stanisław Zbroja
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LDLD/4841.64
107102Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
0.0
WP
NZ
WP/5241.56
10866Krzysztof Arabski
Józef Włodarczyk
2.0
1.5
MPMP/4041.08
10941Zbigniew Dworzyński
Adam Adamczyk
0.0
0.0
LDLD/4841.07
11085Eugeniusz Osiński
Jan Porada
3.0
4.0
PKPK/5139.70
11146Jacek Nowicki
Marek Kanty
0.0
0.0
NZMA/4639.21
11257Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
5.0
5.0
MPMP/10138.71
1137Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
2.5
DSDS/6738.53
114110Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.0
WPWP/5236.46
11590Marek Szczudło
Bogdan Ortyl
1.5
0.0
PK
NZ
PK/5135.70
11620Henryk Jeliński
Adam Gregorowicz
1.5
2.5
KPKP/5027.12

Statystyka ośrodków...