Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 21 sierpnia 2014

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
174Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PMPM/10879.4813
235Barbara Batkiewicz
Marek Stefaniuk
7.0
1.0
MPMP/10376.4513
317Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
4.0
DSDS/723.6069.5712
445Krzysztof Cetera
Krzysztof Superson
2.0
3.0
MPMP/4169.2711
550Jakub Lenkiewicz
Dawid Barzyk
1.0
1.5
MP
DS
MP/4159.4110
647Karolina Piekarz
Marcin Waloch
1.0
0.0
MP
 
MP/4146.3910
752Maja Mrozek
Aleksandra Pacura
1.0
1.5
MPMP/4145.859
854Małgorzata Kurkowska
Jan Gąsienica-Józkowy
1.0
1.5
PM
MP
MP/4141.768
916Jarosław Molenda
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSDS/723.6038.148
108Marian Szymonowicz
Mariusz Kowalczyk
7.0
4.0
DSDS/673.6037.587
1113Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
3.0
4.0
DSDS/673.6036.756
1212Sławek Robel
Stanisław Szuba
4.0
4.0
DSDS/673.6031.545
139Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/67-3.0030.285
1448Krystian Bojeczko
Filip Czaplicki
0.0
0.5
PMMP/4128.014
1559Monika Suchodolska
Witold Petryszyn
1.5
2.0
PM
MP
MP/4127.853
1630Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MPMP/10326.783
1742Wiktor Solecki
Piotr Solecki
0.0
7.0
 
WP
MP/4126.643
1838Adam Matyasik
Janusz Matiolański
5.0
7.0
MPMP/10324.963
1965Agata Kowal
Barbara Superson
5.0
1.5
MPMP/4123.153
2022Janusz Kozioł
Ryszard Suder
2.0
2.0
DSDS/723.6022.953
2139Krzysztof Arabski
Józef Włodarczyk
2.0
1.5
MPMP/10321.292
2262Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
1.0
0.5
PMMP/4118.032
2333Zbigniew Sagan
Halina Święch
7.0
5.0
MPMP/10317.672
2449Angelika Konderak
Patryk Iwaniuk
1.5
1.5
MP
PM
MP/4116.252
2546Gabriel Chrabąszcz
Arkadiusz Kras
1.0
1.5
MPMP/4116.242
2667Piotr Suchodolski
Włodzimierz Kocoń
4.0
4.0
PMPM/10815.862
2710Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/673.6013.202
2840Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.0
4.0
MP
DS
MP/10312.462
2920Edward Boguta
Zbigniew Naskręt
3.0
1.5
DSDS/723.6011.341
3018Albina Suder
Andrzej Suder
2.0
0.0
DS
NZ
DS/723.6011.001
3169Wojciech Kobiela
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/10810.621
322Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/673.609.541
3344Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/419.411
3428Bolesław Zysek
Ryszard Calik
1.0
3.0
MPMP/1038.421
3563Artur Toeplitz
Mateusz Krzemyk
5.0
0.5
PM
MP
MP/413.161
365Dariusz Marczak
Zdzisław Malkiewicz
4.0
3.0
DSDS/670.871
3715Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.5
1.0
DSDS/723.60-0.27
3829Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.0
MPMP/103-0.77
3970Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
0.5
1.0
PMPM/108-1.37
4032Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
2.5
1.5
MPMP/103-6.77
4168Antoni Sękowski
Jacek Piotrowski
18.0
12.0
PMPM/108-7.24
423Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/67-7.49
4373Andrzej Michałowski
Dariusz Podfigurny
3.0
3.0
PMPM/108-7.96
4436Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/103-8.77
4527Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/103-9.32
4611Ryszard Rolka
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DSDS/673.60-10.00
4723Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
NZ
DS
DS/723.60-11.55
4841Izabela Radomska
Marcin Wasłowicz
1.5
1.5
MP
PM
MP/41-12.33
4964Adrian Bakalarz
Adam Suchodolski
4.0
1.5
SL
PM
MP/41-15.70
5043Marianna Pasińska
Kajetan Leśniak
0.5
0.5
MPMP/41-16.84
5125Halina Samborek
Czesław Samborek
1.5
1.5
MPMP/103-16.97
5271Dariusz Socha
Leszek Szybowski
0.0
0.0
PM
PM/108-18.82
537Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/67-20.32
5458Jan Paczkowski
Piotr Bahyrycz
0.5
0.5
MPMP/41-21.50
5537Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/103-24.29
5619Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/723.60-24.37
5714Łukasz Gaweł
Dominik Sobański
5.0
3.0
DSDS/673.60-27.90
584Marcin Pastudzki
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
PM
DS
DS/670.60-29.15
5951Ewa Krakówka
Leszek Muras
0.0
1.5
KP
ZP
MP/41-30.33
6061Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
2.0
2.0
MPMP/41-31.72
6134Anna Dymek
Andrzej Kopański
2.0
3.0
MPMP/103-35.77
6266Alicja Mosiałek
Maciej Superson
1.0
4.0
MPMP/41-37.22
631Arkadiusz Poziemski
Łukasz Mazurkiewicz
0.5
0.0
DSDS/673.60-38.49
6431Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.0
MPMP/103-41.83
6526Szczepan Kaczka
Kazimierz Nowaczyk
3.0
1.5
MPMP/103-43.54
6655Antoni Wójcik
Szymon Batóg
0.5
0.0
MP
ZP
MP/41-48.06
6756Kacper Kuflowski
Marcel Solecki
0.0
0.0
MP/41-59.82
6857Dominika Ocylok
Anna Litwora
1.0
1.5
MPMP/41-62.90
6972Wojciech Sosnowski
Jan Pastudzki
0.0
0.0
NZ
PM
PM/108-70.57
7021Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
NZ
DS/723.60-84.40
7160Gabriela Musiał
Katarzyna Łatecka
0.5
0.5
MPMP/41-94.98

Statystyka ośrodków...