Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Wyniki z 12 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
156Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LDLD/4865.3326
2190Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
3.0
WPWP/3064.6426
347Roman Wachowiak
Grzegorz Rojewski
18.0
12.0
KPKP/5064.0925
4114Robert Różak
Piotr Solecki
4.0
7.0
MP
WP
MP/4162.3624
537Andrzej Janiak
Piotr Birowski
2.0
1.0
DSDS/7262.3024
698Kazimierz Dziadkowiec
Waldemar Rybka
4.0
4.0
MPMP/4061.1523
722Zbigniew Sobczyk
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/6760.1523
877Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
2.0
PK
MP
MP/3860.0922
961Adam Adamczyk
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LDLD/4859.5422
1086Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MPMP/3859.5321
1133Waldemar Siuda
Sławomir Zimniak
9.0
5.0
DSDS/7259.4020
1267Grzegorz Górecki
Sławomir Malanowski
3.0
1.5
MAMA/4659.3220
13187Leszek Rosochowicz
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WPWP/3058.9819
14170Jadwiga Nowak
Maciej Wybranowski
7.0
4.0
WPWP/3058.8619
15113Marcin Wasłowicz
Mateusz Krzemyk
1.5
0.5
PM
MP
MP/4158.8418
1683Andrzej Pietrucha
Krzysztof Kapusta
7.0
4.0
MPMP/3858.6718
17154Michalina Anioła
Krzysztof Janecki
0.0
0.0
WP/15158.5517
18136Aleksandra Byra
Adrian Bakalarz
1.5
4.0
MP
SL
MP/4158.5317
19148Zygmunt Szczudło
Marek Rusek
1.5
2.0
PKPK/5158.4716
2053Tadeusz Wasilewski
Leszek Hejne
5.0
5.0
KPKP/5058.4115
21182Jerzy Nowak
Janusz Zwierzyński
12.0
7.0
WPWP/3058.0415
2285Maciej Grabiec
Maciej Kita
4.0
4.0
MPMP/3857.5914
2312Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6757.4414
24116Monika Suchodolska
Jakub Lenkiewicz
1.5
1.0
PM
MP
MP/4157.3613
25111Reginald Sukiennik
Kazimierz Chłobowski
9.0
7.0
MPMP/4057.2613
26146Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
4.0
PKPK/5157.1512
2763Krzysztof Cieślak
Adam Żywiec
0.0
3.0
LD
SL
LD/4857.0312
281Włodzimierz Kubas
Jarosław Kuźniar
2.0
1.5
DSDS/10456.9411
29121Alicja Mosiałek
Maciej Superson
1.0
4.0
MPMP/4156.7510
3058Michał Maciołek
Andrzej Mikołajewski
0.0
0.0
LDLD/4856.7510
3130Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/7256.619
32137Krzysztof Ziewacz
Witold Petryszyn
4.0
2.0
MPMP/4156.599
33128Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
2.0
2.0
MPMP/4156.458
346Jerzy Romańczyk
Marian Najmrodzki
5.0
0.5
DSDS/10456.418
35127Maciej Śliwiński
Krzysztof Superson
1.5
3.0
MPMP/4156.357
3613Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
3.0
7.0
DSDS/6756.297
37165Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WPWP/3056.056
3819Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
2.5
4.0
DSDS/6756.036
39103Zbigniew Przeginiak
Wit Klapper
2.5
21.0
MPMP/4055.906
40156Teresa Smolak
Roman Fąs
0.0
0.0
WP/15155.815
41109Andrzej Lubojemski
Tadeusz Garbacik
13.0
9.0
MPMP/4055.585
42122Dawid Barzyk
Krystian Bojeczko
1.5
0.0
DS
PM
MP/4155.515
43101Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/4055.425
44175Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
7.0
7.0
WPWP/3055.255
4582Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
7.0
3.0
MPMP/3855.015
4687Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
12.0
9.0
MPMP/3855.015
4732Jarosław Molenda
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSDS/7255.015
48167Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/3054.905
49140Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZPK/5154.905
50147Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
4.0
PKPK/5154.815
5149Andrzej Karczewski
Bolesław Mikulski
3.0
0.0
KPKP/5054.714
52120Małgorzata Kurkowska
Patryk Iwaniuk
1.0
1.5
PMMP/4154.674
53141Zbigniew Kwoka
Zdzisław Baryła
4.0
4.0
PKPK/5154.494
5479Adam Krysa
Robert Zych
7.0
4.0
MPMP/3854.404
5588Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
3.0
MPMP/3854.344
56107Eugenia Stefanów
Grzegorz Superson
1.5
7.0
MPMP/4054.284
57106Joanna Wiśniewska
Marek Jaworski
7.0
9.0
MPMP/4054.184
583Krzysztof Baranowski
Marcin Rój
1.5
0.5
DSDS/10454.124
5916Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DSDS/6754.104
6074Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
12.0
5.0
PK
MP
MP/3854.074
6171Leszek Czarnomski
Szczepan Okonkowski
0.0
0.0
NZMA/4654.023
62169Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/3053.843
63145Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
4.0
5.0
PKPK/5153.743
6443Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
4.0
3.0
KPKP/5053.703
65184Bartosz Kaczmarek
Marcin Szymański
2.0
2.5
WPWP/3053.573
66149Marek Szczudło
Bogdan Ortyl
1.5
0.0
PK
NZ
PK/5152.973
67176Cezary Serek
Danuta Kazmucha
9.0
13.0
WPWP/3052.863
6829Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/7252.723
6911Andrzej Robak
Artur Pacelt
4.0
3.0
DSDS/6752.683
702Andrzej Jabłonowski
Tadeusz Hutnik
0.0
0.0
NZDS/10452.593
7128Dorota Kwintkiewicz
Marek Kwaśniak
2.0
0.0
DS
DS/7252.443
72138Filip Czaplicki
Dominik Krajnik
0.5
0.5
PMMP/4152.352
7331Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
4.0
DSDS/7252.262
74132Izabela Radomska
Barbara Superson
1.5
1.5
MPMP/4152.192
75181Jerzy Mścisz
Marek Szukała
13.0
15.0
WPWP/3052.072
76159Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
3.0
WPWP/3052.042
7792Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4051.962
7854Jerzy Kowalski
Jarosław Żurawski
13.0
3.0
KPKP/5051.942
79133Jan Gąsienica-Józkowy
Krzysztof Cetera
1.5
2.0
MPMP/4151.392
8014Dariusz Marczak
Wiesław Musiałczyk
4.0
2.0
DSDS/6751.312
8142Marek Bałabuch
Andrzej Kolański
0.0
1.0
KPKP/5051.272
82183Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WPWP/3051.211
8395Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
3.0
9.0
WP
MP
MP/4051.071
8462Henryk Krakowiak
Arkadiusz Gotwald
3.0
2.0
LDLD/4850.951
85105Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
4.0
5.0
MPMP/4050.861
86110Krzysztof Zając
Paweł Skałacki
4.0
7.0
LD
MP
MP/4050.781
8776Adam Dmochowski
Jan Prewendowski
5.0
4.0
MPMP/3850.631
8850Wiesław Niewiadomy
Kazimierz Ligęza
3.0
5.0
KPKP/5050.571
89158Danka Rudzka
Andrzej Rudzki
0.0
0.0
WP/15150.551
9046Rafał Konieczny
Tomasz Borucki
7.0
5.0
KPKP/5050.481
9121Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6750.421
9248Jerzy Powalisz
Zbigniew Dąbek
1.5
4.0
KPKP/5050.371
93172Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
WPWP/3050.32
9499Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/4050.32
95130Antoni Wójcik
Piotr Bahyrycz
0.5
0.5
MPMP/4150.24
96168Michał Pabich
Piotr Stanikowski
3.0
2.0
WPWP/3050.17
9710Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
3.0
1.0
DSDS/10450.08
98134Angelika Konderak
Aleksandra Pacura
1.5
1.5
MPMP/4150.03
9989Mirosław Kołton
Jacek Brózda
7.0
2.5
MPMP/4049.86
10090Janusz Matiolański
Leszek Faber
7.0
2.0
MPMP/4049.68
101161Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
PMWP/3049.67
102157Iza Budziszewska
Arek Budziszewski
0.0
0.0
WP/15149.56
103186Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
2.0
1.0
WPWP/3049.29
10445Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
4.0
5.0
KPKP/5049.28
10593Aleksandra Jurkiewicz
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4049.27
106117Anna Litwora
Dominika Ocylok
1.5
1.0
MPMP/4149.23
10727Ryszard Suder
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DSDS/7249.18
108115Karolina Piekarz
Włodzimierz Krysztofczyk
1.0
7.0
MPMP/4149.16
10975Mariusz Kita
Marek Surmiak
12.0
5.0
PK
MP
MP/3849.04
11094Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
5.0
4.0
MPMP/4049.00
111152Lidka Gapińska
Marek Gapiński
0.0
0.0
WP/15148.81
11240Wojciech Giżyński
Stanisław Łański
4.0
7.0
KPKP/5048.37
113155Paweł Rymarowicz
Sławomir Pawlak
0.0
0.0
WP/15148.20
11459Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
1.0
4.0
LDLD/4848.20
11541Maciej Rechlewski
Józef Palewicz
2.5
4.0
KPKP/5048.15
1164Tadeusz Janeczek
Ryszard Menzfeld
3.0
5.0
DSDS/10448.10
117139Jan Warchoł
Bronisław Mycielski
2.0
4.0
PKPK/5147.79
118100Marcin Krawczyk
Piotr Ludwikowski
9.0
4.0
MPMP/4047.32
119178Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
5.0
5.0
WPWP/3047.09
120125Jolanta Kuflowska
Agata Kowal
0.0
5.0
 
MP
MP/4146.77
12139Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
1.0
KPKP/5046.71
122144Andrzej Janda
Zdzisław Żuber
4.0
2.5
PKPK/5146.67
12365Stanisław Majewski
Henryk Żywioł
3.0
0.0
LDLD/4846.66
12468Lech Bramorski
Andrzej Sokołowski
0.5
2.0
KP
MA
MA/4646.60
125164Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.0
4.0
WPWP/3046.54
126102Stanisław Mierzwa
Zdzisław Gędłek
7.0
4.0
MPMP/4046.48
127189Witold Szczepaniak
Karol Mońko
4.0
3.0
WPWP/3046.47
128177Ewa Mielcarzewicz
Marcin Pędziński
4.0
15.0
WPWP/3046.47
129150Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.0
3.0
PKPK/5146.29
13078Piotr Markiewicz
Adam Stono
5.0
7.0
MP
PK
MP/3846.28
131131Marianna Pasińska
Gabriel Chrabąszcz
0.5
1.0
MPMP/4146.22
132124Ewa Krakówka
Leszek Muras
0.0
1.5
KP
ZP
MP/4146.18
133185Grażyna Busse
Piotr Busse
9.0
18.0
WPWP/3046.18
134162Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
1.5
WPWP/3046.07
135180Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
0.0
WP
NZ
WP/3045.96
13624Leszek Haber
Jerzy Neter
4.0
5.0
DSDS/6745.90
13720Dariusz Budnik
Ryszard Wiącek
1.5
1.5
DSDS/6745.82
138123Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/4145.67
139173Piotr Długi
Przemysław Nowakowski
1.5
2.0
WPWP/3045.53
14069Juliusz Witecki
Dariusz Piotrkiewicz
0.0
0.5
NZ
MA
MA/4645.43
14196Barbara Batkiewicz
Marek Heichel
7.0
2.5
MPMP/4045.19
14255Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LDLD/4845.02
1437Marek Trafała
Mirosław Stankiewicz
0.0
0.0
NZDS/10444.95
14460Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LDLD/4844.82
14570Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KPMA/4644.64
14618Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/6744.62
147160Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
2.5
WPWP/3044.56
1485Zdzisław Niemirski
Zdzisław Zasiadły
0.0
0.0
NZDS/10444.51
149174Jacek Kokociński
Andrzej Mazurek
5.0
7.0
WPWP/3044.46
15015Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
2.5
DSDS/6744.24
15125Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
1.0
1.5
DSDS/7244.16
15236Albina Suder
Andrzej Suder
2.0
0.0
DS
DS/7244.07
15364Andrzej Skowroński
Stanisław Dróżdż
2.0
0.0
LDLD/4844.00
15480
Feliks Wawrzon
0.0
1.0
 
MP
MP/3843.95
15591Anna Dymek
Dorota Gadaś
2.0
2.0
MPMP/4043.77
156179Bogdan Świątek
Włodzimierz Kwiatkowski
12.0
12.0
WPWP/3043.34
157163Barbara Podgórska
Zofia Szczerkowska
3.0
1.5
WPWP/3043.22
15835Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
3.0
DSDS/7243.16
15917Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6742.90
160119Kajetan Leśniak
Jan Paczkowski
0.5
0.5
MPMP/4142.81
161166Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
2.5
4.0
WPWP/3042.60
16251Marek Skonieczny
Arnold Borkowski
0.0
0.0
KPKP/5042.43
1638Zbigniew Wróblewski
Wacław Rój
0.5
1.0
DSDS/10442.30
164142Eugeniusz Osiński
Jan Porada
3.0
4.0
PKPK/5141.77
16597Adam Cichoń
Robert Podsiadły
1.5
2.0
MPMP/4041.34
16652Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
0.0
0.0
KPKP/5041.26
167171Marek Janik
Adam Meller
4.0
4.0
WPWP/3040.36
168129Adam Suchodolski
Wojciech Okuniewski
1.5
1.0
PMMP/4140.19
16926Stanisław Horochowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5

DS
DS/7240.15
170108Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/4039.99
17173Maciej Prokuszki
Witold Stachnik
2.0
7.0
MPMP/3839.06
17234Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.5
0.0
DSDS/7238.59
173153Witold Chmarzyński
Mateusz Polaszek
0.0
0.0
WP/15138.51
17444Lucyna Gozdek
Mirosława Elrmann
1.0
0.0
KPKP/5038.25
17523Stanisław Zapaśnik
Marian Krzypkowski
3.0
0.0
DSDS/6738.11
176126Marcin Waloch
Szymon Batóg
0.0
0.0
 
ZP
MP/4138.09
177104Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
5.0
5.0
MPMP/4037.94
178118Katarzyna Łatecka
Gabriela Musiał
0.5
0.5
MPMP/4137.58
17981Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.0
MPMP/3833.92
18084Bronisław Micek
Roman Żurowski
7.0
0.0
MPMP/3832.74
18157Lesław Pyda
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LDLD/4832.07
182143Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.0
PKPK/5130.95
183135Kacper Kuflowski
Marcel Solecki
0.0
0.0
MP/4130.03

Statystyka ośrodków...