Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 14 sierpnia 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
112Krzysztof Grela
Marek Drecki
4.0
7.0
DSDS/7276.7310
222Krzysztof Superson
Witold Petryszyn
3.0
2.0
MPMP/4176.139
33Bronisław Baran
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/6771.378
426Maciej Superson
Alicja Mosiałek
4.0
1.0
MPMP/4154.428
520Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.0
2.0
MPMP/4148.037
630Monika Chlebowska
Sławomir Czech
1.0
4.0
MA
LU
MP/4142.806
719Patryk Iwaniuk
Dawid Barzyk
1.5
1.5
PM
DS
MP/4137.105
825Monika Suchodolska
Krzysztof Cetera
1.5
2.0
PM
MP
MP/4131.974
910Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
5.0
DSDS/7230.233
109Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7226.792
1117Jerzy Cychowski
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7225.652
128Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6724.742
1324Robert Różak
Mateusz Krzemyk
4.0
0.5
MPMP/4121.642
1418Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
2.0
DSDS/7217.152
1529Marianna Pasińska
Jan Paczkowski
0.5
0.5
MPMP/4111.212
1641Barbara Superson
Izabela Radomska
1.5
1.5
MPMP/412.4010.082
1727Kacper Kuflowski
Krzysztof Ziewacz
0.0
4.0

MP
MP/4110.071
1814Edward Boguta
Zbigniew Naskręt
3.0
1.5
DSDS/726.541
1934Jakub Kowal
Aleksandra Pacura
9.0
1.5
MPMP/412.401.841
2021Jakub Lenkiewicz
Jan Gąsienica-Józkowy
1.0
1.5
MPMP/411.401
2128Kajetan Leśniak
Antoni Wójcik
0.5
0.5
MPMP/410.961
2235Ewa Krakówka
Leszek Muras
0.0
1.5
KP
ZP
MP/412.40-2.211
2333Dominik Krajnik
Marcin Waloch
0.5
0.0
PMMP/412.40-2.93
2444Marcin Wasłowicz
Piotr Bahyrycz
1.5
0.5
PM
MP
MP/412.40-3.12
255Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DSDS/67-3.79
262Ryszard Rolka
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DSDS/67-7.08
2737Anna Litwora
Dominika Ocylok
1.5
1.0
MPMP/412.40-7.74
2838Małgorzata Kurkowska
Adam Suchodolski
1.0
1.5
PMMP/412.40-8.65
2913Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
1.0
0.5
DSDS/72-8.82
301Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/67-17.70
3116Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DSDS/72-20.70
3223Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/41-21.09
337Barbara Radomska
Zdzisław Malkiewicz
3.0
3.0
DSDS/67-21.18
346Bogusław Chmielewski
Dariusz Marczak
4.0
4.0
DSDS/67-21.87
3532Angelika Konderak
Krystian Bojeczko
1.5
0.0
MP
PM
MP/412.40-23.20
364Bogdan Sokół
Krzysztof Obłój
4.0
3.0
DSDS/67-24.49
3742Gabriela Musiał
Katarzyna Łatecka
0.5
0.5
MPMP/412.40-29.35
3836Arkadiusz Kras
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.0
MPMP/412.40-38.56
3943Wojciech Okuniewski
Filip Czaplicki
1.0
0.5
PMMP/412.40-42.83
4039Karolina Piekarz
Szymon Batóg
1.0
0.0
MP
ZP
MP/412.40-49.87
4115Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.5
0.0
DSDS/72-54.85
4240Nikola Chlebowska
Weronika Przeorska
0.0
0.0
MP/412.40-86.90
4311Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/72-98.71

Statystyka ośrodków...